Dlaczego nie wolno nigdy zostawiać dziecka w samochodzie bez opieki

Dowiedz się, jak e-Safety sprawia, że fotelik samochodowy jest inteligentny, a dziecko zawsze bezpieczne
Obejrzyj film

Nie chcesz, żeby przytrafiło się to Tobie...

...ale niestety czasami zdarza się to rodzicom, takim jak Ty. Pozostawienie  dziecka w samochodzie może skończyć się najgorszym. Maxi-Cosi zaleca rodzicom, aby nigdy nie zostawiali dzieci samych w samochodzie, nawet na kilka minut. A żeby ich przed tym uchronić, oferujemy inteligentną podkładkę Maxi-Cosi e-Safety. 

Czy wiesz, że…

  • …temperatura w samochodzie może być niebezpieczna, nawet jeśli na zewnątrz jest tylko 20°C? Temperatura w samochodzie rośnie szybko, zwłaszcza przez pierwsze 10 minut. Przez ten krótki czas temperatura wzrasta o około 50%. Przez pierwsze 30 minut temperatura w samochodzie wzrasta niemal dwukrotnie! 
  • …temperatura ciała Twojego malucha rośnie szybciej niż Twoja. Dzieci odczuwają wzrost temperatury znacznie szybciej niż dorośli. Pozostawienie malucha w samochodzie, nawet na kilka minut, może skończyć się najgorszym. 
  • …Maxi-Cosi oferuje specjalną inteligentną podkładkę, która zapobiega pozostawieniu dziecka bez opieki? Maxi-Cosi troszczy się o bezpieczeństwo Twojego malucha w samochodzie. Inteligentna podkładka Maxi-Cosi e-Safety przypomina o dziecku zapiętym w foteliku. Dziecku jest wygodniej, a Ty masz o jedno zmartwienie mniej.
Obejrzyj naszą prezentację.