Urban Comfort spacerówka: elastyczność i płynny ruch, bez względu na miejsce!

Idealna spacerówka dla Ciebie to taka, która jest dopasowana do Twojego stylu życia. A czasami Twój styl życia może być bardzo elastyczny, tak jak Ty jako rodzic (lub jako rodzic w bliskiej przyszłości). Gdy chcesz korzystać zarówno z zakupów w mieście, jak i cieszyć się długimi spacerami po parku, potrzebujesz wygodnej spacerówki dla noworodka, która poradzi sobie w każdej sytuacji! Szukasz wygodnej spacerówki, która sprawdzi się na różnych rodzajach chodników dzięki zawieszeniu na kołach, zapewni dziecku optymalny komfort dzięki wyściełanemu siedzisku oraz zawsze jest łatwa do złożenia i przechowywania. Każda z Urban Comfort spacerówek Maxi-Cosi jest wyposażona w wyjątkowe, świetne funkcje. Zapoznaj się z nimi poniżej i znajdź taką, która najlepiej do Ciebie pasuje!

Maxi-Cosi Adorra² – Wygoda. Przeprojektowana.

Gdy jesteś w ciągłym ruchu, potrzebujesz wózka, który jest wystarczająco wytrzymały, aby nadążyć za prawdziwym życiem całej rodziny. Udoskonalona spacerówka Adorra² posiada wiele funkcji przydatnych dla rodziny, dzięki czemu to niezwykle wszechstronny wózek. Ze względu na możliwość łatwego odchylania do pozycji leżącej jest idealny dla noworodków, a także dla dzieci do 4 lat. Można nawet uzupełnić wózek o gondolę Maxi-Cosi lub fotelik samochodowy za pomocą dwóch prostych kliknięć. 

Kiedy jesteś poza domem ze swoim dzieckiem, zawsze potrzebujesz dodatkowej pary rąk. Dzięki koszykowi na zakupy XXL na wyjątkowo nieporęczne zakupy, spacerówka Adorra² może Ci pomóc. Ze względu na wyściełane, przyjemne siedzisko i oddychającą tkaninę dziecko nie przegrzewa się i zawsze jest mu wygodnie. Magnetyczna klamra zapewnia szybkie zapięcie w foteliku i pewność zablokowania ruchu. Spacerówkę Adorra² można łatwo złożyć do niewielkich rozmiarów, aby zmieścić ją w małym bagażniku samochodowym i wyruszyć na spotkanie z przygodą.

Maxi-Cosi Zelia 2 – Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym.

Zelia² pozwoli komfortowo i wygodnie przeżyć każdą przygodę w mieście i poza nim. Wózek spacerowy dla noworodków z łatwością porusza się w zatłoczonych centrach handlowych i wąskich uliczkach, więc możesz odkrywać miasto bez problemów, zanim płynnie przedostaniesz się do kojącej zieleni w parku.

Wózek Zelia² łączy w sobie to, co najlepsze, dzięki zintegrowanej gondoli, która wykorzystuje ramę siedziska jako podstawę. Kiedy dziecko już trochę podrośnie i może samodzielnie siedzieć, gondolę można łatwo zmienić w szerokie i wygodne siedzisko spacerówki. Spacerówka Zelia² jest odpowiedna do czwartego roku życia, ale można ją również połączyć z jednym z naszych dopasowanych fotelików samochodowych, aby stworzyć system podróżny 3w1!

Jeśli maluch jest już w krainie snów, po prostu odchyl siedzenie, aby go nie obudzić. Dzięki temu masz więcej czasu na zrobienie zakupów, a wszystko z łatwością zmieści się w dużym koszu wózka Zelia². Kosz jest wyposażony w sekretną kieszonkę, więc portfel i telefon zawsze są pod ręką, a jednocześnie bezpiecznie je przechowujesz.

Maxi-Cosi Lila CP - Ciesz się wszechstronnością

Idealna do spacerów po parku, w mieście i poza nim, spacerówka Lila CP łączy w sobie wygodę i wszechstronność, ułatwiając manewrowanie w każdym otoczeniu! Jest wyposażona w koła średniej wielkości i amortyzację na wszystkie koła, dzięki czemu płynnie się porusza!

Nasz wózek Maxi-Cosi Lila CP jest wyposażony w zintegrowany system uprzęży easy-in, który jest coraz częściej spotykany w fotelikach samochodowych, ale w wózkach jest absolutną nowością. Specjalna uprząż jest w pozycji otwartej, kiedy wózek jest pusty, umożliwiając łatwe zapięcie w nim dziecka. Idealne rozwiązanie do codziennego użytku!

Dziecko zawsze wyśpi się podczas drzemki dzięki bardzo wygodnemu, termicznemu materacowi, który z jednej strony jest pokryty oddychającą siateczką na ciepłe letnie dni, a z drugiej ciepłą flanelą na zimę. Dzięki zintegrowanej moskitierze smacznej drzemki nie przerwą komary ani jasne słońce!

A kiedy przychodzi pora, by wracać do domu, możesz szybko i łatwo złożyć wózek Maxi-Cosi Lila CP jedną ręką, w drugiej trzymając dziecko.