Pearl 360 Pro

Award image
Najbardziej komfortowy fotelik dla dzieci i rodziców
3M - 4 Y
61 - 105 cm
0 - 17 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Innowacyjna technologia wysuwania bazy — SlideTech™

Rewolucyjna technologia wysuwania ułatwia rodzicom codzienne podróżowanie. Bez szarpania, urazów głowy i bólu pleców. Baza FamilyFix 360 Pro (sprzedawana oddzielnie) pozwala łatwo wpinać, przesuwać i obracać fotelik.

Wygodna pozycja do spania dzięki wielu pozycjom odchylenia

Dzięki 5 wyjątkowo wygodnym pozycjom odchylenia Pearl 360 Pro zapewnia dziecku niezrównany komfort zarówno podczas obserwowania otoczenia za szybą, jak i w trakcie snu.

Uprząż Easy-in

Uprząż z systemem Easy-in pozostaje otwarta, dzięki czemu można bez wysiłku umieścić dziecko w samochodzie. Łatwe zapinanie i wyjmowanie dziecka. Codziennie.

System ochrony bocznej G-CELL

Zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa foteliki Pearl 360 Pro są wyposażone w doskonałej klasy wbudowaną ochronę boczną G-CELL, zapewniającą bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

System obrotu fotelika jedną ręką — FlexiSpin

Baza FamilyFix 360 Pro (sprzedawana oddzielnie) jest wyposażona w system FlexiSpin, system obracania w zakresie 360°, dzięki czemu fotelik Pearl 360 Pro można z łatwością obracać jedną ręką w każdej pozycji odchylenia.

