Zelia²

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym
0 - 4 Y
0 - 22 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Siedzisko 2 w 1

Z wózka Zelia² można korzystać od urodzenia dziecka. A gdy nadejdzie odpowiedni moment, jedną ręką w kilka sekund zmienisz gondolę w siedzisko spacerówki.

Lekki

Poruszenie się po mieście z wózkiem może przysparzać trudności. Wózek Maxi-Cosi z łatwością się prowadzi, ale także bez problemów można go przenosić, bowiem waży zaledwie 10 kilogramów.

Duży kosz na zakupy

Duży, łatwo dostępny kosz na zakupu wózka Zelia² umożliwia przechowywanie wszystkich zakupów i jest wyposażony w sekretną kieszonkę, aby zabezpieczyć cenne przedmioty.

Elastyczny system podróżny

Niezależnie od tego, dokąd idziesz, możesz zabrać wózek Zelia² ze sobą. Dzięki elastycznemu systemowi podróżnemu można w niego wpiąć fotelik samochodowy Maxi-Cosi za pomocą tylko dwóch kliknięć.

Opis produktu

Gdy zostajesz rodzicem, wszystko się zmienia. Kiedy maluch rośnie, nie chcesz ciągle wymieniać nowo zakupionych produktów. A gdyby tak można było używać jednego wózka, który jest odpowiedni od urodzenia do czwartego roku życia dziecka? Oto Maxi-Cosi Zelia², wózek 2 w 1.

Wózek 2 w 1

Wózek Maxi-Cosi Zelia² dzięki zintegrowanej gondoli łączy w sobie to, co najlepsze! Kiedy dziecko już trochę podrośnie i może samodzielnie siedzieć, gondolę można łatwo zmienić w szerokie i wygodne siedzisko spacerówki. Maxi-Cosi Zelia² jest odpowiedni aż do czwartego roku życia dziecka.

Wygoda

Maxi-Cosi troszczy się o komfort Twojego malucha. Jako producent unikamy kompromisów w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Możesz używać wózka Zelia² od urodzenia dziecka, zamieniając siedzisko spacerówki w gondolę lub dodając dowolny z naszych dopasowanych fotelików samochodowych Maxi-Cosi, po prostu wpinając go na ramę wózka.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym

Maxi-Cosi Zelia² pozwoli komfortowo i wygodnie przeżyć każdą przygodę w mieście. Wózek spacerowy Maxi-Cosi z łatwością porusza się w zatłoczonych centrach handlowych i wąskich uliczkach, więc możesz odkrywać miasto bez problemów.

Jeśli nie zdążysz do domu przed drzemką, a maluch jest już w krainie snów, po prostu odchyl siedzenie, aby go nie obudzić. Dzięki temu masz więcej czasu na zrobienie zakupów lub pooglądanie butów na wyprzedaży, a wszystko z łatwością zmieści się w dużym koszu wózka Zelia². Kosz jest wyposażony w sekretną kieszonkę, więc portfel i telefon zawsze są pod ręką, a jednocześnie bezpiecznie je przechowujesz.

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi

Porównaj Zelia² z innymi modelami