Pomoc w Dysplazji

Wypożycz specjalny fotelik Opal HD!
 1. Jeśli jesteś zainteresowany najmem fotelika Opal HD, wyślij do nas maila na ten adres Pl-Hipsafety@dorel.eu 
 2. W ciągu trzech dni roboczych skontaktuje się z Tobą nasz pracownik 
 3. Otrzymasz od nas formularz zgłoszeniowy do wypełnienia, dokładny regulamin dotyczący usługi oraz umowę najmu fotelika,
 4. Podpisz dokumenty i odeślij je do nas mailem lub pocztą tradycyjną na adres podany w umowie wraz z potwierdzeniem przelewu depozytu 
 5. Nasz pracownik Serwisu skontaktuje się z Tobą  w celu ustalenia dokładnego terminu i adresu do wysyłki fotelika
 6. Otrzymasz fotelik Opal HD wraz z potwierdzeniem przez kogo został on sprawdzony i dopuszczony do użytku. Do fotelika będzie dołączona instrukcja obsługi i montażu fotelika w samochodzie oraz formularz do odstąpienia od umowy, gdybyś zdecydował się na odesłanie nam fotelika w ciągu 14dni od daty jego otrzymania (umowa zawierana na odległość)
 7. Teraz możesz używać fotelika jak długo Twoje dziecko będzie go potrzebowało, zgodnie z Twoją deklaracją umieszczoną w formularzu zgłoszeniowym ( nie dłużej niż 20 miesięcy)Kiedy będzie dobiegać końca deklarowany przez Ciebie okres użytkowania fotelika, jednak Twoje dziecko będzie go nadal potrzebowało, napisz do nas, jeśli czas wynajmu fotelika nie przekroczy po przedłużeniu najmu 20 miesięcy, a nikt na niego jeszcze czeka, przedłużymy Twój czas najmu fotelika Opal HD o kolejne miesiące bez dodatkowych opłat.
 8. Jeśli czas użytkowania fotelika po przedłużeniu przekroczy 20 miesięcy otrzymasz od nas kolejną umowę i poprosimy Cię o dopłatę kwoty depozytu
 9. Kiedy fotelik przestanie być Ci już potrzebny (nawet przed końcem deklarowanego wynajmu) napisz do naszego Działu Obsługi Klienta. My odejmiemy koszt najmu od kwoty złożonego przez Ciebie depozytu. Nasz pracownik Serwisu skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty kuriera, który odbierze od Ciebie bezpłatnie nasz fotelik. Gdy otrzymamy z powrotem nasz fotelik wraz z podpisanym przez Ciebie oświadczeniem, że fotelik nie brał udziału w kolizji, zwrócimy Ci Twój depozyt pomniejszony o koszt najmu fotelika.
 10. Fotelik trafi do naszego Serwisu, w którym zostanie dokładnie sprawdzony przez naszych Ekspertów, zostaną w nim wymienione zużyte części i zostanie ponownie oddany do puli fotelików do wypożyczenia dla dzieci z dysplazją stawu biodrowego.

 

REGULAMIN USŁUGI HIP SAFETY

 

Usługa Pomoc w Dysplazji jest skierowana do rodziców dzieci ze zdiagnozowaną dysplazją stawu biodrowego. 

Aby móc skorzystać z naszej usługi wynajmu fotelika Opal HD, dostosowanego do specjalnych potrzeb dzieci cierpiących na dysplazję stawu biodrowego, należy w pierwszej kolejności wysłać zgłoszenie na PL-Hipsafety@dorel.eu. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, w ciągu trzech dni roboczych wyślemy Ci maila z formularzem Hip Safety,Umową i jej załącznikami. Zapoznaj się z nimi dokładnie, podpisz i odeślij nam dokumenty pocztą tradycyjną lub w formie elektronicznej, jako skan. Po otrzymaniu od Ciebie podpisanych dokumentów wraz z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowy, poprosimy Cię o wpłacenie depozytu. Kiedy zaksięgujemy go na naszym koncie fotelik Maxi-Cosi Opal HD zostanie do Ciebie wysłany.

Płatności
Fotelik Maxi-Cosi Opal HD zostanie do Ciebie wysłany na nasz koszt, po zaksięgowaniu Twojej wpłaty depozytu o wysokości 760.00 PLN brutto. Depozyt możesz wpłacić przelewem bankowym na nasze konto:

 

Dorel Polska Sp. z o.o.

ul. Inwestycyjna 14

41-208 Sosnowiec

Poland

podając swoje imię i nazwisko oraz w tytule wpisując „depozyt Pomoc w Dysplazji”.

