8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_rearwardfacing_grey_authenticgrey_3qrtright
8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_rearwardfacing_grey_authenticgrey_3qrtright 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_90_grey_authenticgrey_side 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_forwardfacing_grey_authenticgrey_3qrtleft 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_forwardfacing_grey_authenticgrey_front 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_forwardfacing_grey_authenticgrey_side 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_grey_authenticgrey_easyincrotchpad_zoom 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_grey_authenticgrey_isofixinstallation_side 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_grey_authenticgrey_memoryfoam_3qrt 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_grey_authenticgrey_newbornsafetyinlayintegrated_3qrt 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_grey_authenticgrey_ventilation_zoom 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_rearwardfacing_grey_authenticgrey_3qrtleft 8511510110_2020_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_mica_rearwardfacing_grey_authenticgrey_side Maxi-Cosi Mica: Feature & Benefit

Mica

Nowe obrotowe oblicze komfortu
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
Od 40 do 105 cm

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Fotelik obracany o 360 stopni

Łatwy obrót o 360 stopni za pomocą jednego kliknięcia, umożliwiający łatwe włożenie dziecka

Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4. roku życia

Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 105 cm wzrostu (około 4 lat) dla lepszej ochrony głowy i szyi dziecka

Technologia G-CELL

Technologia oparta na sześciokątnej strukturze komórkowej zapewnia ochronę, zmniejszając ryzyko obrażeń w przypadku niebezpiecznego zderzenia bocznego

Norma bezpieczeństwa i-Size (R129)

Zgodny z najnowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa, gwarantującymi dodatkowe bezpieczeństwo

Opis produktu

Możliwość obracania fotelika samochodowego Maxi-Cosi Mica o 360 stopni sprawia, że wkładanie do niego dziecka jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Fotelik, który spełnia normy bezpieczeństwa i-Size, można w prosty sposób zamontować za pomocą systemu ISOFIX, a następnie obrócić go tak, aby bez problemu ułożyć w nim dziecko.

Ten obrotowy fotelik sprawia, że każda podróż staje się relaksująca i bezproblemowa zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Fotelik Mica można odchylać do tyłu w każdej pozycji, dzięki czemu Twoje dziecko zawsze czuje się komfortowo. Miękka wkładka dla niemowląt oraz możliwość ustawienia w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy sprawiają, że fotelik może być używany od urodzenia do 4. roku życia. Fotelik Mica spełnia najnowsze i najwyższe normy bezpieczeństwa i-Size oraz wyposażony jest w doskonałą technologię G-CELL, zapewniając rodzicom spokój ducha.

Montaż

Nasz obrotowy fotelik samochodowy Mica można z łatwością zamontować za pomocą systemu ISOFIX. Wygodna noga wspierająca zapewnia stabilność fotelika, nawet gdy dziecko w nim nie siedzi. Sprawdź w instrukcji prawidłowy montaż fotelika Maxi-Cosi Mica. Fotelik Maxi-Cosi Mica wyposażony jest w wizualne wskaźniki informujące o tym, czy fotelik jest prawidłowo przymocowany do punktów mocowania systemu ISOFIX w Twoim samochodzie. Po prawidłowym zamontowaniu fotelik może pozostać w samochodzie. Dzięki temu podróżowanie z dzieckiem nie stanowi już żadnego problemu. Wystarczy włożyć dziecko do fotelika i prawidłowo zapiąć pasy bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo W fotelikach

Maxi-Cosi ze szpitala do domu przewiezionych zostało już ponad 50 milionów dzieci. Jako wiodący specjalista w dziedzinie mobilności dzieci możemy zapewnić, że bezpieczeństwo Twojego malucha jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze intuicyjne i innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i pomagają Twojej rodzinie z radością patrzeć w przyszłość. Wyniki niezależnych testów zderzeniowych pod kątem dynamicznego bezpieczeństwa i łatwości użytkowania zdecydowanie rekomendują fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Obrotowy fotelik samochodowy Mica zaprojektowaliśmy nie tylko dla wygody rodziców, ale także wykorzystując naszą najbardziej innowacyjną technologię: G-CELL. Technologia ta zapewnia amortyzację w czasie wypadku i chroni dziecko przed obrażeniami w wyniku zderzenia bocznego. Ponadto fotelik Maxi-Cosi Mica jest zgodny z najnowszymi i najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size, a Twoje dziecko może z łatwością podróżować tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia. Nowe obrotowe oblicze komfortu Gwarantując wyższy poziom komfortu, fotelik Maxi-Cosi Mica sprawia, że każda podróż staje się czystą przyjemnością. Dzięki wygodnej poduszce w kroku rodzic może swobodnie ułożyć dziecko w foteliku.

Dodatkowo możliwość obrócenia fotelika o 360 stopni za pomocą jednego kliknięcia odciąża plecy.

Pięciopunktowe szelki są bardzo dobrze widoczne, co gwarantuje prawidłowy ich montaż! Dzięki wygodnej wkładce dla niemowląt fotelik Mica można stosować od pierwszych dni po urodzeniu. W miarę jak Twoje dziecko rośnie, jazda w foteliku pozostaje komfortowa dzięki pozycji leżącej, zagłówkowi z pianką dopasowującą się do kształtu głowy oraz wbudowanej wentylacji pleców. Przyjemne i wygodne wycieczki do 4. roku życia gwarantowane! Będąc w drodze, Twoje dziecko może dostać choroby lokomocyjnej. Zdarza się także, że przekąski i napoje nie zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Bez względu na to, co się stanie, pokrowiec na fotelik samochodowy Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Zobacz w akcji

Porównaj Mica z innymi modelami