Pearl Pro i-Size

Tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia
Od ok. 6 miesiąca do ok. 4 roku życia
Od 67 do 105 cm
Maksymalnie do 18,5kg
Kolor
Nomad Grey
  • Bezpieczeństwo i-Size Tyłem i przodem do kierunku jazdy Sygnalizacja ostrzegawcza System uprzęży easy-in
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size to fotelik przeznaczony do użytku z bazą 3wayFix, w ramach zestawu 3wayFamily. Pearl Pro i-Size oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podróży spełniając najnowszą normę i-Size (R129). Fotelik zezwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia). Pearl Pro i-Size oferuje łatwość użytkowania dzięki uprzęży z systemem easy-in, pełną regulację pochylenia siedziska oraz zmianę ustawienia siedziska z tyłem na przodem do kierunku jazdy. Baza 3wayFix posiada sygnalizację świetlną i dźwiękową potwierdzającą prawidłowy montaż.

Pearl Pro i-Size oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa spełniając najnowszą normę i-Size (R129) i umożliwiając przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia). Pearl Pro i-Size zapewnia optymalną łatwość użytkowania dzięki wykorzystaniu uprzęży z systemem easy-in oraz bardzo łatwe przepięcie z tyłem na przodem do kierunku jazdy, z pełną regulacją pochylenia siedziska w obu ustawieniach. Baza 3wayFix potwierdzi prawidłowy montaż fotelika.

Łatwość użytkowania Bardzo łatwa regulacja wysokości uprzęży i zagłówka Innowacyjna uprząż z systemem easy-in pozostaje otwarta, by móc z łatwością usadzić i wyjąć dziecko z fotelika Łatwy demontaż tapicerki Tapicerkę można prać w pralce Zaczepy ISOFIX zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu Komfort 4 komfortowe pozycje od siedzącej do pozycji do spania Bezpieczeństwo Zgodny z najnowszą normą i-Size Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłową instalację minimalizując ryzyko popełnienia błędu Ogólne 5-punktowa uprząż przytrzymuje mocne części ciała dziecka podczas kolizji czołowych Bazy 3wayFix można również używać w połączeniu z Maxi-Cosi Jade i Pebble Plus, zapewniając doskonałe rozwiązanie już od narodzin System Ochrony Bocznej dla optymalnego bezpieczeństwa podczas bocznych kolizji Można używać zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy  •  

Opinie