Adorra

Luksusowy, lekki, idealny do miasta
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
Do 22 kg
Kolor
Essential Graphite
 • Dodatkowo watowane siedzisko
 • Lekki
 • Duży kosz na zakupy
 • Funkcjonalny system podróżny
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Z wózkiem Adorra możecie wraz z dzieckiem pewnie kroczyć przez życie. Luksusowa Adorra to odpowiedź na wyzwania miejskiego stylu życia oraz połączenie wygody z materiałami najlepszej jakości. Nowa Adorra jest wózkiem miejskim gwarantującym dziecku najwyższy komfort, a rodzicom łatwość użytkowania. Od urodzenia do ok. 4 roku życia, by cieszyć się miejską przygodą.

Ten wózek 3w1 jest dla Ciebie idealny, jeżeli:

- Potrzebujesz wszechstronnego wózka o komforcie najwyższej klasy dla Ciebie i Twojego dziecka.

- Chcesz luksusu oraz lekkiej konstrukcji, a zarazem dużego siedziska dla dziecka i przestronnego kosza zakupowego dla siebie.

- Przemieszczasz się po mieście i jego peryferiach.

- Preferujesz miejski styl życia.

 

Nowa Adorra to wózek miejski przyszłości, gwarantujący najwyższy komfort dziecku i łatwość prowadzenia jego rodzicom. Perfekcyjnie nadaje się do miasta i przedmieścia: dziecko pozostaje w komforcie, podczas gdy rodzic może zająć się wizytą w mieście, czy zakupami w centrum handlowym.

Za pomocą dwóch kliknięć możesz wpiąć gondolę Maxi-Cosi lub dziecięcy fotelik samochodowy, dzięki systemowi podróżnemu 3w1 - od narodzin do 4 roku życia.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
 • Kosz na zakupy
 • Daszek przeciwsłoneczny
 • Peleryna przeciwdeszczowa
 • Pałąk
 • Klip do parasola
 • Adaptery

Najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka: Duża, komfortowa poduszka siedziska Rozkładany daszek przeciwsłoneczny z przezroczystym okienkiem W pełni rozkładane siedzisko Siedzisko tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą 2 kliknięć Regulacja podnóżka i zagłówka Rozkładane oparcie Peleryna przeciwdeszczowa w zestawie 5-cio punktowa uprząż Maxi-Cosi Wypinany pałąk Łatwy w użytkowaniu dla rodziców: Elastyczny system podróżny od urodzenia Łatwe składanie i rozkładanie Łatwe manewrowanie rączką o regulowanej wysokości Przednie koła z możliwością zablokowania Przestronny kosz na zakupy w zestawie Łatwa regulacja jedną ręką Najłatwiejszy system składania Tapicerka nadaje się do czyszczenia Ekskluzywny design: Współczesny styl 4 koła Wykończenia z ekologicznej skóry Szeroki wybór modnych kolorów Wybór stylowych akcesoriów W czym możemy pomóc? Skontaktuj się z zespołem Maxi-Cosi w celu uzyskania porady, czy pomocy w wyborze produktu. •  

FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest wózek Maxi-Cosi Adorra?
Wózek Maxi-Cosi Adorra jest stworzony dla dzieci od narodzin do około 15kg (ok. 3,5 roku życia). Aby zapewnić Twojemu dziecku optymalną ochronę, rekomendujemy używanie wózka Adorra wraz z gondolą lub fotelikiem samochodowym dla niemowląt od Maxi-Cosi przez pierwsze 6 miesięcy życia.
Czy mogę używać parasola z wózkiem Maxi-Cosi Adorra?
Tak. Parasol Maxi-Cosi można w bardzo prosty sposób zapiąć na stelażu wózka Adorra. Klip do parasola znajduje się w zestawie do wózka Maxi-Cosi Adorra.
Czy mogę zawiesić torbę na akcesoria na rączce wózka Maxi-Cosi Adorra?
Tak. Możesz zazawiesić torbę na akcesoria na rączce wózka Maxi-Cosi Adorra. Maxsymalna waga torby to 2 kg
Czy wózek Maxi-Cosi Adorra jest kompatybilny z gondolami od Maxi-Cosi?
Tak, wózek Maxi-Cosi Adorra jest kompatybilny z gondolami Maxi-Cosi, a także z fotelikami samochodowymi Maxi-Cosi.
Czy mogę złożyć mój wózek Maxi-Cosi Adorra z siedziskiem zwróconym tyłem do kierunku jazdy?
Tak, wózek Maxi-Cosi Adorra może być składany wraz z siedziskiem zwróconym w obu kierunkach

Opinie