Minla krzesełko do karmienia

Krzesełko, który zmienia się razem z dzieckiem
0 - 14 Y
0 - 60 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Dla dzieci od urodzenia do 14. roku życia

Krzesełko Minla jest przeznaczone dla niemowląt, małych dzieci i nastolatków. Najpierw jako fotelik dla niemowląt z wygodną wkładką, potem wysokie krzesełko, fotelik z podwyższonym oparciem, a na koniec jako stołek.

Łatwe utrzymywanie czystości

Dzięki wodoodpornemu materiałowi i odpinanemu pokrowcowi bałagan podczas posiłku jest łatwy do sprzątnięcia. Po prostu włóż tkaniny do pralki, a tacę do zmywarki, a znów będą jak nowe.

Kompaktowe i łatwe do złożenia

Gdy potrzebujesz trochę dodatkowej przestrzeni, możesz zawiesić tacę z tyłu ramy i starannie złożyć krzesełko Minla — szybko i łatwo.

Łatwa regulacja

Dzięki pięciu stopniom odchylania, dziewięciu różnym wysokościom, czterem ustawieniom tacy, czterem pozycjom ułożenia nóg i dwóm wysokościom podnóżka, krzesełko Minla łatwo dopasowuje się do rozwoju dziecka.

Opis produktu

Minla to w pełni regulowane wysokie krzesełko stworzone, aby ułatwić Ci życie. Dzięki pięciu stopniom odchylania i dziewięciu różnym wysokościom możesz używać krzesełka Minla u dzieci od urodzenia do 14. r.ż. Najpierw służy jako rozkładany fotelik dla niemowląt z wygodną wkładką, z upływem miesięcy i lat jako wysokie krzesełko, fotelik z podwyższonym oparciem, a w końcu jako stołek do siedzenia przy rodzinnym stole.
Komfortowe funkcje
Jedna rzecz, która nie zmienia się w Minla to poziom komfortu. Dzięki miękkiej, wyściełanej wkładce noworodki będą wygodnie otulone w foteliku dla niemowląt. W miarę jak Twoje dziecko rośnie krzesełko Minla można regulować dzięki pięciu stopniom odchylania, dziewięciu stopniom regulacji wysokości, czterem opcjom ustawienia tacy, czterem stopniom regulacji oparcia nóg, dzięki czemu maluch zawsze będzie wygodnie siedział przy stole. A dzięki 5-punktowej uprzęży będzie również siedzieć bezpiecznie. Wszystkie tkaniny są miękkie, jakości premium i wykonane z Eco Care, tkaniny w 100% pochodzącej recyklingu, dla zapewnienia komfortu przez lata.
Prostota
Krzesełko Minla zostało zaprojektowane pod kątem ułatwiania życia rodzicom. Bezproblemowa regulacja sprawia, że możesz odchylić oparcie jedną ręką i wyjąć tackę też jedną ręką — idealne rozwiązanie, gdy trzymasz dziecko drugą. Aby wyregulować wysokość, po prostu przesuń siedzisko w górę i w dół — to proste. Krzesełko Minla zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe do czyszczenia, z użyciem wodoodpornych tkanin, które można prać w pralce oraz wkładce tacy, którą można myć w zmywarce. I oczywiście, gdy posiłek się skończy, możesz łatwo złożyć krzesełko Minla i je schować.
Wiek
Ze względu na swoją wszechstronność krzesełko Minla może być używane przez dziecko od urodzenia do 14. r.ż. To długi czas i nie oszukujmy się — dużo bałaganu, stukania i rozlanych płynów. Jako noworodek do 6 miesiąca życia Twoje dziecko może zrelaksować się w rozkładanym foteliku dla niemowląt z miękką wkładką. W przypadku dzieci od 6 miesiąca do 3 lat Minla zmienia się w wygodne wysokie krzesełko, w którym Twoje dziecko może nauczyć się samodzielnego jedzenia. Przekształca się również w fotelik z podwyższonym oparciem, który może być używany z tacką lub bez niej, aż w końcu, kiedy maluch nie będzie już maluchem, Minla zamienia się w stołek do siedzenia przy rodzinnym stole.
Design
Dzięki minimalistycznemu wzornictwu w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów i nogom przypominającym wykonane z drewna krzesełko, Minla będzie stylowo prezentować się w każdym domowym wnętrzu niezależnie od trybu, w jakim się znajduje. Wraz z przekształcaniem się z fotelika dla niemowląt, wysokiego krzesełka, fotelika z podwyższonym oparciem w stołek, zgromadzisz lata rodzinnych wspomnień przy rodzinnym stole. A kiedy będzie potrzebne trochę dodatkowej przestrzeni, kompaktowa, składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie. Wszystkie tkaniny wykonane są z Eco Care, materiałów w 100% pochodzących z recyklingu, aby zapewnić uczucie miękkości i luksusu przez lata.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi