Idealne akcesoria na lato dla Ciebie i dziecka

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wyższe temperatury i więcej słońca. Dla dziecka lato niesie jednak ze sobą ryzyko poparzeń skóry, przegrzania i ogólnego dyskomfortu przy bardzo wysokich temperaturach. Dlatego konieczne jest zadbanie o to, by latem dziecku nie było za gorąco. Maxi-Cosi oferuje szeroką gamę akcesoriów na lato, które ochronią dziecko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, zapewniając mu chłód i komfort. Od daszków i budek osłaniających delikatną skórę malucha, po oddychające moskitiery — nasza kolekcja zapewni dziecku komfort, a Tobie spokój.

Osłona przeciwsłoneczna

Jedną z najważniejszych rzeczy, o które musisz zadbać latem, jest zapewnienie dziecku osłony przed szkodliwymi promieniami słońca. Idealny do tego jest daszek Maxi-Cosi ze współczynnikiem UPF (Ultraviolet Protection Factor) 50+. Zmniejsza ekspozycję na promieniowanie UV o połowę i blokuje 98% promieni słonecznych. Dzięki temu Ty i Twój maluch możecie cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, nie martwiąc się palącym słońcem.

Pokrowiec na fotelik samochodowy

Zadbaj o to, by podczas podróży latem dziecku było chłodno, sucho i wygodnie. Wybierz pokrowiec na fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Oddychająca bawełna organiczna szybko wchłania wilgoć, co w cieplejsze dni podczas podróży samochodem lub z fotelikiem na wózku jest bardzo ważne. Nasze pokrowce na foteliki samochodowe mogą być używane przez cały rok, zapewniając dodatkową amortyzację. Można je prać w pralce w temperaturze do 30°C, by zawsze były czyste i świeże.

Moskitiera

Ciesz się spokojnymi spacerami z maluchem smacznie śpiącym pod moskitierą Maxi-Cosi. Zapewnia ona dziecku ochronę przed komarami i innymi owadami, zapobiega ukąszeniom i podrażnieniom. Blokuje też jasne światło słoneczne, a przewiewna konstrukcja zapewnia dodatkowy komfort na wspólnych letnich spacerach. Moskitiera jest uniwersalna i pasuje do wszystkich wózków Maxi-Cosi. Można ją łatwo zdjąć, złożyć i zabrać ze sobą na każdą wycieczkę.

Ultrakompaktowa torba podróżna

Ultrakompaktowa torba podróżna Maxi-Cosi to stylowy i wygodny kompan na rodzinną podróż. Jeśli więc planujesz letni wyjazd pociągiem czy samochodem, nasza duża torba podróżna jest absolutnie niezbędna. Nie tylko ułatwia przenoszenie i przechowywanie wózka, ale chroni go przed zabrudzeniem i zarysowaniami.