Czas do łóżka: spokojny sen dziecka

Nocne karmienie, zaburzony rytm dobowy, kolki — pierwsze miesiące to dla rodziców nieprzespane noce. Podstawowe produkty dla niemowląt to pierwszy krok do tego, aby łatwiej przejść przez ten burzliwy i wyczerpujący okres. Łóżeczko dostawne to jeden z najważniejszych produktów dla noworodków. Nie wstając z łóżka, możesz łatwo wziąć dziecko na ręce, aby je nakarmić, wymasować brzuszek czy po prostu przytulić i uspokoić. Gdy jesteście już gotowi na dłuższe wyjazdy lub gdy dziecko zostaje na noc u kogoś z rodziny czy u znajomych, chcesz, aby było mu tak samo wygodnie jak w domu. Nasze łóżeczka podróżne zapewniają domowy komfort poza domem. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest jeszcze małe, czy już nieco starsze, wszystkie nasze łóżeczka podróżne mają regulowaną wysokość, aby dostosować je do wieku dziecka. Jeśli szukasz łóżeczka dopasowanego do swoich potrzeb, poznaj nasze najlepsze produkty:

Maxi-Cosi Iora Air: U Twojego boku

Pierwsze chwile w domu z noworodkiem są wyjątkowe i z niczym nie da się ich porównać. Iora Air od Maxi-Cosi to wyjątkowo wygodne łóżeczko dostawne, które ułatwi Wam budowanie więzi. Zostało zaprojektowane tak, aby dziecko mogło być zawsze blisko Ciebie i było dzięki temu spokojniejsze. Pogrubiony materac zapewni Twojemu maleństwu pełen komfort. A jeśli dziecku trudno będzie zasnąć, poręczna funkcja kołysania pomoże Ci je wyciszyć i uśpić. Łóżeczko Iora Air jest wykonane z wyjątkowo miękkiej, oddychającej, siatkowej tkaniny najwyższej jakości, pochodzącej w 100% z recyklingu. Duży kosz pod łóżeczkiem sprawia, że w zasięgu ręki są wszystkie rzeczy potrzebne do całodobowej opieki nad dzieckiem.

Maxi-Cosi Swift: Zabawa. Sen. I od nowa.

Codzienna rutyna to podstawa życia rodzinnego. Czas zabawy, czas drzemki. A potem od nowa. Chcesz zachować codzienną rutynę, nawet poza domem? To żaden problem z łóżeczkiem podróżnym Maxi-Cosi Swift: zapakujcie lekkie łóżeczko podróżne w poręczną torbę do przenoszenia i zabierzcie je ze sobą na weekendowy wypad do przyjaciół lub rodziny. Wszystko w Maxi-Cosi Swift zostało zaprojektowane pod kątem szybkości i łatwości użytkowania. Składanie jest tak szybkie i proste, że można to zrobić nawet jedną ręką. Wystarczy jeden szybki ruch i po wszystkim. Łóżeczko Maci-Cosi Swift rośnie razem z dzieckiem od urodzenia do 3,5 roku: możesz je ustawić w specjalnej pozycji dla noworodków oraz w obniżonej pozycji, gdy dziecko będzie starsze. Maxi-Cosi Swift to przenośna gondola, łóżeczko dla niemowlęcia i kojec, tworzące jedną, stylową całość.

Maxi-Cosi Tori: Niewielkie wymiary. Ogromny komfort.

Dzieląc pokój z noworodkiem, potrzebujesz kompaktowego łóżeczka dostawnego. Ultrakompaktowe i lekkie łóżeczko Maxi-Cosi Tori zostało zaprojektowane tak, aby było maksymalnie łatwe w obsłudze i składaniu. To wyjątkowo stylowe łóżeczko dostawne i kołyska 2 w 1. Gdy w środku nocy będzie trzeba uspokoić, przytulić i nakarmić dziecko, wystarczy odsunąć jeden bok łóżeczka Tori stojącego przy łóżku rodziców. Zdejmowana tapicerka nadaje się do prania w pralce, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Maxi-Cosi Iris: Zapewnij lepszą jakość snu

Planujesz wypad z noclegiem lub dłuższy wyjazd na wakacje? Niezależnie od tego, na jak długo się wybierasz, kompaktowe łóżeczko turystyczne Iris jest idealnym towarzyszem podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z noworodkiem, czy z małym dzieckiem, możesz dopasować składane łóżeczko podróżne do swoich potrzeb, podnosząc albo opuszczając stelaż materaca. Łatwo się składa i rozkłada, waży mniej niż 6 kg, a dołączona torba do transportu usprawnia przenoszenie. Łóżeczko Maxi-Cosi Iris jest wyposażone w wyjątkowo wygodny materac, dzięki któremu Twoje dziecko zaśnie w mgnieniu oka. Czy to popołudniowa drzemka, czy sen w nocy — zawsze i wszędzie dziecko śpi niczym na chmurce! Kompaktowe łóżeczko podróżne Iris to jedno z najlepiej wyglądających łóżeczek turystycznych. Jest dostępne w eleganckich kolorach, a jego luksusowe wykończenie przypomina drewno.

Nie możesz się doczekać pierwszej nocy w domu ze swoim maleństwem? Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące tego, jak najlepiej przygotować się do pierwszej wspólnej nocy w domu!

Zawsze blisko, zawsze razem

Gdy poczujesz, że nadszedł czas, aby dziecko zaczęło spać w swoim pokoju, chcesz mieć pewność, że jest bezpieczne i pod kontrolą. Aby zapewnić całej rodzinie spokojny i regenerujący sen, postaw na nasze inteligentne produkty Connected Home, które pomagają stworzyć spersonalizowany system, umożliwiający monitorowanie malucha i dostosowywanie ustawień urządzeń za pomocą jednej aplikacji. Oferta inteligentnych produktów obejmuje nawilżacz powietrza Breathe, który zapewni idealną temperaturę w pokoju, głośnik z lampką Soothe z kojącymi światełkami, dźwiękami i kołysankami ułatwiającymi zasypianie, lampkę pod łóżeczko Glow, aby sprawdzać, co u malucha bez budzenia go, a także kamerkę See zapewniającą stały podgląd pokoju dziecięcego w jakości HD. Wszystkie produkty Connected Home zostały naszpikowane inteligentnymi technologiami. Można je ze sobą łączyć i tworzyć spersonalizowane rutynowe procedury za pomocą jednej aplikacji: Maxi-Cosi Connected Home.