Beryl

Zawsze idealne dopasowanie
Kolor
Nomad Black
  • Od urodzenia do ok
  • 7 roku życia
  • Uprząż, która rośnie wraz z dzieckiem
  • Pasuje do większości samochodów
  • Technologia G-Cell

Opis produktu

Maxi-Cosi Beryl to fotelik obejmujący trzy grupy wiekowe - odpowiedni od narodzin aż do 7 roku życia. Beryl rośnie wraz z dzieckiem oferując bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.

Długie podróże i codzienne wyprawy do sklepu, z Maxi-Cosi Beryl każda wycieczka to czysta przyjemność. Uprząż easy-in pozwala na szybkie i łątwe zabezpieczenie dziecka w foteliku, dzięki temu szybciej wyruszysz w drogę. W foteliku została także zastosowana technologia G-Cell zapewniająca dodatkową ochronę boczną. Maxi-Cosi Beryl można ustawić tyłem, a potem przodem do kierunku jazdy, gdy nadejdzie na to czas. Fotelik Beryl zamontujesz na ISOFIX lub samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Łatwość użytkowania Bardzo łatwa regulacja uprzęży i zagłówka Innowacyjna uprząż easy-in pozostaje otwarta, by móc łatwo usadzić dziecko Zaczepy ISOFIX i noga stabilizująca zapewiają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób instalacji w samochodzie Tapicerkę można łatwo zdjąć i prać w pralce Tapicerkę można zdjąć bez konieczności demontażu uprzęży fotelika Komfort 5 komfortowych pozycji pochylenia siedziska od siedzącej do pozycji na płasko Komfortowa wkładka baby-hugg dodaje bezpieczeństwa i komfortu noworodkom Bezpieczeństwo Dodatkowa ochrona ramion dzięki zastosowaniu technologii G-Cell AirProtect: Materiały w zagłówku absorbują siły zderzeniowe dodatkowo chroniąc głowę dziecka 5-punktowa uprząż Wskaźnik potwierdzający prawidłową instalację nogi stabilizującej Wskaźnik potwierdzający prawidłowy montaż siedziska Ogólne Możliwość ustawienia tyłem i przodem do kierunku jazdy Długi okres użytkowania  •  

Opinie