Razem lepiej
Kolekcja kompatybilnych, idealnie dopasowanych fotelików samochodowych, gondoli i wózków. Nasz zestaw podróżny 3 w 1 to doskonałe połączenie produktów najwyższej klasy. Bez względu na to, który model wybierzesz, możesz go błyskawicznie zamocować na tym samym stelażu za pomocą kliknięcia. Dopasowane kolorystycznie i starannie dopracowane pod kątem komfortu i bezpieczeństwa dziecka produkty pozwalają cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną. Zapoznaj się z naszym najbardziej polecanym systemem podróżnym 3 w 1 lub przeglądaj produkty, aby samodzielnie skomponować zestaw, który będzie idealny dla Ciebie.

Plaza+ - na każdą miejską drogę

Dodaj wózek Plaza+ do swojego zestawu 3 w 1 i wygodnie podróżuj z dzieckiem już od dnia narodzin. Wózek miejski z gondolą Plaza+ jest wyposażony w wiele funkcji zaprojektowanych tak, by maksymalnie ułatwić rodzinne życie w mieście. Dzięki amortyzacji na 4 koła, dodatkowej amortyzacji w stelażu i dużym, odpornym na przebicie kołom, wózek Plaza+ przemieni wyboistą miejską podróż w gładką jak jedwab jazdę. Łatwa w zakładaniu uprząż z systemem Easy-in, możliwości regulacji za pomocą jednej ręki i klamra magnetyczna sprawiają, że bezpieczne zapięcie dziecka i przygotowanie do wyjścia staje się szybkie.  4. roku życia. Jeśli dodasz do niego fotelik samochodowy Pebble 360, Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne — w samochodzie i podczas spacerów, a łącząc sprzęt, zyskujesz nowe udogodnienia. 

Pebble 360

Szukasz maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podczas podróżowania już od pierwszego dnia życia dziecka do około 15 miesięcy? Poznaj Pebble 360. Ten dziecięcy fotelik samochodowy jest zgodny z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i-Size i został wyposażony w mnóstwo superprzydatnych funkcji, zarówno dla maleństwa, jak i dla Ciebie. Można go używać jako obrotowego fotelika samochodowego w połączeniu z bazą FamilyFix 360 (sprzedawaną osobno), aby instalacja była jeszcze łatwiejsza. System ClimaFlow umożliwiający regulację temperatury dziecka i superwygodna wkładka Baby-hugg zapewniają maleństwu komfort przez cały czas. Fotelik Pebble 360 można bez najmniejszego wysiłku zamocować na wózku Plaza+ za pomocą jednego kliknięcia i równie łatwo zdjąć, używając specjalnych przycisków. Dzięki temu możesz szybko przekładać fotelik z samochodu na wózek spacerowy nie budząc maleństwa.