Titan

Zaprojektowany z myślą o przyszłości
Kolor
Basic Black
  • Długi okres użytkowania od 9 miesiąca do 12 roku życia
  • Łatwa regulacja uprzęży
  • Wiele pozycji ustawienia siedziska
  • Solidna instalacja systemem IsoFix i pasem Top Tether
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Dzieci zmieniają się bardzo szybko i ciągle ze wszystkiego wyrastają. Titan to fotelik odpowiedni jednocześnie dla maluchów i starszaków - obejmujący grupy 1/2/3. 

Titan może być używany wraz z 5-punktową uprzężą przeznaczoną dla malucha (grupa 1) lub montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa odpowiedniego dla starszych dzieci (grupa 2/3). Połączenie ISOFIX i pasa Top Tether z ramą samochodu zapewnia solidne zabezpieczenie fotelika w samochodzie, a jego łatwa regulacja zwiększa komfort użytkowania dla rodziców.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Łatwość użytkowania: Łatwa regulacja zagłówka dla lepszego dopasowania Instalacja systemem IsoFix oferuje stabilne mocowanie fotelika Komfort: 5 pozycji pochylenia siedziska od siedzącej do pozycji do spania Otulająca wkładka dla większego komfortu Bezpieczeństwo: Doskonałe wyniki w testach Wskaźniki koloru umieszczone na zaczepach isofix potwierdzają prawidłową instalację pasem Top Tether Ogólne: Przodem do kierunku jazdy od ok. 9 miesiąca do 12 roku życia Możliwość prania tapicerki  •  

FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Czy Titan jest fotelikiem zgodnym z i-Size?
Nie, Titan posiada homologację ECE R44, nie i-Size.
Czy można stosować fotelik Titan, kiedy zmieni się regulacja?
Tak, jak każdy inny fotelik zgodny z regulacją ECE R44, Titan może być stosowany, nawet jeśli zmieni się regulacja. Zmiany regulacji wpływają na rodzaj homologacji, a nie na sam fotelik i jego zastosowanie.
Czy można używać Titan tyłem do kierunku jazdy?
Nie, fotelik Titan może być stosowany tylko przodem do kierunku jazdy.
Czy można zamontować fotelik Titan w samochodzie bez ISOFIXa?
Do ok. 4 roku życia z uprzężą (dla grupy 1), fotelik musi być używany z użyciem ISOFIX oraz dodatkowego punktu zakotwiczenia Top-Tether. Dla starszych dzieci od ok. 4 do ok. 12 roku życia z samochodowym pasem bezpieczeństwa (dla grupy 2/3) użycie ISOFIX jest opcjonalne. Rekomendujemy jednak, aby używać ISOFIX, ponieważ taka instalację, zapewnia lepszą stabilizację fotelika w samochodzie.
Czy można stosować Titan w samochodzie bez Top-Tethera?
Do ok. 4 roku życia z uprzężą (dla grupy 1), fotelik musi być używany z użyciem ISOFIX oraz dodatkowego punktu zakotwiczenia Top-Tether. Dla starszych dzieci od ok. 4 do ok. 12 roku życia (dla grupy 2/3) użycie Top-Tether jest opcjonalne.
Kiedy należy wyjąć wkładkę?
Wkładka zapewnia dodatkowy komfort dziecku siedzącemu w foteliku, jednak w zależności od wielkości dziecka i tego, w co dziecko jest ubrane. Zwykle wkładkę stosuje się do około 1,5 roku życia.
Kiedy należy zdjąć uprząż fotelika?
Nigdy całkiem nie zdejmuj uprzęży z fotelika, po prostu odepnij ją i schowaj w specjalnym schowku w foteliku, kiedy zmieniasz wysokość fotelika na większą (powiększając go z grupy 1 do grupy 2/3)
Kiedy należy schować uprząż fotelika Titan?
Uprząż jest przeznaczona do użytku dla dzieci do 15kg/ do około 4 roku życia/ 105cm wzrostu, potem należy ją rozpiąć i schować w schowku z tyłu fotelika. Od około 4 roku życia, dziecko powinno być zabezpieczone w foteliku za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.
Gdzie można przechowywać zamek, do którego wpina się klamry uprząży Titan?
Zamek klamry można złożyć w schowku pod siedziskiem fotelika. Zapoznaj się z instrukcją obsługi fotelika lub obejrzyj film instruktażowy na naszym kanale na YouTube.
Gdzie można przechowywać uprząż fotelika Titan?
Uprząż można przechowywać w schowku pod tapicerką fotelika. Zapoznaj się z instrukcją obsługi lub obejrzyj film instruktażowy.
Czy można zamocować uchwyt na kubek w foteliku Titan?
Maxi-Cosi ma w swojej ofercie uniwersalny uchwyt na kubek (numer produktu 74203560).
Zgubiłem wkładkę dla malucha,czy można dokupić nowy?
Tak, wkładka dla malucha jest dostępna wśród akcesoriów dodatkowych. Aby zamówić części zapasowe, zgłoś się do naszego serwisu.
Zgubiłem ochraniacz na pas krokowy, czy można go dokupić?
Tak, ochraniacz na pas krokowy jest dostępny wśród akcesoriów dodatkowych. Aby zamówić części zapasowe, zgłoś się do naszego serwisu.
Czy tapicerkę fotelika Titan można prać?
Tak, tapicerkę fotelika Titan można prać ręcznie lub w pralce. Szczegóły sprawdź na metce.
Jak ściągnąć tapicerkę z fotelika?
Zobacz instrukcję video na naszym kanale na YouTube.
Jak założyć tapicerkę na fotelik?
Zobacz instrukcję video na naszym kanale na YouTube.

Opinie