CabrioFix i-Size Base

Po prostu wepnij... i wyrusz w drogę z fotelikiem CabrioFix i-Size

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zaprojektowana specjalnie do fotelików samochodowych dla niemowląt CabrioFix i-Size

Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size została zaprojektowana specjalnie na potrzeby montażu fotelika dla niemowląt CabrioFix i-Size w systemie ISOFIX

Montaż zatrzaskowy fotelika CabrioFix i-Size

Fotelik samochodowy dla niemowląt można łatwo umieścić w bazie CabrioFix i-Size z systemem ISOFIX, a "kliknięcie” informuje o gotowości całego układu.

Zgodność z normą bezpieczeństwa i-Size, system mocowania ISOFIX

Doskonałe parametry bezpieczeństwa i zgodność z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size.

Sygnalizacja prawidłowego zamocowania

Wskaźniki wizualne umieszczone na bazie informują o prawidłowej instalacji, eliminując ryzyko popełnienia błędu.

Opis produktu

Do fotelika Maxi-Cosi CabrioFix i-Size idealnie pasuje baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size, która umożliwia montaż zatrzaskowy, zapewniając wygodę użytkowania. Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size pasuje do systemu ISOFIX. Należy postępować zgodnie z krokami opisanymi w instrukcji obsługi, aby upewnić się, że została prawidłowo zamontowana w samochodzie. Po zamontowaniu można pozostawić bazę CabrioFix i-Size w samochodzie. W ten sposób za każdym razem, gdy podróżujesz samochodem, fotelik dla niemowląt CabrioFix i-Size wystarczy po prostu umieścić w bazie, a "kliknięcie” poinformuje o bezpiecznym wpięciu. Do weryfikacji, czy baza CabrioFix i-Size i fotelik CabrioFix i-Size są poprawnie zamontowane i gotowe do jazdy, służą też wskaźniki wizualne.

Zalecamy korzystanie z bazy z systemem ISOFIX. Jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są znikome, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza fotelika samochodowego Maxi-Cosi CabrioFix i-Size umożliwia montaż zatrzaskowy, zapewniając poprawne i bezpieczne mocowanie.

Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić rodzicom umieszczanie fotelika w samochodzie. Dlatego nie musisz się martwić, że coś zrobisz źle. Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size pasuje do fotelika dla niemowląt CabrioFix i-Size, umożliwiając montaż zatrzaskowy. Ponadto baza CabrioFix i-Size spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy bezpieczeństwa i-Size dotyczącej fotelików samochodowych, przez co wyróżnia się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj CabrioFix i-Size Base z innymi modelami