Titan Plus

Rośnij w komforcie
Od ok. 9 miesiąca do 12 roku życia
9-36 kg
Kolor
Authentic Black
  • Długi okres użytkowania od 9 miesiąca do 12 roku życia
  • Dodatkowa wyściółka zapewniająca najlepszy w tej klasie komfort
  • System ClimaFlow zapewniający kontrolę temperatury
  • Łatwe sadzanie dziecka

Opis produktu

Jeden fotelik samochodowy zapewniający pełen komfort dzieciom w każdym wieku! Nasz trwały fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Plus zapewni Twoim dzieciom wygodę niezależnie od tego, czy mają 9 miesięcy czy 12 lat. Fotelik ten jest wyposażony w dodatkową wyściółkę w najważniejszych miejscach.

Montaż  

Fotelik Titan Plus można łatwo zamontować w samochodzie, korzystając z dostępnych w nim punktów mocujących ISOFIX. Trzeci punkt zakotwiczenia zapewnia górny pas mocujący, gwarantując jeszcze bezpieczniejsze zamocowanie fotelika dla Twojego malucha. Aby prawidłowo zamontować fotelik z wykorzystaniem systemu mocowania ISOFIX, zajrzyj do instrukcji użytkownika lub zapoznaj się z naszą listą kontrolną.

Gdy nasz wygodny fotelik samochodowy Titan Plus jest używany przez dziecko z grupy 2/3 (po ukończeniu 4 roku życia), system mocowania ISOFIX i górny pas mocujący są opcjonalne, gdyż do zabezpieczenia dziecka wykorzystuje się wtedy pas bezpieczeństwa pojazdu.

Wskaźniki na systemach kotwiczenia ISOFIX potwierdzą właściwe zamocowanie fotelika, co zapewni Ci przed wyruszeniem w drogę jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa! 

Bezpieczeństwo 

W foteliku Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 mln niemowląt. Bezpieczeństwo Twojego dziecka ma dla nas najwyższy priorytet.

System mocowania ISOFIX oraz górny pas mocujący fotelika samochodowego Titan Plus zapewniają jego dużą stabilność, nawet gdy nie siedzi w nim dziecko. Aby zapewnić jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, wskaźniki na systemach kotwiczenia ISOFIX potwierdzą właściwe zamocowanie fotelika!

Ponadto fotelik Maxi-Cosi Titan Plus jest wyposażony w 5-punktową uprząż, aby zapewnić Twojemu rosnącemu dziecku bezpieczeństwo i stabilność przez cały czas.

W kwestii bezpieczeństwa możesz zawsze na nas liczyć! 

Titan Plus: rośnij w komforcie

Najlepszy dla Twoich dzieci, gdy jesteście w drodze! Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Plus zapewni Twoim dzieciom wygodę niezależnie od tego, czy mają 9 miesięcy czy 12 lat.

Nasz fotelik samochodowy z grupy 1/2/3 jest najpierw używany z wygodną wkładką zapewniającą znakomite dopasowanie oraz z 5-punktową uprzężą zapewniającą bezpieczeństwo malucha. Począwszy od 4 roku życia można go używać jak fotelika z grupy 2/3, w przypadku którego wykorzystuje się zwykły 3-punktowy samochodowy pas bezpieczeństwa.

Ten przeznaczony dla dzieci z różnych grup wiekowych fotelik ma dodatkową wyściółkę we wkładce, zagłówku i siedzisku, aby zapewnić maluchowi wygodę przez cały czas.

Fotelik ten ma służyć przez wiele lat i jest wyposażony w system ClimaFlow, który zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Specjalny wykrój oparcia i zastosowana w nim pianka przyczyniają się do tego, że fotelik Titan Plus zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecku nie będzie w trakcie podróży ani za ciepło, ani za zimno.

Aby ułatwić sadzanie dziecka, fotelik Titan Plus jest wyposażony na bokach w dwa zaczepy pasów, co sprawia, że szelki uprzęży są odchylone na boki, gdy pomagasz swojemu dziecku siąść w foteliku.

Fotelik samochodowy Titan Plus jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. Dlatego jest wyposażony we wkładkę dla maluchów, aby zapewnić najlepsze dopasowanie, gdy dziecko jest małe.

Ponadto 5 stopni odchylania oferowanych przez ten wygodny fotelik samochodowy pozwala znaleźć pozycję najwygodniejszą dla dziecka w każdych okolicznościach.

W podróży przekąski i napoje mogą nie zawsze trafić tam, gdzie powinny. Maluch może też cierpieć na chorobę lokomocyjną. Niezależnie od tego, co się stanie, poradzisz sobie z tym, gdyż tapicerkę fotelika samochodowego Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Fotelik Maxi-Cosi Titan Plus. Rośnij w komforcie.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
  • Titan Plus wkładka

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA System ISOFIX z górnym pasem mocującym ułatwiający zamontowanie fotelika w samochodzie                                  Łatwe sadzanie dziecka: zaczepy pasów po obu stronach fotelika sprawiają, że szelki uprzęży są odchylone na boki                                               Łatwa regulacja zagłówka, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem                                  Jednoczesna regulacja uprzęży zapewniającej bezpieczeństwo i zagłówka, aby dopasować je do potrzeb rosnącego dziecka                                Zmywalna tapicerka ułatwiająca czyszczenie fotelika samochodowego                                    WYGODAWygoda w każdym wieku: dodatkowa wyściółka w najwrażliwszych miejscach                                     System ClimaFlow zapewniający regulację temperatury: specjalny wykrój oparcia i zastosowana w nim pianka przyczyniają się do dobrej cyrkulacji powietrza, co pozwala zapewnić maluchowi właściwą temperaturę przez cały czasFotelik samochodowy z odchylanym oparciem: 5 stopni odchylania, co pozwala znaleźć pozycję najwygodniejszą dla dziecka w każdych okolicznościach.Wkładka dla malucha, która pozwala dopasować siedzisko do potrzeb małego dziecka                                      BEZPIECZEŃSTWO Zgodność z europejską normą bezpieczeństwa R44 — znakomite wyniki testów                                  Potwierdzenie właściwego zamocowania fotelika za pomocą zaczepów ISOFIX                     CECHY OGÓLNEFotelik samochodowy dla dzieci z różnych grup wiekowych: od 9 miesięcy do 12 lat                                           Fotelik samochodowy z 5-punktową uprzężą: 5-punktowa uprząż zapewniająca bezpieczeństwo maluchów                                           Fotelik samochodowy z siedziskiem skierowanym do przodu, ułatwiający utrzymywanie kontaktu z dzieckiem                                                      


Opinie