Przyszłość rodzinnych podróży

Kultowa jakość. Technologia przyszłości.

Ponadczasowy wózek Maxi-Cosi Fame to nowatorska konstrukcja, która udowadnia, że superkomfortowy sprzęt dla dzieci może być też ergonomiczny i wygodny dla rodziców. Fame to model ponadczasowy, który ma wszystko — od perfekcyjnej konstrukcji po dbałość o detale, nowoczesną estetykę i innowacyjne funkcje.

Poznaj wózek Fame

Kultowa rama wózka Fame ma zintegrowane lampki LEDowe, które poprowadzą Was bezpiecznie przez słabo oświetlone alejki. 

Szeroka, przestronna gondola i dwustronny materac z przepuszczającej powietrze pianki z pamięcią kształtu i technologią SoothingSlope gwarantują zdrowy, regenerujący sen.

Cechy Fame

Pozwól nam poprowadzić Cię przez wszystkie funkcje, które ten pionierski wózek ma do zaoferowania Twojej rodzinie. Wystarczy kliknąć na hotspoty, aby uzyskać pełną listę funkcji.

Nowatorski system regulacji wysokości gondoli dla rodziców o każdym wzroście. Stelaż jest kompatybilny z wszystkimi fotelikami samochodowymi Maxi-Cosi, w tym z innowacyjnym Pebble 360 Pro z technologią SlideTech®.

Nowatorski system regulacji wysokości gondoli dla rodziców o każdym wzroście. Stelaż jest kompatybilny z wszystkimi fotelikami samochodowymi Maxi-Cosi, w tym z innowacyjnym Pebble 360 Pro z technologią SlideTech®.

Gondolę można ustawić na wysokości odpowiedniej do wzrostu rodzica, tak aby nie musiał się on schylać i nadwyrężać kręgosłupa

Dzięki wkładce z pianki z pamięcią kształtu w wózku Fame jest zawsze wygodnie — zarówno w pozycji siedzącej, jak i po rozłożeniu siedziska na płasko na czas drzemki.

magnetic buckle

Magnetyczna klamra 

5-punktowa magnetyczna klamra wózka Fame ułatwia bezproblemowe i szybkie zapinanie dziecka i wyjmowanie z wózka po spacerze. 

Fame

Obszerne siedzisko 

Obszerne, wyściełane siedzisko gwarantuje najwyższy poziom komfortu od urodzenia aż do przedszkola.

Fame

SoothingSlope

Gondola umożliwia regulację kata nachylenia materacyka. Wystarczy posiągnąć za pasek w gondoli, aby delikatnie unieść materac do pozycji minimalizującej refluks.

test

Budka do siedziska  

Bardzo duża rozkładana budka z filtrem UPF 50+, przezroczystym okienkiem wentylacyjnym i siateczką zacieniającą doskonale chroni delikatną skórę dziecka.

Aby jeszcze bardziej ułatwić i uprzyjemnić Wam wspólne wycieczki — bliższe i dalsze — rama kultowego wózka Fame została dostosowana do instalacji większości fotelików samochodowych dla niemowląt z gamy 360 Pro, wykorzystujących przełomową technologię SlideTech®.

Pozostań w kontakcie ze światem. Gdy jesteś na spacerze, po prostu podłącz telefon do powerbanku i ciesz się nieprzerwaną łącznością z resztą świata. 

Przyszłość rodzinnych podróży 

Innowacyjny, jedyny w swoim rodzaju wózek dla nowoczesnych rodzin. Kultowy design gotowy na wyzwania przyszłości ułatwi Wam życie każdego dnia. Zaprojektowaliśmy ten wózek całkowicie od nowa, by zapewnić maksymalną wygodę zarówno niemowlętom, jak rodzicom.  Fame — przyszłość rodzinnych podróży.  

Poznaj wózek Fame