Zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

Wszystkie przeprowadzane przez nas testy zderzeniowe spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na rynku, a nasza ciężka praca zwraca się przez wiele lat! Nasze foteliki samochodowe zdobyły liczne nagrody od niezależnych organizacji zajmujących się badaniami nad bezpieczeństwem, działających wyłącznie w Twoim interesie jako kierowcy i rodzica. Zobacz nagrody, które otrzymaliśmy w przeszłości lub sprawdź naszych najnowszych zwycięzców!

 

 

Jak testujemy nasze produkty?

W Maxi-Cosi stawiamy na najwyższy poziom bezpieczeństwa, wykorzystując wewnętrzne standardy i kryteria do testów naszych produktów. Nasze foteliki dla dzieci poddajemy rygorystycznym testom w najnowocześniejszych obiektach, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną najlepszą możliwą ochronę podczas podróży.

Prawda

Jak testujemy nasze foteliki?

Jako jeden z niewielu producentów fotelików samochodowych w Maxi-Cosi posiadamy własne, nowoczesne centra testów zderzeniowych w Cholet we Francji i Columbus w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy przeprowadzać bardziej rygorystyczne testy, od wczesnej fazy rozwoju aż po fazę produkcji.

Dowiedz się więcej o innych ośrodkach testowych

 

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.