Dlaczego warto wybrać ten produkt

Intuicyjne obracanie za pomocą jednej ręki FlexiSpin

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu fotelik Pearl 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Komfort termiczny dzięki ClimaFlow

Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają cyrkulację powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku komfortową temperaturę.

Uprząż z systemem Easy-in

Dzięki systemowi Easy-in wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. Jedno zmartwienie mniej.

Technologia ochrony bocznej G-CELL

Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pearl 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.

Opis produktu

Fotelik Pearl 360 z kolekcji 360 Family jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 4 lat. Wyjątkowo wygodny i bezpieczny obrotowy fotelik zaprojektowany na lata użytkowania. Dzięki uchwytowi na bazie 360° (sprzedawanej oddzielnie) fotelik Pearl 360 można łatwo obracać w każdej pozycji odchylenia. Ten system jest niewiarygodnie łatwy w obsłudze dla rodzica i superwygodny dla dziecka. Wkładka dla noworodków (sprzedawana oddzielnie) jest wyjątkowo miękka i przytulna, a kiedy maluszek podrośnie, wyjmuje się ją, uzyskując bardzo obszerne siedzisko, dzięki któremu Twoje rozwijające się dziecko cały czas wygodnie podróżuje w foteliku Pearl 360.
Nagrody
Bezpieczeństwo
Fotelik Pearl 360 został zaprojektowany zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi standardami i-Size (R129/03). W połączeniu z systemem ochrony bocznej G-CELL zapewnia dziecku maksimum bezpieczeństwa. Zarówno w trybie tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, można łatwo regulować uprząż oraz wysokość zagłówka, dostosowując je do wzrostu dziecka. Dzięki bazie FamilyFix 360 (sprzedawanej oddzielnie) ze wspornikiem i zaczepami ISOFIX mocowanie fotelika jest bardzo łatwe i bardzo szybkie. Przeczytaj instrukcję obsługi, aby nauczyć się prawidłowego mocowania.
Łatwość użycia
Fotelik Pearl 360 został zaprojektowany z myślą o wygodzie rodziców. Dzięki uprzęży z systemem Easy-in wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. A baza FamilyFix 360 pozwala łatwo obracać dziecko w zakresie 360°, używając do tego tylko jednej ręki. Zawsze zajęci rodzice na pewno pokochają tę funkcję.
Zakres wieku
Fotelik Pearl 360 z kolekcji 360 Family jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 4 lat (ok. 105 cm). Może również być używany od urodzenia wraz z wygodną wkładką dla noworodka (sprzedawaną oddzielnie). To wyjątkowo wygodny i bezpieczny obrotowy fotelik zaprojektowany na długi czas użytkowania. Dzięki uchwytowi na bazie FamilyFix 360 obracanej w zakresie 360° (sprzedawanej oddzielnie) fotelik Pearl 360 można łatwo obracać w każdej pozycji odchylenia.
Komfortowe funkcje
Funkcja obracania o 360° sprawia, że zapinanie maluszka w foteliku przestaje być problemem. Dziecko jest zwrócone przodem do Ciebie, dzięki czemu nie musisz się schylać i nadwyrężać pleców. Bardzo wygodna wkładka Baby-hugg (sprzedawana oddzielnie) zapewnia komfort i miękko otula, a system umożliwiający cyrkulację powietrza ClimaFlow dba o prawidłową temperaturę maluszka. Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne w podróży, a Ty nie musisz się o nic martwić.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Pearl 360 z innymi modelami