Zelia S Trio

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym zestawie. I jeszcze więcej.
0 - 4 Y
0 - 22 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Siedzisko 2 w 1

Zintegrowana gondola z prawdziwym materacem sprawia, że Zelia S to wózek 2 w 1, który ma wszystko, czego Ty i Twoje dziecko potrzebujecie do odkrywania świata przez długie lata.

Komfort ułatwiający codzienne życie

Zelia S zapewnia komfort dzięki siedzisku 2 w 1, ogromnemu koszowi na zakupy i funkcji łatwego składania. Odkrywaj świat dzięki amortyzacji czterech kół z dwiema absorbującymi wstrząsy sprężynami. Ciesz się płynnością jazdy dzięki odpornym na przebicie, terenowym kołom.

Fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size

CabrioFix S i-Size spełnia wymogi najwyższej europejskiej normy bezpieczeństwa i-Size, dzięki czemu zawsze zapewnia dziecku bezpieczeństwo i komfort.

Kompletny system podróżny 3 w 1

Oprócz spacerówki 2 w 1 Zelia S Trio zawiera również fotelik samochodowy Maxi-Cosi CabrioFix S i-Size, co sprawia, że jest to najwygodniejszy system podróżny dla dziecka.

Opis produktu

W miarę jak Twoje dziecko rośnie, ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, to ciągła wymiana wszystkich dziecięcych akcesoriów. System podróżny 3 w 1 Zelia S Trio uratuje sytuację! Poręczny wózek 2 w 1 jest wyposażony w gondolę, która zamienia się w siedzisko, stylowy pasujący fotelik Maxi-Cosi CabrioFix S i-Size i torbę do przewijania, do której można włożyć wszystkie potrzebne dla dziecka rzeczy. Kompletny system podróżny dla niemowlęcia, który umożliwia beztroskie podróżowanie już od pierwszego dnia i spełnia dobrze znane wysokie standardy bezpieczeństwa Maxi-Cosi.
Wózek spacerowy Zelia S
Zelia S posiada wszystkie cechy, które charakteryzują perfekcyjny wózek dziecięcy. Lekki wózek jest łatwy do manewrowania i posiada szybki, łatwy i kompaktowy system składania. Dziecko będzie mogło usiąść wygodnie na miękkim, wyściełanym siedzisku, a kiedy przyjdzie czas na drzemkę, po prostu odchyl siedzisko, aby stworzyć rozkładaną na płasko spacerówkę. Odwracane siedzisko sprawia, że zmiana pozycji ze skierowanej przodem do Ciebie na skierowaną przodem do kierunku jazdy jest wyjątkowo szybka i prosta, a dziecko może obserwować wszystko, co dzieje się dookoła. Co więcej, dzięki amortyzacji czterech kół z dwiema absorbującymi wstrząsy sprężynami każda przejażdżka będzie przebiegać łagodnie. Tego lekkiego wózka można używać od urodzenia do około 4 lat, co stanowi długotrwałe rozwiązanie w ramach kompletnego systemu podróżnego.
Siedzisko Zelia S 2 w 1
Wózek Zelia S nie tylko dysponuje komfortowym i odwracalnym siedziskiem, ten wózek 2 w 1 można również przekształcić w obszerną gondolę. Gondola jest wyposażona w komfortowy materac, zatem dziecko może czuć się jak w łóżeczku, gdy jesteś poza domem.
Fotelik samochodowych dla niemowląt CabrioFix S i-Size
Lekki fotelik samochodowy dla niemowląt to wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej! Stanowi cześć tego kompletnego zestawu podróżnego, dzięki niskiej wadze może być łatwo i wygodnie przenoszony, a także jest zgodny z najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size. Odpowiedni do bazy ISOFIX i przypinania pasami fotelik samochodowy dla niemowląt i-Size może być używany od urodzenia do 15 m.ż.
Stylowa dopasowana torba na akcesoria
Ten kompletny system podróżny 3 w 1 zawiera stylową torbę na akcesoria, do której można włożyć wszystkie potrzebne dla dziecka rzeczy. Torba jest zapinana na suwak, dzięki czemu cała zawartość jest bezpieczna. Co więcej, możesz regulować pas na ramię, a oprócz tego torba ma uchwyty, więc w razie potrzeby łatwo możesz przenieść ją w ręku.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Zelia S Trio z innymi modelami