Nasze foteliki samochodowe to prawdziwi zwycięzcy

Przejrzyj wyniki testów bezpieczeństwa dla każdego z naszych fotelików samochodowych poniżej.

Mica 360 Pro - 4 gwiazdki

Nasz fotelik Mica 360 Pro został wybrany zwycięzcą z wynikiem "DOBRY" (2.2) w kategorii fotelików dla niemowląt i maluchów (od urodzenia do 4 lat). Fotelik Mica 360 Pro oferuje najlepszy komfort, dzięki technologii SlideTech® od Maxi-Cosi, obrotowi FlexiSpin, 5 wygodnym pozycjom odchylenia i łatwo zapinanej uprzęży. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size, zintegrowana baza fotelika jest wyposażona w technologię wysuwania z samochodu, dzięki czemu łatwiej jest wkładać i wyjmować dzieci z samochodu. Prawdziwy bohater dla rodziców i dzieci od urodzenia aż do 4 roku życia.

Pebble 360 Pro² - 4 gwiazdki

Fotelik Pebble 360 Pro² otrzymał niesamowitą ocenę "DOBRY" (2.2) w kategorii fotelików dla niemowląt (od urodzenia do 15 miesięcy). Jako część rodziny 360 Pro, wraz z niesamowitym wynikiem, jaki otrzymał Pearl 360 Pro w zeszłym roku, nasza rodzina fotelików samochodowych to prawdziwi zwycięzcy. Fotelik Pebble 360 Pro² jest uosobieniem bezpieczeństwa, a dzięki pełnej pozycji leżącej zapewnia maksymalny komfort snu podczas każdej podróży. Kompatybilny z FamilyFix 360 i oferujący SlideTech® i obrót o 360°, dzięki czemu instalacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nasz fotelik samochodowy oferuje bezkompromisowe bezpieczeństwo i niezrównany komfort od samego początku.

RodiFix Pro² i-Size - 4 gwiazdki

Nasz Rodifix Pro² i-Size otrzymał niesamowity wynik "DOBRY" (2.1) w kategorii fotelików dla dzieci (od 3,5 do 12 lat). Ulepszony RodiFix Pro² i-Size jest wyposażony w najwyższej jakości funkcje zapewniające bezpieczeństwo. Zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size, ma bardzo wysokie panele boczne, by jeszcze lepiej chronić przed uderzeniami bocznymi. Opatentowane poduszki AirProtect® w zagłówku chronią dziecko i zmniejszają ryzyko urazu głowy nawet o 20%. Ochrona przed uderzeniami bocznymi G-CELL zapewnia dodatkową wbudowaną osłonę.

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

Jak są testowane nasze foteliki samochodowe?

Kupując jeden z naszych fotelików samochodowych, inwestujesz w lata badań, rozwoju i testów. Mamy laboratoria, w których sprawdzamy, badamy i testujemy nowe materiały, a także korzystamy z niezależnych ośrodków badawczych.

Dowiedz się więcej o testach naszych produktów