Swift 3w1, łóżeczko dla niemowląt, łóżeczko podróżne, kojec

Award image
Zabawa. Sen. I od nowa.
0 - 3.5 Y
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Składane w sekundę

Naprawdę! Swift ma mechanizm błyskawicznego składania w jedną sekundę. To sprawia, ze jest to najszybciej składane łóżeczko podróżne, które można rozkładać, składać i znowu rozkładać, czy to w domu, czy na wyjeździe.

Wyjątkowo lekkie

7 kg czyni Maxi-Cosi Swift najlżejszym wielofunkcyjnym łóżeczkiem podróżnym. Tak lekkie, że niemal unosi się w powietrzu, Swift można bez problemu zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

3 produkty w 1

Czy to łóżeczko dla noworodka? Kołyska? Kojec? Na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi: Tak! Łóżeczko Maxi-Cosi Swift jest tak dopracowane i przemyślane, by spełnić wymagania wszystkich rodziców.

Wyjątkowy dwuetapowy materac

Wyjątkowo wygodny i gruby materac można rozpiąć za pomocą zamka błyskawicznego, by idealnie dopasować go do gondoli dla noworodka i ponownie spiąć, by powstał większy materac dla malucha.

Opis produktu

Przedstawiamy Maxi-Cosi Swift. Wielofunkcyjne, stylowe łóżeczko podróżne 3 w 1 może być łóżeczkiem dla noworodka, łóżeczkiem dla malucha i wytrzymałym kojcem. Waży zaledwie 7 kg, co czyni go najlżejszym w swojej klasie. Łóżeczko podróżne Swift można rozkładać, składać i znowu rozkładać, czy to w domu, czy na wyjeździe — w sekundę!

Łóżeczko podróżne 3 w 1 do codziennego użytku

Maxi-Cosi Swift to wielofunkcyjne łóżeczko podróżne, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić życie aktywnej rodzinie w domu i podróży.

Maxi-Cosi Swift rośnie z Twoim skarbem i służy mu od urodzenia do około 3,5 roku. Maxi-Cosi Swift — trzy stylowe przenośne produkty połączone w jeden (łóżeczko dla niemowląt, łóżeczko dla malucha i kojec). Po co kupować trzy oddzielne akcesoria podróżne?

Łóżeczko podróżne 3 w 1 ma wyjątkowy dwuetapowy materac, który rozpina się, aby idealnie dopasować się do górnego poziomu łóżeczka, tworząc mniejszy i przytulniejszy materac dla noworodków. Kiedy dziecko podrośnie, materac można znowu spiąć, aby stworzyć superwygodną większą przestrzeń do zabawy lub zasłużonej drzemki.

Wypróbuj nasze prześcieradła zaprojektowane specjalnie do materacy łóżeczek podróżnych Maxi-Cosi Swift dla niemowląt i maluchów.

Wygoda

Zaprojektowaliśmy łóżeczko podróżne zapewniające maksimum wygody każdego dnia. Łóżeczko podróżne Maxi-Cosi waży zaledwie 7 kg. I składa się z prędkością światła. Maxi-Cosi Swift można rozkładać, składać i znowu rozkładać w mgnieniu oka.

To superlekkie łóżeczko podróżne można zapakować w poręczną torbę do przenoszenia i łatwo zabrać je ze sobą na weekendowy wyjazd do przyjaciół lub rodziny.

Zabawa. Sen. I od nowa.

Codzienna rutyna to podstawa życia rodzinnego. Czas zabawy, czas drzemki. A potem od nowa. Wszystko w Maxi-Cosi Swift zostało zaprojektowane pod kątem szybkości i łatwości użytkowania. Składanie jest tak szybkie i proste, że można to zrobić nawet jedną ręką. Żadnych ukrytych blokad, żadnych niespodzianek — jeden ruch i gotowe!

Nagrody

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi