Dlaczego warto wybrać fotelik samochodowy z wbudowanymi poduszkami powietrznymi? 

Poduszki powietrzne w samochodach od dekad znacząco podniosły poziom bezpieczeństwa podczas jazdy i w razie wypadku. Dlatego też opracowaliśmy nasz system miniaturowych poduszek powietrznych AirSafety Technology®, który zdobył już wiele wyróżnień branżowych i zapewnia większe bezpieczeństwo dziecka w razie wypadku samochodowego. Jest unikalny i innowacyjny, zapewniając dziecku najlepszą ochronę.

Poduszki powietrzne zapewniają Twojemu dziecku bezpieczeństwo 

Nasze foteliki samochodowe z systemem Air Safety Technology® mają dwie specjalnie zaprojektowane poduszki powietrzne wbudowane w otulinki na pasy. Nadmuchują się one automatycznie w przypadku kolizji, delikatnie amortyzując uderzenia głowy. Zmniejsza to siły oddziałujące na szyję i pomaga zapobiegać poważnym urazom. 

Air Safety Technology® dla większej ochrony w przypadku kolizji czołowych 

70% wypadków to kolizje czołowe. W czasie czołowego zderzenia dzieci podróżujące przodem do kierunku jazdy mogą zostać wyrzucone do przodu. Wraz z wiekiem układ szkieletowo-mięśniowy dziecka staje się coraz mocniejszy, ale do około czterech lat nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Jeśli przewozisz małe dziecko przodem do kierunku jazdy, system Air Safety Technology® zapewni amortyzację uderzenia głowy w przypadku kolizji. 

Zobacz nasz fotelik samochodowy z technologią Air Safety Technology®.

Jak działa system Air Safety Technology®? 

System Air Safety Technology® został zaprojektowany specjalnie z myślą o ochronie dziecka podróżującego przodem do kierunku jazdy w przypadku kolizji czołowej. Poduszki powietrzne natychmiast nadmuchują się w razie zderzenia, ograniczając siłę uderzenia głowy malucha i zapewniając mu większą ochronę.  

Nasze foteliki samochodowe z systemem Air Safety Technology® mają zainstalowany z tyłu wkład CO2. W razie kolizji dwie poduszki powietrzne ukryte w otulinkach na pasy automatycznie się napełniają. Dla pewności powietrze uchodzi z poduszek sekundę później. 

Czy wiesz, że…? 

Samochodowe poduszki powietrzne są projektowane i rozmieszczane w taki sposób, aby chronić głowy osób dorosłych, ale nie dzieci. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi wyposażony w technologię Air Safety Technology® zapewnia Twojemu dziecku ochronę tam, gdzie jest ona wymagana. 

Odkryj nasz fotelik samochodowy z technologią Air Safety Technology®.

Innowacyjne rozwiązania zapewniające najlepszą ochronę 

Technologia Air Safety Technology® została zainspirowana coraz większym wykorzystaniem poduszek powietrznych do ochrony pasażerów, np. ich integracji w motocyklach czy kamizelkach dla jockeyów koni wyścigowych. Jest ona owocem wieloletniej pracy i testów ekspertów z francuskiego ośrodka Helite prowadzącego badania nad mobilnymi poduszkami powietrznymi. 

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dlatego opracowaliśmy szereg innowacyjnych technologii, minimalizujących ryzyko urazów dziecka podczas podróży samochodem. Dowiedz się, dlaczego nasze technologie fotelików samochodowych są najlepsze.