Spacerówki All-terrain: gwarancja komfortu na każdej trasie!

Idealna spacerówka dla Ciebie to taka, która jest dopasowana do Twojego stylu życia. Gdy zostaniesz rodzicem, chcesz spędzać czas na świeżym powietrzu. Jazda w każdym terenie, bez względu na pogodę, wymaga wózka, który jest wytrzymały, ale jednocześnie zapewnia dziecku komfort. Twoja spacerówka to wózek na każdy teren z zawieszeniem na kółkach na każdy teren i całoroczną tkaniną, która chroni przed warunkami atmosferycznymi. Korzystając z wózka na każdy teren, zapewnisz dziecku wygodę i ciepło, gdy będziecie odkrywać wspaniałe miejsca! Każda ze spacerówek na każdy teren Maxi-Cosi jest wyposażona w wyjątkowe, świetne funkcje. Zapoznaj się z nimi poniżej i znajdź taką, która najlepiej do Ciebie pasuje!

Maxi-Cosi Lila XP - Wygodne wycieczki po wyboistych drogach

Kto powiedział, że jazda po wybojach ma być niekomfortowa? W wózku Maxi-Cosi Lila XP jest wręcz odwrotnie. Wózek Lila XP został wyróżniony jako najlepszy w kategorii spacerówek przez German Stiftung Warentest (STIWA) oraz otrzymał nagrodę IF Design Award! To spacerówka na każdy teren, która jest gotowa na wszystkie trasy!

Spacerówka jest wyposażona w terenowe kółka oraz miękkie zawieszenie z przodu i z tyłu, więc można nią łatwo manewrować na każdej powierzchni. Ponadto posiada unikalny system modulo-drive z funkcją natychmiastowego blokowania i odblokowywania przednich kół, bez konieczności schylania się lub przerywania spaceru.

Spacerówka na każdy teren jest wygodna nie tylko dla dziecka, ale także dla rodzica. Spodoba Ci się kosz XXL, który jest wystarczający duży, aby pomieścić wszystko (do 10 kg).

Dzięki funkcji odchylenia do płaskiej pozycji możesz korzystać ze spacerówki już od urodzenia, a siedzisko XXL o długości metra w naszym wyjątkowym wózku pomieści dziecko do czwartego roku życia. Połącz swoją spacerówkę Lila XP z jedną z pasujących gondoli lub fotelików samochodowych, aby stworzyć doskonały system podróżny 3w1!

Maxi-Cosi Nova 4-kołowa - Dobrze się składa

Nova łączy w sobie elastyczność, wygodę, bezpieczeństwo i styl! Dzięki możliwości składania bez użycia rąk, wkładce ochronnej, terenowym kołom i najwyższej klasy wzornictwu, możesz odkrywać świat ze swoim małym odkrywcą!

Można bez wysiłku prowadzić tę zwinną, wszechstronną spacerówkę po każdej powierzchni, jednocześnie zapewniając dziecku wygodę dzięki dużemu, dodatkowo wyściełanemu siedzisku. Terenowe, amortyzujące wstrząsy koła z odpornymi na przebicie oponami sprawiają, że każdy spacer odbywa się płynnie!

Za pomocą zaledwie dwóch kliknięć połącz swoją spacerówkę Nova z jednym z pasujących fotelików samochodowych lub gondoli, aby stworzyć system podróżny 3w1. Dzięki temu maluch może korzystać z wózka od urodzenia do ukończenia 3,5 roku!

Całkowicie odchylane siedzisko zapewnia dziecku od 6. miesiąca życia doskonałą wygodę podczas drzemki, a regulowana podpora i zagłówek sprawiają, że wózek zawsze jest doskonale dopasowany do maluszka. Siedzisko spacerówki Nova można wpiąć tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą zaledwie dwóch kliknięć.