Rock

Bezpieczna przestrzeń dla dziecka
Kolor
Essential Blue
  • Bezpieczeństwo i-Size (R129)
  • Część zestawu 2wayFamily
  • Komfortowa wkładka baby-hugg
  • Elastyczny system podróżny
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Maxi-Cosi Rock to bezpieczna przystań w przytulnym otoczeniu dla Twojego dziecka.

Maxi-Cosi Rock jest nowym fotelikiem samochodowym zgodnym z normą i-Size. Oprócz maksymalnej ochrony zapewnia skuteczną absorbcję siły uderzeń dzięki ściankom wzbogaconym specjalnym wypełnieniem. Komfortowa wkładka daje noworodkowi dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i przytulne otoczenie. Maxi-Cosi rekomenduje używanie fotelika Rock w połączeniu z bazą 2wayFix, które zapewni stabilny, pewny montaż i wygodę obsługi dzięki systemowi click-and-go.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
  • Daszek przeciwsłoneczny, Rock
  • Wkładka baby-hugg, Rock

Łatwość użytkowania • Dopuszczony przez TÜV do użytku w samolotach (patrz www.tuv.com) • Może być montowany za pomocą 3 punktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa, bez użycia bazy • Szybki i łatwy montaż w samochodzie w połączeniu z bazą 2wayFix montowaną za pomocą systemu ISOFIX • Zdejmowana tapicerka bez konieczności demontażu uprzęży • Tapicerkę łatwo zdjąć, np. do prania Bezpieczeństwo • W zagłówku i bokach fotelika znajduje się materiał absorbujący siły zderzeniowe, zapewniający dodatkowy komfort oraz bezpieczeństwo podczas uderzeń bocznych • 3 punktowa uprząż zapewnia bezpieczeństwo dziecku przy uderzeniu czołowym • Ustawienie tyłem do kierunku jazdy dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa • System Ochrony Bocznej dla jak najlepszego zabezpieczenia podczas uderzeń bocznych Ogólne • W połączeniu z bazą FamilyFix One i-Size oraz fotelikiem Pearl Smart i-Size zapewnia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do ok. 4 roku życia dziecka  •  

Instrukcje do pobrania: Ważna informacja! Z dniem 1.08.2020r. siedziba Dorel Polska Sp. z o.o. została przeniesiona na adres: ul. Inwestycyjna 14, 41-208 Sosnowiec.
FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Czy mogę zamontować fotelik Rock na przednim siedzeniu pasażera?
Tak, możesz zamontować fotelik Rock na przednim siedzeniu jeżeli posiada ono punkty zakotwiczenia ISOFIX. WAŻNA INFORMACJA: Upewnij się, że przednia poduszka powietrzna jest wyłączona.
Czy mogę zamontować fotelik Rock za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa?
Tak, możesz zamontować fotelik Rock za pomocą pasa bezpieczeństwa, tak jak wszystkie foteliki dla niemowląt od Maxi-Cosi. Pamiętaj jednak, że ten sposób instalacji daje gwarancję bezpieczeństwa zgodną z regulacją ECE R44/04 (nie R129 znaną jako i-Size). Dlatego zawsze zalecamy używanie fotelika Rock w połączeniu z bazą i-Size, by zapewnić dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Która baza jest kompatybilna z fotelikiem Rock?
Rock jest kompatybilny z bazą 2wayFix, FamilyFix One i-Size oraz 3wayFix i w połączeniu z nimi spełnia wymogi regulacji R129 (i-Size).
Czy mogę wyregulować wysokość szelek uprzęży?
Regulacja wysokości jest możliwa jedynie za pomocą wkładki baby-hugg dla niemowląt.
Jak wypiąć fotelik Rock ze stelaża wózka?
Możesz wypiąć fotelik Rock ze stelaża wózka wciskając jednocześnie dwa szare przyciski znajdujące się po obu stronach rączki. Zawsze pamiętaj, aby umieścić fotelik na stelażu w pozycji tyłem, a nie przodem do kierunku jazdy. W połączeniu z wózkami Maxi-Cosi i Quinny fotelik Rock można łatwo wypiąć dzięki przyciskom pamięci.
Maxi-Cosi Rock spełnia standardy regulacji i-Size (R129). Co to oznacza?
i-Size (R129) to nazwa najnowszej regulacji prawnej mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w podróży. Foteliki samochodowe z homologacją i-Size (R129) oferują montaż na ISOFIX, podróż w pozycji tyłem lub poprzecznie do kierunku jazdy do min. 15 miesiąca życia, oraz dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka. Więcej informacji na temat i-Size znajdziesz na maxicosi.pl
Jakie akcesoria do fotelika Rock są dostępne?
Do fotelika Rock Maxi-Cosi oferuje: śpiworek, pokrowiec letni, pelerynkę przeciwdeszczową oraz moskitierę. Więcej informacji znajdziesz na maxicosi.pl
Kiedy powinienem wyjąć wkładkę baby-hugg dla niemowląt z fotelika Rock?
Wkładka baby-hugg została zaprojektowana tak, aby zapewnić dodatkowy komfort noworodkom. Dziecko wyrasta z niej po osiągnięciu ok. 60 cm wzrostu. Wtedy można wyjąć wkładkę i używać fotelika Rock bez niej.
Gdzie mogę znaleźć zintegrowany daszek przeciwsłoneczny w foteliku Rock?
Dlaczego na foteliku Rock znajduje się etykieta z limitem wagi do 12kg?
Zgodnie z regulacją R129 (i-Size) foteliki samochodowe są klasyfikowane według wzrostu, ale wskazane są również ograniczenia odnośnie wagi dziecka. Fotelik Rock jest odpowiedni dla dzieci od narodzin (ok. 45 cm) do 75 cm. Limit wynoszący 12kg odnosi się do 95% dzieci o wzroście 75cm. Oznacza to, że tylko 5% dzieci przekroczy wagę 12kg zanim osiągną wzrost 75cm.
Czy wkładkę baby-hugg oraz tapicerkę fotelika Rock można prać w pralce?
Tak, zarówno wkładkę baby-hugg jak i tapicerkę fotelika Rock można prać w pralce. Maksymalna temperatura prania to 30 stopni.

Nagrody

Rock

Opinie Maxi-Cosi Rock