Kiedy fotelik przestanie być Ci już potrzebny i oddasz nam go w dobrym stanie wraz z oświadczeniem o tym, że fotelik nie brał udziału w kolizji drogowej (co uznamy za wypowiedzenie umowy), my zwrócimy Ci wpłacony depozyt pomniejszony o koszty wynagrodzenia z tytułu Umowy Najmu, czyli 38.00 PLN brutto za każdy miesiąc wynajmu (na przykład jeśli potrzebujesz fotelik Opal HD na 6 miesięcy wpłacasz depozyt 760.00 PLN brutto, a my, kiedy zwrócisz nam fotelik po 6 miesiącach użytkowania oddamy Ci 532.00 PLN brutto z Twojego depozytu).     

Fotelik może zostać wynajęty na czas nie dłuższy niż 20 miesięcy, jednak jeśli fotelik przestanie być Ci wcześniej potrzebny, oddaj go nam niezwłocznie, abyśmy mogli wypożyczyć go innemu dziecku cierpiącemu na dysplazję stawu biodrowego. Gdyby proces leczenia o Twojego dziecka się wydłuży i będziesz chciał przedłużyć czas najmu w stosunku do zadeklarowanego czasu w formularzu zgłoszeniowym, poinformuj nas o tym przed upływem deklarowanego czasu najmu. Jeśli okres najmu po przedłużeniu nie przekroczy 20 miesięcy i nie będzie na niego czekać w kolejce już kolejne dziecko, przedłużymy Twój czas najmu fotelika Opal HD o kolejne miesiące bez dodatkowych opłat. Jeśli czas użytkowania fotelika po przedłużeniu przekroczy 20 miesięcy otrzymasz od nas kolejną umowę i poprosimy Cię o dopłatę kwoty depozytu

Ze względu na to, że jest to umowa zawierana na odległość, możesz od niej odstąpić w terminie 14 dni od otrzymania fotelika, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wzór oświadczenia o odstąpieniu  razem z pouczeniem w tym zakresie otrzymasz mailowo wraz z dokumentami podczas rejestracji.

Skontaktuj się z nami
Gdybyś potrzebował pomocy lub chciał podzielić się z nami swoimi uwagami, możesz do nas zadzwonić pod numer: 32 416 73 50 lub wyślij nam wiadomość na adres: PL-Hipsafety@dorel.eu

Montaż fotelika

Ten fotelik będzie bezpieczny i komfortowy dla Twojego dziecka, jednak bardzo ważne  jest, abyś zamontował go w odpowiedni sposób. Instrukcja znajduje się w opakowaniu. Możesz również obejrzeć montaż i działanie fotelika na naszym filmie instruktażowym.

Zapytaj swojego lekarza

Fotelik  Maxi-Cosi Opal HD powstał przy współpracy z międzynarodowym zespołem pediatrów i ortopedów specjalizujących się w dysplazji stawu biodrowego. Wiemy, że fotelik chroni dzieci z tym schorzeniem, jednak postępowanie w przypadku dysplazji stawu biodrowego może różnić się u każdego dziecka. Aby upewnić się czy fotelik Maxi-Cosi Opal HD jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego dziecka, skontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą w zakresie dysplazji stawu biodrowego.

Zwrot fotelika

Kiedy Twoje dziecko przestanie już potrzebować naszego specjalnego fotelika Opal HD, zadzwoń do naszego Serwisu, wtedy wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie fotelik. Pamiętaj, aby zachować opakowanie fotelika, w którym go od nas otrzymasz, będzie Ci potrzebne, aby zwrócić nam w nim fotelik, po zakończeniu użytkowania. Oddając nam fotelik prosimy o podpisanie oświadczenia na temat użytkowania fotelika, że nie brał on udziału w żadnej kolizji drogowej (jeśli podczas użytkowania fotelika fotelik brałby udział w wypadku, należy natychmiast przestać go używać, ponieważ może on zagrażać zdrowiu i życiu podróżującemu w nim dziecka i powiadomić nas o takim zdarzeniu nie później niż 48 godzin po wypadku, poinformujemy Cię o dalszej procedurze postępowania). Po odebraniu fotelika wraz z dokumentami, fotelik trafia bezpośrednio do naszego Serwisu.

Przegląd fotelika

Po otrzymaniu z powrotem fotelika, trafi on do naszego Serwisu, gdzie zostanie poddany dokładnemu przeglądowi, w trakcie którego niektóre części zostaną wymienione lub naprawione. Po pomyślnym przejściu przeglądu, fotelik trafi do ogólnej puli fotelików dostępnych do wynajęcia. Każdy z fotelików ma prowadzoną szczegółową historię oraz kartę przeglądów.

Dane udostępniającego fotelik:

Dorel Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowiec (kod: 41- 208), przy ul. Inwestycyjna 14, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000407210, NIP 634-28-03-231

 
 • adres poczty elektronicznej: biuro@dorel.euPL-Hipsafety@dorel.eu
 • nr telefonu: 32 416 73 50
 • sposób kontaktu telefonicznie, mailowo
 • adres, pod którym możesz złożyć reklamacje z tytułu rękojmi - adres siedziby głównej 41-208 Sosnowiecul. Inwestycyjna 14;