Opis produktu

Fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 Pro, należący do grupy produktów 360 Pro Family, jest wyposażony w funkcję obrotu w zakresie 360° oraz SlideTech® — rewolucyjną technologię wysuwania, która ułatwia życie rodzicom. Dzień po dniu. Koniec z bólem pleców, urazami głowy szarpaniem — po prostu zablokuj, przesuń, obróć i gotowe! Pearl 360 Pro zapewnia dziecku niezrównany komfort podczas oglądania krajobrazów za szybą i w trakcie snu. Dzięki 5 stopniom regulacji oparcia można ustawiać najlepszy kąt odchylenia fotelika, aż maluch skończy 4 lata. Fotelika samochodowego można używać od dnia narodzin razem z wkładką dla noworodków (sprzedawaną oddzielnie). W połączeniu z obrotową, wysuwaną bazą FamilyFix 360 Pro (sprzedawaną oddzielnie) wyposażoną w mechanizm SlideTech® Pearl 360 Pro jest jedynym fotelikiem samochodowym dla małych dzieci, który można zarówno obracać, jak i wysuwać do przodu. Uprząż z systemem Easy-in dodatkowo zwiększa wygodę, umożliwiając bezproblemowe zapięcie dziecka w foteliku. Zintegrowana ochrona boczna G-CELL Maxi-Cosi zapewnia wyjątkowy poziom bezpieczeństwa.
Nagrody
Bezpieczeństwo
Maxi-Cosi Pearl 360 Pro spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnej normy bezpieczeństwa i-Size, co gwarantuje doskonałą ochronę dziecka od urodzenia do 4 r.ż. Ze względu na to, iż 45% wypadków stanowią zderzenia boczne, fotelik Pearl 360 Pro został wyposażony w system ochrony przed uderzeniami z boku G-CELL, stworzony w szczególności w celu rozpraszania siły uderzenia z dala od dziecka, tak aby w maksymalnym stopniu chronić przed obrażeniami głowę, szyję i ramiona. Podróżując w foteliku Pearl 360 Pro Twoje dziecko zyska maksymalną ochronę na lata.
Łatwe użytkowanie
Fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 Pro został zaprojektowany pod kątem maksymalnego ułatwiania codziennego życia rodziców. Używając fotelika wraz z wysuwaną bazą FamilyFix 360 Pro (sprzedawaną oddzielnie) bez wysiłku można obrócić i przysunąć dziecko do siebie. Koniec z bólem pleców, urazami głowy szarpaniem — po prostu zablokuj, przesuń, obróć i gotowe! Fotelik Pearl 360 Pro można z łatwością obracać jedną ręką w każdej z 5 pozycji odchylenia. Uprząż z systemem Easy-in pozostaje otwarta, umożliwiając bezproblemowe zapięcie dziecka w foteliku. Fotelik Pearl 360 Pro został wykonany z materiałów premium łatwych do utrzymania w czystości. Zaczepy i noga wspierająca w bazie to najbezpieczniejszy i najłatwiejszy system montażu fotelika samochodowego, a pomocne wskaźniki wizualne informują, kiedy baza i fotelik są odpowiednio zamocowane, gwarantując rodzicom poczucie bezpieczeństwa. Maxi-Cosi Pearl 360 Pro posiada również atest AGR, co oznacza, że jest przyjazny dla kręgosłupa i pleców. AGR to niezależna organizacja zrzeszająca lekarzy i ekspertów specjalizujących się w dziedzinie zdrowia pleców oraz ergonomii. Atest zaświadcza, że fotelik Pearl 360 Pro jest komfortowym, ergonomicznym produktem do przewożenia dziecka w samochodzie, a dzięki technologii SlideTech® Pearl 360 Pro umożliwia także rodzicom najprostsze i najbardziej ergonomiczne umieszczanie dziecka w foteliku, ponieważ eliminuje konieczność codziennego schylania się w celu zapinania dziecka w samochodzie i wyjmowania z pojazdu.
Grupa wiekowa
Fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 Pro może być używany od 3. miesiąca do 4 lat (ok. 105 cm). Może również być używany od urodzenia wraz z wygodną wkładką dla noworodków (sprzedawaną osobno). W ciągu pierwszych kilku lat życia dziecka będziecie często podróżować i czeka Was mnóstwo niezapomnianych wspomnień. Będą to wypady do parku, spotkania na placach zabaw, wizyty u przyjaciół i rodziny, weekendowe wyjazdy, a także codzienne podwożenie i odbieranie dzieci z przedszkola oraz wspólne zakupy. Dziecko w każdym wieku będzie czerpać radość z każdej wspólnej przejażdżki, bez względu na to, czy lubi podziwiać widoki na zewnątrz, czy też szybko zasypia podczas podróży. Siedzisko fotelika Pearl 360 Pro jest wyjątkowo przestronne, dzięki czemu nawet po kilku latach dziecko będzie miało dużo miejsca.
Funkcje zapewniające komfort
Zaprojektowany zarówno pod kątem potrzeb rodziców, jak i dzieci fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 Pro gwarantuje maksimum komfortu i bezpieczeństwo, a także elastyczność oraz łatwość codziennego użytkowania. Dzięki 5 superkomfortowym pozycjom odchylenia oparcia Pearl 360 Pro sprawia, że dziecko może cieszyć się wygodą — niezależnie od tego, czy siedzi i wygląda przez okno, czy leży, relaksując się. Regulowany zagłówek zapewnia dodatkowy komfort, a panele ClimaFlow i wysokowydajne tkaniny oddychające maksymalnie zwiększają cyrkulację powietrza, sprawiając, że dziecko podróżuje zawsze we właściwej temperaturze. Dzięki miękkim, pochodzącym w 100% z recyklingu tkaninom fotelik Pearl 360 Pro oferuje najwyższy poziom komfortu w każdej sytuacji. A dzięki technologii wysuwania SlideTech® zastosowanej w bazie FamilyFix 360 Pro (sprzedawanej oddzielnie) wkładanie dziecka do samochodu i wyjmowanie malucha jeszcze nigdy nie było tak wygodne dla rodziców.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi