Kołysanie: swoboda dla rodzica!

Chcemy mieć nasze małe gwiazdy jak najbliżej, ale czasem potrzebujemy trochę swobody. W takich chwilach chcesz, aby dziecko czuło się tak wygodnie, bezpiecznie i dobrze, jak w Twoich ramionach. Do tego właśnie służą leżaczki i huśtawki — są łatwe w obsłudze dla rodziców i zapewniają komfort dziecku. Lekkie leżaczki i huśtawki można postawić w dowolnym miejscu w domu i mieć trochę swobody, gdy dziecko huśta się, bawi się lub odpoczywa. Nasze huśtawki pomagają nawet uspokoić dziecko, ponieważ włączają się automatycznie po wykryciu ruchu. Oczywiście wszystkie nasze leżaczki i huśtawki są pokryte łatwą do zdejmowania i czyszczenia tkaniną, dzięki czemu zapewniają wygodę i zachowują stylowy wygląd. Poniżej zebraliśmy nasze najlepsze produkty:

Maxi-Cosi Cassia: Elegancki pomysł na huśtanie

Ta elegancka huśtawka nadaje się już dla noworodków, a jej piękny wygląd nie ustępuje przenikliwości zastosowanych w niej rozwiązań: tak samo jak opiekun instynktownie wie, kiedy i jak kołysać grymaszące dziecko, urządzenie to reaguje adekwatnie do sytuacji dzięki automatycznemu detektorowi ruchu. Cassia po prostu uruchamia się, kiedy odkrywa, że maluszek potrzebuje nieco uwagi, zanim rodzic będzie w stanie mu ją poświęcić. Cassia daje się łatwo przenosić między różnymi pomieszczeniami. Oprócz tego, że waży zaledwie 4 kilogramy — mniej niż kot domowy — ma także kompaktową ramę. Która dodatkowo zadaje szyku! Wysokiej jakości tkaniny i luksusowe elementy wykończeniowe sprawiają, że urządzenie to pasuje do każdego wnętrza, a pokrycie daje się łatwo zdjąć i można je wyprać w pralce. Huśtawka Cassia dla niemowląt jest sprzedawana w komplecie z dwiema zabawkami umieszczonymi w zasięgu wzroku dziecka, odchyla się do dwóch ustawień i ma miękką, przytulną wkładkę dla noworodka, która zapewnia maksymalny komfort zarówno rodzicowi, jak i jego skarbowi.

Maxi-Cosi Loa: Niewielkie wymiary. Ogromny komfort.

Gdy masz nieduże mieszkanie, wybierz stylowy leżaczek Maxi-Cosi Loa. Dzięki lekkiej wadze (tylko 2 kg) i kompaktowym wymiarom możesz bez trudu zabrać leżaczek wszędzie, gdzie Ci się przyda, albo wygodnie go schować. Miękkie, wyściełane siedzisko i dwie pozycje odchylenia zapewniają wygodę i przytulne miejsce od urodzenia do 6 miesiąca życia. Leżaczek Loa można ustawić w pozycji nieruchomej lub w trybie bujania, dzięki czemu dziecko może zarówno spokojnie w nim drzemać, jak i świetnie się bawić. Leżaczek Loa jest łatwy do utrzymania w czystości — zdejmowany pokrowiec został wykonany w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu i można go błyskawicznie odświeżyć w pralce.

Maxi-Cosi Kori: dla przebojowych

Poznaj nowy leżaczek 2 w 1 Maxi-Cosi Kori dla przebojowych maluchów. Model Kori to minimalistyczny i lekki leżaczek-bujaczek zapewniający dziecku właściwe podparcie, który można ustawić w trybie nieruchomym lub bujanym. Tapicerka nadaje się do prania w pralce. Możesz spokojnie zająć się domowymi obowiązkami, gdy Twoje dziecko bezpiecznie siedzi lub buja się w leżaczku. Maxi-Cosi Kori ma trzy pozycje, które można łatwo ustawić jedną ręką. Daje się łatwo czyścić i waży tyle, co nic. Inteligentna konstrukcja modelu Kori pozwala go także łatwo schować pod łóżko lub za kanapę, kiedy nie jest potrzebny. Jest on jednak tak ładny, że aż żal go chować... Od pierwszych dni po narodzinach i wiele miesięcy później Twoje dziecko może odpoczywać w luksusie lub uczestniczyć w tym, co dzieje się dookoła niego. Przytulna wkładka dla niemowląt wykonana z wysokiej jakości miękkich materiałów zapewnia dziecku maksymalny komfort i dobre podparcie.

 

Nie wiesz, który produkt najbardziej pasuje do Waszej rodziny? Dowiedz się więcej na temat tego, jak znaleźć najlepszy leżaczek lub huśtawkę dla swojego dziecka.