Mica Eco i-Size

Codzienne życie staje się bezpieczne, łatwe i przyjazne środowisku
3M - 4 Y
61 - 105 cm
0 - 18 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Łatwe obracanie w zakresie 360°

Płynnie działający i intuicyjny w obsłudze fotelik Mica Eco został wyposażony w bardzo poręczną funkcję obracania w zakresie 360°, dzięki której zapinanie dziecka w foteliku i wyjmowanie go z samochodu jest naprawdę łatwe i wygodne.

Norma bezpieczeństwa i-Size

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Fotelik Mica Eco spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i-Size i zapewnia optymalną ochronę.

Ochrona przed uderzeniem z boku G-CELL

Oferuje dodatkową osłonę i oferuje maksymalną ochronę dzięki ulepszonemu systemowi amortyzacji uderzeń 3D z różnych kierunków, co gwarantuje dziecku bezpieczeństwo.

Tkaniny pochodzące w 100% z recyklingu

Stawiamy na Eco Care, ponieważ jesteśmy zobowiązani do opracowywania przyjaznych dla środowiska produktów, które spełniają najwyższe standardy przewiewności i komfortu dla Twojego dziecka.

Opis produktu

Fotelik Mica Eco został zaprojektowany z dbałością o ekologię oraz wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Funkcja obracania fotelika o 360° znacznie ułatwia codzienne zapinanie dziecka i wyjmowanie go z samochodu bez obciążania pleców. Dziecięcy fotelik samochodowy Mica Eco i-Size został wykonany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa; jest wyposażony w system ochrony przed uderzeniami z boku G-CELL, a w trosce o środowisko naturalne i lepsze jutro planety jego tapicerka została uszyta z tkaniny Eco Care w 100% pochodzącej z recyklingu.
Bezpieczeństwo
Obrotowe siedzisko fotelika Mica Eco zostało zaprojektowane z aktualnymi, najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size. Wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i materiały pochodzące z recyklingu stawiają ten fotelik na pozycji faworyta w kategorii obrotowych fotelików samochodowych dla najmłodszych. Ten przyjazny dla środowiska fotelik samochodowy jest wyposażony w system ochrony przed uderzeniem bocznym G-CELL, który zapewnia dodatkową osłonę i oferuje maksymalną ochronę dzięki ulepszonemu systemowi amortyzacji uderzeń 3D z różnych kierunków, co gwarantuje dziecku bezpieczeństwo.
Łatwość użycia
Obrotowy dziecięcy fotelik samochodowy Mica Pro Eco ułatwia codzienne podróżowanie. Niezwykle przydatna i wygodna funkcja obracania ułatwia wyjmowanie dziecka z samochodu. Jego płynne, intuicyjne działanie eliminuje problemy związane z codziennym podróżowaniem z małymi dziećmi. Mocowanie jest szybkie i łatwe za pomocą ISOFIX, a noga wspierająca zapewnia maksymalną stabilność fotelika. Fotelik samochodowy Mica Eco jest oczywistym wyborem, także dla rodziców. Przyjazny dla planety i portfela rodziców.
Zakres wieku
Mica Eco to najlepszy fotelik dla Twojego maleństwa i przyszłości. W obrotowym foteliku można przewozić dzieci już od dnia narodzin, używając przytulnej wkładki dla noworodków (sprzedawanej jako osobne akcesorium) lub od 3. miesiąca do około 4 lat. To oznacza 4 lata podróżowania w sprytnie zaprojektowanym foteliku w najbezpieczniejszej pozycji tyłem do kierunku jazdy. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko dopiero przyszło na świat, czy jest już dzielnym maluchem, przyszłość fotelików samochodowych jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, zarówno dla Ziemi, jak i dla Twojej rodziny.
Komfortowe funkcje
Fotelik Mica Eco można odchylać i ustawiać w różnych pozycjach, zapewniając maluchowi przytulne warunki i wygodę podczas podróży. Dzięki czemu podróż jest przyjemniejsza i spokojniejsza także dla rodziców. Bez względu na to, czy dziecko podróżuje w pozycji siedzącej, czy leżącej tyłem do kierunku jazdy, w foteliku wykonanym z miękkich, oddychających materiałów będzie mu zawsze wygodnie.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Mica Eco i-Size z innymi modelami