Wybierz akcesoria do wózka

Nasza oferta jest bogata w przydatne dziecięce akcesoria podróżne, które zapewnią maleństwu komfort i wygodę niezależnie od pory roku i okoliczności, więc kiedy wyjdziecie na spacer, będziecie przygotowani na wszystko.

Akcesoria zimowe

Czerpcie przyjemność ze spacerów w chłodne, rześkie dni. Z naszymi jesienno-zimowymi akcesoriami takimi jak śpiworek czy pelerynka przeciwdeszczowa Twoje dziecko będzie szczęśliwe i będzie mu cieplutko, nawet gdy powieje chłodem.

Nasz śpiworek ogrzeje małe stópki. Pasuje do wszystkich modeli wózków i łatwo się go zakłada i zdejmuje. A gdy dziecko rośnie i zaczyna już nosić kurtkę, nadal można z niego korzystać, aby nóżki nigdy mu nie marzły.

Nagły przelotny deszcz lub deszczowy dzień? Dla wózków Maxi-Cosi to żaden problem. Każdy jest wyposażony w pelerynkę przeciwdeszczową, tak aby dziecko nie zmokło i żeby było mu cieplutko.

Letnie akcesoria

Wyjście z dzieckiem na słońce to wspaniała sprawa – jednak słońce bywa złudne i maluszek może nabawić się poparzeń. Z naszym parasolem, nie musisz się obawiać, delikatna skóra i oczy dziecka są pod ochroną. Parasol jest bardzo łatwy w montażu i użyciu.

Brak pod ręką najważniejszych rzeczy lub jedzenia dla malucha  może znaczenie skrócić wyjście na spacer. Jednak w dobrze zaprojektowanej torbie zmieści się wszystko co potrzebne i  zawsze możesz mieć przy sobie pieluszki, butelki, zapasowe ubranka i matę do przewijania, po które będzie można sięgnąć w razie potrzeby.

Nasze torby w zestawie mają matę do przewijania, a torba Original może być również użyta jako siedzisko gdy dziecko będzie potrafiło już samo siedzieć. Flexibag pomaga zorganizować wszystkie przybory dziecięce dzięki oddzielnym przegródkom na wszelkiego rodzaju drobiazgi.