^
CabrioFix i-Size Base
Po prostu wepnij... i wyrusz w drogę z fotelikiem CabrioFix i-Size
Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size została zaprojektowana specjalnie na potrzeby montażu fotelika dla niemowląt CabrioFix i-Size w systemie ISOFIX
Fotelik samochodowy dla niemowląt można łatwo umieścić w bazie CabrioFix i-Size z systemem ISOFIX, a "kliknięcie” informuje o gotowości całego układu.
Doskonałe parametry bezpieczeństwa i zgodność z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size.
Wskaźniki wizualne umieszczone na bazie informują o prawidłowej instalacji, eliminując ryzyko popełnienia błędu.
Zalecamy korzystanie z bazy z systemem ISOFIX. Jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są znikome, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza fotelika samochodowego Maxi-Cosi CabrioFix i-Size umożliwia montaż zatrzaskowy, zapewniając poprawne i bezpieczne mocowanie.
Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić rodzicom umieszczanie fotelika w samochodzie. Dlatego nie musisz się martwić, że coś zrobisz źle. Baza Maxi-Cosi CabrioFix i-Size pasuje do fotelika dla niemowląt CabrioFix i-Size, umożliwiając montaż zatrzaskowy. Ponadto baza CabrioFix i-Size spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy bezpieczeństwa i-Size dotyczącej fotelików samochodowych, przez co wyróżnia się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.
PROSTOTA UŻYTKOWANIA
Znana i łatwa instalacja Click & Go fotelika CabrioFix i-Size
BEZPIECZEŃSTWO
Najwyższy standard bezpieczeństwa i-Size zapewniający spokój ducha
Sygnalizacja prawidłowego montażu
CECHY OGÓLNE
Baza CabrioFix i-Size idealnie pasuje do fotelika CabrioFix i-Size.