8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_rearwardfacing_grey_authenticgraphite_3qrtleft
8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_rearwardfacing_grey_authenticgraphite_3qrtleft 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_forwardfacingnoinlay_grey_authenticgraphite_front 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_forwardfacingwithinlay_grey_authenticgraphite_front 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_grey_authenticgraphite_frombirthtill4years_side 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_grey_authenticgraphite_isofixinstallation_side 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_grey_authenticgraphite_memoryfoam_3qrt 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_grey_authenticgraphite_newbornsafetyinlayintegrated_front 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_grey_authenticgraphite_reclinepositions_side 8006550110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_Stone_rotation_grey_authenticgraphite_side Stone - Feature & Benefit

Stone

Płynny obrót 360º dla łatwego podróżowania
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
Od 40 do 105 cm
0 - 18 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Fotelik obracany o 360°

Łatwy obrót o 360 stopni za pomocą jednego kliknięcia, zapewniający łatwą obsługę

System uprzęży Easy-in

Łatwe wkładanie dziecka dzięki systemowi uprzęży Easy-in

ClimaFlow

Gwarantuje zawsze odpowiednią temperaturę

Technologia G-Cell

Technologia oparta na sześciokątnej strukturze komórkowej zapewnia ochronę, zmniejszając ryzyko obrażeń w przypadku niebezpiecznego zderzenia bocznego

Opis produktu

Szukasz czegoś najlepszego? To właśnie to. Maxi-Cosi Stone łączy w sobie wszystkie nasze najlepsze technologie! Oferuje wygodną funkcję obrotu i obraca się w stronę drzwi samochodu, aby ułatwić wygodne umieszczenie dziecka w foteliku. Stone obraca się o 360 stopni: do przodu, do tyłu i na boki, bez względu na pozycję pochylenia!

Oprócz funkcji wygodnego obrotu o 360 stopni i pozycji pochylenia, Maxi-Cosi Stone jest wyposażony w nasz wyjątkowy system uprzęży Maxi-Cosi Easy-in. Uprząż sprawia, że włożenie maluszka jest naprawdę łatwe, za każdym razem, gdy wybieracie się gdzieś razem! Nawet gdy jest to wasza pierwsza wspólna podróż, ponieważ dzięki funkcjom obrotu i pochylenia fotelika Stone można używać od urodzenia (z miękką wkładką dla noworodka) do 4. roku życia dziecka.

Montaż

Stone to jeden z najłatwiejszych w montażu fotelików samochodowych, bowiem wykorzystuje system uchwytów ISOFIX, a także posiada nogę wspierającą, aby zapewnić najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego. Wygodna noga wspierająca zapewnia stabilność fotelika, nawet gdy dziecko w nim nie siedzi. Maxi-Cosi Stone jest także wyposażony w dźwiękowe i wizualne wskaźniki potwierdzające prawidłowy montaż, co zmniejsza prawdopodobieństwo nieprawidłowego montażu. Musisz tylko umieścić w foteliku dziecko, prawidłowo zapiąć uprząż i jesteście gotowi do drogi, wygodnie i bez wysiłku!

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 mln niemowląt. Jako wiodący specjalista w dziedzinie mobilności dzieci możemy zapewnić, że bezpieczeństwo Twojego malucha jest dla nas najważniejsze. Nasze intuicyjne i innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i pomagają Twojej rodzinie z radością patrzeć w przyszłość. Wyniki niezależnych testów zderzeniowych pod kątem dynamicznego bezpieczeństwa i łatwości użytkowania zdecydowanie rekomendują fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Fotelik Maxi-Cosi Stone jest zgodny z najnowszymi i najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size, a dziecko może w nim podróżować tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia. Dzięki 5-punktowej uprzęży i naszej technologii bezpieczeństwa w przypadku zderzeń bocznych G-CELL, fotelik samochodowy Stone od narodzin, jest wyposażony w nasze najnowsze technologie zabezpieczenia przed uderzeniami, dzięki czemu jest nie tylko jednym z naszych najbardziej wygodnych, ale także najbezpieczniejszych fotelików obrotowych.

Płynny obrót o 360º dla łatwego podróżowania

Jeśli korzystasz z Maxi-Cosi Stone, każda podróż, w którą wybierasz się ze swoim dzieckiem, będzie przyjemna dla was obojga. Obrót o 360 stopni sprawia, że umieszczenie dziecka w foteliku jest niewiarygodnie proste! W połączeniu z unikalną uprzężą Maxi-Cosi Easy-in-harness, które zapewniają łatwy dostęp, dzięki czemu można je założyć i zapiąć w kilka sekund, Stone to naprawdę wygodny i komfortowy obrotowy fotelik samochodowy! Fotelik można odchylać do tyłu w każdej pozycji, dzięki czemu twoje dziecko już od urodzenia zawsze czuje się komfortowo. A gdy rośnie, możesz łatwo dopasować 5-punktową uprząż i zagłówek zgodnie ze wzrostem dziecka, aby zachować bezpieczeństwo i prawidłowy montaż.

Gdy dziecko jest już bezpieczne w foteliku Stone, technologia ClimaFlow zapewnia mu odpowiednią temperaturę. Specjalny wykrój oparcia i zastosowana w nim pianka sprawiają, że dziecku nie będzie w podróży ani za ciepło, ani za zimno!

W drodze zdarzają się różne sytuacje. Twoje dziecko może dostać choroby lokomocyjnej, a przekąski i napoje nie zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Niezależnie od tego, co się stanie, poradzisz sobie z tym, gdyż tapicerkę fotelika samochodowego Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Produkty kompatybilne

Porównaj Stone z innymi modelami