Titan Pro

W drogę po przyszłość
Kolor
Authentic Grey
  • Długi okres użytkowania od 9 miesiąca do 12 roku życia
  • Zagłówek GrowSafe z uprzężą z systemem easy-in
  • Dodatkowy system ochrony bocznej GCELL z systemem AirProtect
  • Solidny montaż systemem Isofix i pasem top tether
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Titan Pro to fotelik odpowiedni jednocześnie dla maluchów i starszaków – obejmujący grupy 1/2/3. Dzięki zagłówkowi GrowSafe rodzice wiedzą kiedy jest odpowiedni moment na zmianę 5-punktowej uprzęży na samochodowy pas bezpieczeństwa.

Titan Pro posiada komfortową wkładkę dla maluchów, którą należy wypiąć gdy dziecko podrośnie. Technologia GCell, wbudowana w ściany fotelika oraz technologia AirProtect znajdująca się w zagłówku dodatkowo chronią rosnące dziecko.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
  • Titan Pro, Uchwyt na kubek

Łatwość użytkowania: Zagłówek GrowSafe dla lepszego dopasowania na każdym etapie życia dziecka Łatwa regulacja zagłówka Jednoczesna regulacja wysokości zagłówka i uprzęży Innowacyjna uprząż z systemem easy-in pozostaje otwarta by z łatwością usadzić dziecko w foteliku Szybkie zapinanie dzieci od 4 do 12 roku życia Możliwość prania tapicerki Uchwyt na kubek w zestawie Komfort: 3 pozycje regulacji siedziska Wkładka dla malucha Bezpieczeństwo: Dodatkowy system ochrony bocznej GCELL System Ochrony Bocznej AirProtect dla dodatkowej ochrony głowy Montaż systemem IsoFix i pasem Top Tether Doskonałe wyniki w testach Sygnalizacja ostrzegawcza informująca o prawidłowym montażu Ogólne: 5-punktowa uprząż System Ochrony Bocznej Fotelik montowany przodem do kierunku jazdy  •  

FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Czy Titan Pro jest fotelikiem zgodnym z i-Size?
Nie, Titan Pro posiada homologację ECE R44, nie i-Size.
Czy można stosować fotelik Titan, kiedy zmieni się regulacja?
Tak, jak każdy inny fotelik zgodny z regulacją ECE R44, Titan Pro może być stosowany, nawet jeśli zmieni się regulacja. Zmiany regulacji wpływają na rodzaj homologacji, a nie na sam fotelik i jego zastosowanie.
Czy można używać Titan Pro tyłem do kierunku jazdy?
Nie, fotelik Titan Pro może być stosowany tylko przodem do kierunku jazdy.
Czy można zamontować fotelik Titan Pro w samochodzie bez ISOFIXa?
Do ok. 4 roku życia z uprzężą (dla grupy 1), fotelik musi być używany z użyciem ISOFIX oraz dodatkowego punktu zakotwiczenia Top-Tether. Dla starszych dzieci od ok. 4 do ok. 12 roku życia z samochodowym pasem bezpieczeństwa (dla grupy 2/3) użycie ISOFIX jest opcjonalne. Rekomendujemy jednak, aby używać ISOFIX, ponieważ taka instalację, zapewnia lepszą stabilizację fotelika w samochodzie.
Czy można stosować Titan Pro w samochodzie bez Top-Tethera?
Do ok. 4 roku życia z uprzężą (dla grupy 1), fotelik musi być używany z użyciem ISOFIX oraz dodatkowego punktu zakotwiczenia Top-Tether. Dla starszych dzieci od ok. 4 do ok. 12 roku życia (dla grupy 2/3) użycie Top-Tether jest opcjonalne.
Kiedy należy wyjąć wkładkę?
Wkładka zapewnia dodatkowy komfort dziecku siedzącemu w foteliku, jednak w zależności od wielkości dziecka i tego, w co dziecko jest ubrane. Zwykle wkładkę stosuje się do około 1,5 roku życia.
Kiedy należy zdjąć uprząż fotelika do użytku dla grupy 2/3?
Nigdy całkiem nie zdejmuj uprzęży z fotelika, po prostu odepnij ją i schowaj w specjalnym schowku w foteliku, kiedy zmieniasz wysokość fotelika na większą (powiększając go z grupy 1 do grupy 2/3)
Kiedy należy schować uprząż fotelika Titan Pro?
Uprząż jest przeznaczona do użytku dla dzieci do 15kg/ do około 4 roku życia/ 105cm wzrostu, potem należy ją rozpiąć i schować w schowku z tyłu fotelika. Od około 4 roku życia, dziecko powinno być zabezpieczone w foteliku za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.
Gdzie można przechowywać uprząż fotelika Titan Pro?
Uprząż można przechowywać w schowku pod tapicerką fotelika. Zapoznaj się z instrukcją obsługi lub obejrzyj film instruktażowy.
Gdzie można przechowywać zamek, do którego wpina się klamry uprząży Titan Pro?
Zamek klamry można złożyć w schowku pod siedziskiem fotelika. Zapoznaj się z instrukcją obsługi fotelika lub obejrzyj film instruktażowy na naszym kanale na YouTube.
Zagłówek w Titan Pro się blokuje. Jak mogę to naprawić?
Zwróć uwagę, żeby wystarczająco mocno wcisnąć przycisk na zagłówku fotelika. Aby łatwiej unieść zagłówek, powinien on się znajdować w linii prostej, równolegle do tylnej części siedzenia.
Mogę wyregulować wysokość zagłówka w moim Titan Pro, ale nie mogę go ustawić w najwyższej pozycji. Jak mogę to naprawić?
Titan Pro jest wyposażony w system GrowSafe, który pokazuje właściwy moment na zmianę z uprzęży fotelika (grupy 1) na samochodowy pas bezpieczeństwa (grupę 2/3). Gdy zagłówek GrowSafe będzie już w maksymalnej pozycji z uprzężą, przy kolejnej próbie jego uniesienia, poinformuje Cię o konieczności wypięcia uprzęży. Kiedy uprząż będzie poprawnie złożona z tyłu fotelika, zagłówek będzie można unieść do najwyższej pozycji.
Zgubiłem uchwyt na kubek, czy mogę go dokupić?
Tak, uchwyt na kubek do Titan Pro jest dostępny wśród akcesoriów dodatkowych. Aby zamówić części zapasowe, zgłoś się do naszego serwisu.
Zgubiłem wkładkę dla malucha, czy można dokupić nowy?
Tak, wkładka dla malucha do Titan Pro jest dostępna wśród akcesoriów dodatkowych. Aby zamówić części zapasowe, zgłoś się do naszego serwisu.
Zgubiłem ochraniacz na pas krokowy, czy można go dokupić?
Tak, ochraniacz na pas krokowy do Titan Pro jest dostępny wśród akcesoriów dodatkowych. Aby zamówić części zapasowe, zgłoś się do naszego serwisu.
Czy tapicerkę fotelika Titan Pro można prać?
Tak, tapicerkę fotelika Titan Pro można prać ręcznie lub w pralce. Szczegóły sprawdź na metce.
Jak ściągnąć tapicerkę z fotelika?
Zobacz instrukcję video na naszym kanale na YouTube.
Jak założyć tapicerkę na fotelik?
Zobacz instrukcję video na naszym kanale na YouTube.
Gdzie znajduje się technologia G-CELL?
G-CELL to specjalny system gwarantujący dodatkową ochronę boczną i jest zintegrowany z bokami Titan Pro po obu stronach.
Co oznacza system AirProtect?
System AirProtet jest umieszczony w zagłówku i chroni głowę i szyję dziecka oraz utrzymuje je w bezpiecznej pozycji.
Dlaczego tkaniana bambusowa jest tak wyjątkowa?
Bambus to naturalny materiał, który sprawia, że fotelik jest przewiewny i dostarcza odpowiednią termoregulację. Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo w każdych warunkach: tkanina ochłodzi je w lecie i ogrzeje zimą.

Opinie