Przedstawiamy Rodzinę 360 Pro Family z technologią SlideTech™

Maxi-Cosi łączy zarówno dziedzictwo, jak i innowacje. Ponad 40 lat temu jako pierwsi rozpoczęliśmy produkcję fotelików samochodowych w Europie. Zdobyliśmy zaufanie rodziców na całym świecie, bezpiecznie przewożąc ponad 60 milionów dzieci do domu ze szpitala. Wyznaczamy standardy i należymy do czołówki branży.

Czy wiesz, że 90%* rodziców ma trudności z sadzaniem i wyjmowaniem z auta dzieci w wieku 0-4 lat?

360 Pro Family jest wyposażona w funkcję obrotu w zakresie 360°oraz SlideTechTM— naszą rewolucyjną technologię wysuwania bazy, która ułatwia każdy dzień. Koniec z bólem pleców, urazami głowy, szarpaniem pasów — po prostu włóż fotelik, przesuń, obróć i gotowe!

Poznaj produkty z naszej nowej 360 Pro Family

Baza do fotelika samochodowego Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro to jedyna baza, która obraca się i wysuwa do przodu w stronę rodzica za pomocą opatentowanej technologii SlideTech™. Najnowsze foteliki samochodowe, Pebble 360 Pro² i Pearl 360 Pro, są kompatybilne z bazą FamilyFix 360 Pro, co zapewnia najwyższą łatwość użytkowania Tobie i maksymalny komfort Twojemu dziecku od urodzenia do 4 lat.

Innowacyjna technologia wysuwania bazy — SlideTech™

Rewolucyjna technologia prowadnic ułatwia życie rodzicom dzień po dniu. Bez szarpania, urazów głowy i bólu pleców. Baza FamilyFix 360 Pro pozwala łatwo blokować, przesuwać i obracać fotelik.

Rozkładanie do pozycji leżącej

Fotelik Pebble 360 Pro² rozkłada się do pozycji leżącej we wszystkich trybach — w samochodzie, przypięty do wózka oraz zarówno w zestawie z bazą FamilyFix 360 Pro, jak i bez niej.

Uprząż Easy-in

Zarówno model Pebble 360 Pro², jak i Pearl 360 Pro są wyposażone w uprząż z systemem Easy-in, która pozostaje otwarta, dzięki czemu można bez wysiłku włożyć dziecko do samochodu, a następnie wyjąć.

System ochrony bocznej G-CELL

Zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa foteliki Pebble 360 Pro² i Pearl 360 Pro są wyposażone w doskonałej klasy wbudowaną ochronę boczną G-CELL, zapewniającą bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Obracanie jedną ręką w zakresie 360°

Baza FamilyFix 360 Pro jest wyposażona w technologię FlexiSpin, system obrotowy 360°, dzięki któremu foteliki Pebble 360 Pro² i Pearl 360 Pro można z łatwością obracać jedną ręką w każdej pozycji odchylenia.

1

FamilyFix 360 Pro

Rewolucyjna wysuwana baza, która ułatwi każdy dzień.

Baza FamilyFix 360 Pro z technologią SlideTech™. Rewolucyjna technologią wysuwania bazy sprawia, że zapinanie dziecka w samochodzie i wyjmowanie po podróży są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Pebble 360 Pro²

Pierwszy fotelik samochodowy, który można rozłożyć do pozycji płaskiej, zarówno w samochodzie jak i na ramie wózka

Pebble 360 Pro² jest przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin do około 15 miesięcy (od 40 cm do około 87 cm). Unikalna pozycja rozkładania na płasko zapewnia dziecku wyjątkowy komfort podczas snu.

Pearl 360 Pro

Najbardziej komfortowy fotelik dla dzieci i rodziców.

Podczas stosowania obrotowej wysuwanej bazy FamilyFix 360 Pro wyposażonej w rewolucyjną technologię SlideTech™ Pearl 360 Pro może zarówno się obracać, jak i wysuwać w stronę rodzica, ułatwiając wkładanie dziecka do samochodu i wyjmowanie po podróży.

Chcesz dowiedzieć się, co inni rodzice uwielbiają w nowych produktach z 360 Pro Family?

Przeczytaj opinie innych rodziców i znajdź inspiracje

cream
Pebble 360 Pro
5
Otrzymałem ten fotelik około tydzień temu i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem
Stacey976
22 maja 2023 r
FamilyFix 360 Pro
5
Dodatkowa funkcja polegająca na lekkim wysuwaniu się z samochodu jest świetna. Żadnego uderzania głową w samochód!
Melissa.g
24 maja 2023 r
Pearl 360 Pro
5
Dzięki SlideTech fotelik wysuwa się z samochodu i nikt nie uderza głową, a ja mogę utrzymać proste plecy
Jaimy
24 kwietnia 2023 r