Wózki na każdy teren

Poza utartym szlakiem

Ty i Twoje dziecko możecie czerpać przyjemność z użytkowania solidnego wspaniałego wózka dostosowanego do każdego rodzaju terenu. Wybierz odpowiedni wózek i przygotuj się na niezwykłe przygody.

Niezależnie od tego czy wybieracie się na spacer po lesie, po wiejskich bezdrożach lub nierównym chodniku w mieście, dobry wózek z dużymi kołami zapewni dziecku komfortową przejażdżkę.

Czego możesz się spodziewać po wózku na każdy teren

Wózki dostosowane do wszystkich powierzchni są zaprojektowane tak, aby z łatwością poradzić sobie na różnych rodzajach nawierzchni takich jak żwir, piasek i śnieg.

Istnieje wiele rodzajów wózków terenowych. Co należy wziąć pod uwagę:

Koła: wszystkie wózki terenowe na ogół mają duże terenowe opony. Duże koła są świetne na nierówną powierzchnię – co oznacza, że dziecko może mieć komfortową przejażdżkę podczas gdy Ty prowadzisz wózek po bardzo nierównym terenie.

 

 

Waga i rozmiar: wózki terenowe są z reguły cięższe niż standardowe wózki. Należy pamiętać, że czasem trzeba przewieźć gdzieś wózek samochodem, dlatego najlepiej kupić taki wózek, który można samemu udźwignąć. Należy również upewnić się, że po złożeniu wózek będzie na tyle mały, aby spokojnie zmieścić się do bagażnika lub w każde inne miejsce przechowywania.

Zwrotność: Poszukaj wózka z obrotowym przednim kołem – ułatwi to spacerowanie pomiędzy drzewami oraz manewrowanie w ciasnych zaułkach.

Elastyczność: Pomyśl o tym gdzie będziesz spacerować. Jeśli chcesz używać go głównie w mieście, upewnij się, że wózek jest odpowiednio wąski, aby zmieścić się w drzwiach. Jeśli chcesz czerpać przyjemność ze spacerów poza miastem, zastanów się nad wózkiem z możliwością wpięcia gondoli lub przenośnego fotelika samochodowego.

Komfort: Istotną kwestią jest wybranie wózka z wygodnym siedziskiem z możliwością położenia oparcia na płasko i zapewniającym dobra amortyzację. Tym sposobem dziecko może wygodnie odpocząć w wózku podczas gdy korzystacie z uroków spaceru.

Jak już kupisz wózek, który spełnia wszystkie wymagania, otworzy się przed wami wiele możliwości i będziecie mogli odwiedzić wcześniej niezbadane miejsca. Życzymy dobrej zabawy!