Zelia³

Wszystko, czego potrzebujesz. I jeszcze więcej.
0 - 4 Y
0 - 22 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Siedzisko 2 w 1

Zintegrowana gondola sprawia, że Zelia³ to wózek 2 w 1, który ma wszystko, czego Ty i Twoje nowo narodzone dziecko potrzebujecie do odkrywania miasta przez długie lata.

Składanie jedną ręką

Zelia³ został zaprojektowany tak, aby ułatwić życie w mieście. Jego szybkie, kompaktowe składanie jedną ręką pozostawia drugą rękę wolną, co umożliwia przytrzymanie dziecka lub kubka z kawą.

Ogromny kosz na zakupy

Pojemny kosz na zakupy XL firmy Zelia³ to duży plus. Może pomieścić aż 10 kg niezbędnych rzeczy dla całej rodziny. Wypełnij go i wyruszaj na codzienne spacerowe lub zakupowe przygody!

System podróżny

System podróżny Zelia³ pozwala na zamocowanie dowolnego fotelika samochodowego Maxi-Cosi. Dzięki zintegrowanej gondoli Zelia³ ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej.

Opis produktu

Wszystko się zmienia, gdy stajesz się rodzicem. W miarę jak Twoje dziecko rośnie, ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, to ciągła wymiana wszystkich dziecięcych akcesoriów. Maxi-Cosi Zelia³ to poręczny wózek 2 w 1 z gondolą, która przekształca się w wygodne siedzisko, więc nie musisz nic wymieniać. Do systemu podróżnego można również przymocować każdy fotelik samochodowy Maxi-Cosi.
Łatwa obsługa
Maxi-Cosi Zelia³ ma wszystkie cechy ułatwiające użytkowanie. Wózek 2 w 1 wyjątkowo łatwy do manewrowanie w mieście i dający się złożyć jedną ręką — dla zajętych rodziców, którzy zawsze są w ruchu. Siedzisko wózka Zelia³, które jest odchylane jedną ręką, pozwala łatwo zmienić pozycję do komfortowego ustawienia przeznaczonego do spania, kiedy dziecko zaśnie poza domem. A ogromny kosz na zakupy ułatwia życie podczas wędrówek po mieście.
Zakres wiekowy
Dzięki zintegrowanej gondoli Zelia³ to wózek 2 w 1 zaprojektowany, aby zapewnić dziecku komfort od urodzenia aż do 4. roku życia. Kiedy Twoje dziecko zaczyna siadać i eksplorować otaczający świat, system odchylania jedną ręką sprawia, że przekształcenie gondoli w niezwykle wygodne siedzisko jest szybkie i proste. System podróżny Zelia³ oznacza, że można podłączyć każdy fotelik samochodowy Maxi-Cosi i wyjąć go z auta bez budzenia dziecka.
Funkcje zapewniające wygodę
Maxi-Cosi Zelia³ zapewnia dziecku wyjątkowy komfort bez względu na wiek. Obszerna gondola posiada prawdziwy zintegrowany materac dla noworodków dla dodatkowej wygody. Kiedy dziecko trochę podrośnie i korzysta z odwracalnego siedziska, możesz łatwo rozłożyć szerokie, wyściełane siedzisko do pozycji leżącej, aby mogło cieszyć się popołudniową drzemką podczas spaceru po mieście. A w słoneczny dzień po prostu rozłóż ochronny daszek przeciwsłoneczny, aby chronić dziecko.
Przeznaczenie
Wytrzymały. Solidny. Elastyczny. Wózek Zelia³ został stworzony do miasta. Łatwy w manewrowaniu, z absorbującą wstrząsy amortyzacją czterech kół i odpornymi na przebicie kołami może pokonać każdą miejską powierzchnię lub stopień, a jednocześnie zapewnić płynną jazdę. Odwracane siedzisko sprawia, że zmiana pozycji ze skierowanej przodem do Ciebie na skierowaną przodem do kierunku jazdy jest wyjątkowo szybka i prosta, a dziecko może obserwować wszystko, co dzieje się dookoła. Maxi-Cosi Zelia³ jest łatwy do składania i przenoszenia, a waży zaledwie 11 kg.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi