360 Family
Stworzone, by rosnąć razem z dzieckiem
Wszyscy wiemy, że dzieci szybko rosną. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy nową innowacyjną linię fotelików samochodowych 360, opracowanych z myślą o długim użytkowaniu. Wyjątkowa linia 360 to rodzina obrotowych fotelików samochodowych nowej generacji, która obejmuje obrotową bazę FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe 360°. Stworzona dla dzieci od urodzenia, aż do 4. roku życia. Superwygodny system obracania za pomocą jednej ręki znacznie ułatwia życie rodzicom, którzy przez kilka lat, codziennie podróżują z dziećmi samochodem.
Fałsz

Obrotowa baza 360° umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie

Bazę FamilyFix 360 można obracać w dowolnej pozycji odchylenia dzięki technologii FlexiSpin.

 • Dzięki uchwytowi w bazie, wszystkie foteliki samochodowe 360° można płynnie i łatwo obracać za pomocą jednej ręki, co jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy często mają zajęte ręce.
 • Specjalne wskaźniki dźwiękowe i wizualne znajdujące się na bazie informują, czy fotelik został właściwie zamocowany.
 • Kontrola obrotu TravelSafe daje pewność, że dziecko podróżuje w ustawieniu tyłem do kierunku jazdy.

Wygoda, komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka

Fotelik Pebble 360 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 miesięcy. Obraca się na bazie FamilyFix 360 wyjątkowo płynnie za pomocą tylko jednej ręki.

 • Super komfortowa wkładka Baby-hugg zapewnia niemowlakom pełną wygodę podczas podróży.
 • Dzięki systemowi Easy-in-harness wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe.
 • Fotelik Pebble 360 jest wyposażony w system ClimaFlow, który umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i gwarantuje niemowlakom komfort termiczny.
 • System ochrony bocznej G-CELL dodatkowo zabezpiecza dziecko w przypadku uderzenia bocznego.

Wygoda i bezpieczeństwo na lata, wraz ze wzrostem dziecka

Fotelik Pearl 360 z rodziny fotelików 360 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 4 lat. Dzięki uchwytowi na obrotowej bazie fotelik Pearl 360 można łatwo obracać w każdej pozycji odchylenia.

 • Wkładka dla noworodków jest wyjątkowo miękka i przytulna, a kiedy dziecko podrośnie, po wyjęciu wkładki, fotelik Pearl 360 posiada obszerne siedzisko zapewniając dzieciom wystarczająco dużo miejsca.
 • Dzięki uprzęży z systemem Easy-in wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe.
 • Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają cyrkulację powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku komfort termiczy.
 • Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pearl 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.
Fałsz

Zawsze bezpiecznie!

Wszystkie produkty z rodziny 360 spełniają najwyższe i najnowsze standardy bezpieczeństwa, zgodnie z najnowszą normąi-Size, gwarantując maksymalny poziom bezpieczeństwa. To oznacza, że możesz podróżować ze swoim dzieckiem od narodzin, nie zamartwiając się dodatkowo o jego bezpieczeństwo podczas podróży!

Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości

Fotelik Coral 360 to pierwszy modułowy obrotowy fotelik samochodowy 360°, stworzony z myślą o tym, by przenoszenie niemowlaków było ultra lekkie. Fotelik Coral 360 jest kompatybilny z bazą FamilyFix 360 i zaprojektowany, aby dziecko mogło być zawsze blisko rodzica (od urodzenia do ok. 12 miesiąca). Odpinane, lekkie (zaledwie 1,7 kg) i miękkie nosidełko redukuje wagę przenoszonego fotelika o 50%. Ultrawygodne przenoszenie i możliwość obracania jedną ręką, które cechują Coral 360, sprawiają, że to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka.