Poznaj naszych zwycięzców!

Dbamy o przyszłość ORAZ o to, jak powinna wyglądać. Nasze produkty oferują najwyższy w swojej klasie komfort, najwyższe standardy bezpieczeństwa ORAZ doskonałe wzornictwo.

Soho

Soho to z pewnością definicja idealnego towarzysza podróży. Nasz wózek, który zdobył nagrodę Red Dot, otrzymał także nagrodę iF Design — stając się najbardziej stylowym ze wszystkich! Dodatkowo Soho został ogłoszony zwycięzcą testu przez niemiecką organizację Stiftung Warentest (StiWa), co czyni go najlepszym wózkiem spacerowym!

Oxford

Nasz najnowszy wózek Maxi-Cosi Oxford jest przykładem nowoczesnego designu. Nagrodzony prestiżową nagrodą iF Design Award, dzięki eleganckim liniom i niezwykle wygodnym funkcjom, Oxford płynnie łączy styl z funkcjonalnością.

360 Pro Family

Rewolucyjna rodzina fotelików samochodowych 360 Pro została również uhonorowana nagrodą If Design. Dzięki innowacyjnej technologii SlideTech® rodzina 360 Pro stanowi idealne połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i stylu.

iF Design awards

Firma iF Design (Die Gute Industrieform) została założona w 1953 roku i od tego czasu stała się światowym symbolem doskonałego wzornictwa – zwłaszcza dzięki organizowaniu corocznych nagród iF Design Awards, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Uznawana za symbol doskonałości projektowej na całym świecie, iF Design Awards przyjmuje co roku prawie 10 000 zgłoszeń z ponad 60 krajów, aby identyfikować, wspierać i promować dobre wzornictwo.

Stiftung Warentest

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników.