Najbardziej kompaktowy system podróżny

od urodzenia do ok. 4 roku życia
Zobacz video

Prosty i bezpieczny montaż w Twoim samochodzie

Od pierwszej wyprawy po czasy przedszkolne, nasz system 3wayFamily zapewnia bezpieczną, wygodną podróż na każdym etapie. Jade, Pebble Pro oraz Pearl Pro i-Size spełniają potrzeby rosnącego dziecka. Wszystkie elementy można z łatwością wpiąć na bazę 3wayFix i ułatwić każdą podróż.

The 3wayFamily - zaprojektowany z myślą o komforcie dziecka i rodziców

Najwyższy komfort podróży dla zdrowia i bezpieczeństwa niemowląt

Nasza otulająca dziecko nowa gondola Jade łączy w sobie bezpieczeństwo fotelika samochodowego oraz wygodę spania w łóżeczku.

  • Zamontujesz ją na bazie 3wayFix, dzięki systemowi ‘Slide & Go’, bez wysiłku wypniesz ją z wózka i wsuniesz na bazę, bez budzenia maleństwa
  • Dziecko pozostaje w płaskiej pozycji leżacej również podczas podróży samochodem, co jest kluczowe dla jego zdrowia i prawidłowego rozwoju
  • Od narodzin do ok. 6 miesiąca życia

Poznawaj świat z nowym Pebble Pro

Wielokrotnie nagradzany fotelik z nową wkładką, Pebble Pro i-Size to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób dla Twojego maleństwa na odkrywanie świata każdego dnia. 

  • Wepniesz go do wózka Maxi-Cosi, dla jeszcze łatwiejszego przemieszczania się z samochodu do sklepu czy żłobka
  • Spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size
  • Z miękką, watowaną tapicerką dla większego komfortu w podróży 
  • Doskonały dla dzieci od narodzin do ok. 12 miesiąca życia

Bezpieczne podróże w Pearl Pro i-Size

Nasz nowy fotelik Pearl Pro i-Size został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić podróż dzieciom tyłem do kierunku jazdy aż do 105cm wzrostu - nawet do ok. 4 roku życia. 

  • Bezpieczeństwo i wygoda to podstawowe walory tego fotelika
  • Uprząż easy-in ułatwi zabezpieczenie dziecka w foteliku, więc szybciej wystartujecie
  • Może być stosowany dla dzieci już od ok. 6 miesiąca życia, aż do ok. 4 lat

Proste, bezpieczne połączenie z Twoim samochodem

Nasza baza 3wayFix jest podstawowym elementem zestawu 3wayFamily. Na niej łatwo, szybko i przede wszystkim bezpiecznie zamontujesz: gondolę Jade oraz foteliki Pebble Pro i Pearl Pro i-Size na siedzeniu swojego samochodu - potrzebujesz jedynie zaczepów ISOFIX. Sygnalizacja dźwiękowa i świetlna potwierdzi prawidłowy montaż bazy i zamontowanych na niej urządzeń. Dzięki 3wayFix przygotowania do wyjazdów staną się jeszcze łatwiejsze i będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko podróżuje bezpiecznie. 

Dlaczego Jade jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla niemowląt w podróży?

Nasza gondola Jade została zaprojektowana tak, by spełniać standardy normy ECE R129. To najnowsza i najbardziej restrykcyjna regulacja prawna dotycząca przewożenia dzieci w samochodach. Jeżeli planujesz dłuższą podróż w pierwszych miesiącach życia Twojego maleństwa będziesz pewny, że jest ułożone w najlepszej pozycji na płasko, co wspomoże jego rozwój. 

Wepnij na stelaż wózka i pędź z wiatrem

Zapoznaj się z ofertą naszych wózków, w tym nową Lila, aby jeszcze bardziej zwiększyć elastyczność systemu 3wayFamily. Wepnij gondolę Jade lub fotelik Pebble Pro na stelaż wózka, by bez wysiłku przejść z samochodu na rodzinny spacer. Od miejskiego zgiełku aż po przygody w leśnym zaciszu - ten kompletny system podróżny ułatwi Wam podróż w dowolne miejsce.