Ultra-Compact spacerówka: wygoda dopasowana do miasta i najwyższy poziom komfortu!

Idealna spacerówka dla Ciebie to taka, która jest dopasowana do Twojego stylu życia. Jeśli jesteś lub wkrótce będziesz rodzicem, który zawsze jest w ruchu, chcesz, aby dziecko czuło się komfortowo, gdy do Ciebie dołączy! Gdy będziecie tworzyć nową rodzinę, planujesz spacerować wąskimi, ruchliwymi chodnikami i razem korzystać z komunikacji miejskiej. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, najlepszym rozwiązaniem będzie kompaktowa spacerówka! Kompaktowa spacerówka to bardzo lekki wózek, prosty (i szybki!) do złożenia, który można też z łatwością przenosić. To oznacza, że możesz go też szybko złożyć i łatwo przechowywać, nawet w bardzo małej przestrzeni! Każda z Ultra-Compact spacerówek Maxi-Cosi jest wyposażona w wyjątkowe, świetne funkcje. Zapoznaj się z nimi poniżej i znajdź taką, która najlepiej do Ciebie pasuje!

Maxi-Cosi Leona: Wygoda XL. Rozmiar XS.

Nierówne chodniki, krawężniki i ulice w mieście – nie ma problemu. Miękkie, wyściełane siedzisko wózka Leona i zawieszenie z amortyzacją wstrząsów sprawiają, że każdy spacer odbywa się płynnie! To kompaktowa spacerówka, która waży zaledwie 7,5 kg, jest łatwa do złożenia i mieści się w niewielkich przestrzeniach oraz w bagażniku taksówki, więc ułatwia życie w mieście. 

Odchylane, obrotowe siedzisko oznacza, że to lekka spacerówka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 4 lat. Dziecko może leżeć płasko w obu kierunkach, aby cieszyć się drzemkami na świeżym powietrzu, gdy jesteś poza domem. Innowacyjnej konstrukcji wózka Leona można używać jako spacerówki 3w1, w połączeniu z dopasowaną gondolą i fotelikiem samochodowym. 

Leona to naprawdę mała, składana spacerówka, którą można szybko i łatwo złożyć jedną ręką, dzięki czemu zawsze możesz przytrzymać swojego malucha. A podczas podróży wózek Leona można schludnie przechowywać w bardzo kompaktowej torbie podróżnej, dzięki czemu jest idealnym kompaktowym wózkiem na podróż! 

Maxi-Cosi Jaya: Składanie jedną ręką

Spacerówka Maxi-Cosi Jaya ma wszystko, czego potrzeba do komfortowej jazdy po mieście! Jako że waży zaledwie 6,9 kg, to lekka spacerówka, którą bardzo łatwo manewrować! Po złożeniu spacerówka Jaya jest bardzo kompaktowa, więc także wyjątkowo łatwo zabrać ją ze sobą i przechowywać, nawet w niewielkiej przestrzeni!

Jaya jest jednocześnie kompaktowa i lekka, a także możesz złożyć ją jedną ręką dzięki funkcji automatycznego składania. Taka funkcja spacerówki Jaya pozwala w ciągu sekundy złożyć wózek do pozycji pionowej za pomocą przycisku. Już nie trzeba się schylać, aby złożyć i rozłożyć kompaktową spacerówkę!

Wózka Jaya można używać od urodzenia do około 4 lat, dzięki trzem pozycjom odchylenia, w tym pozycji leżącej, więc ta kompaktowa spacerówka jest odpowiednia już od urodzenia. Spacerówkę Jaya można z łatwością połączyć z kompatybilnym fotelikiem samochodowym, gdy podróżujesz z dzieckiem samochodem! Spacerówka Maxi-Cosi Jaya jest doskonałym wózkiem miejskim!

Maxi-Cosi Lara² – zajmuje niewiele miejsca i pozwala przeżyć wspaniałe przygody

Dzięki swojej lekkości i kompaktowości spacerówka Lara² pozwala już od pierwszego dnia wychodzić z domu z maluszkiem, abyście od samego początku mogli spędzać razem cały czas! Jako że dzięki opcji zmiany odchylenia do pozycji leżącej można przewozić nią dzieci od urodzenia do 4 roku życia, nie istnieją miejsca, do których nie można pójść z tą kompaktową spacerówką podróżną. Wózek Lara² jest także dopasowany do niektórych fotelików samochodowych, więc nie ma powodu, aby nie zacząć poznawać nowego świata od razu!

Wózek Lara² jest wyjątkowo lekki (6,4 kg) i wyposażony w funkcję szybkiego składania jedną ręką: naciśnij raz rączkę do składania i wózek automatycznie się złoży. Ze względu na bardzo kompaktowe wymiary, po złożeniu można ją przechowywać nawet w najmniejszych schowkach!

Dzięki dwóm koszykom do przechowywania, oddychającym tkaninom i wysuwanemu daszkowi przeciwsłonecznemu (UPF 50+) można z nią zwiedzać nowe miejsca lub po prostu płynnie i wygodnie spacerować po własnym mieście!