1514057110_2020_maxicosi_stroller_carrycot_shapeofyoucarrycot_black_essentialblack_3qrtleft
1514057110_2020_maxicosi_stroller_carrycot_shapeofyoucarrycot_black_essentialblack_3qrtleft 1236672110_2020_maxicosi_stroller_superurban_lilasp_black_essentialblack_shapeofyoutravelcarrycot_side 1378672110_2020_maxicosi_stroller_urban_lilacp_black_essentialblack_shapeofyoutravelcarrycot_3qrt Maxi-Cosi | Lila Strollers

ShapeOfYou Gondola

Rozwiązanie dla noworodków do wózków Lila CP i Lila SP
Od urodzenia do ok. 6 miesiąca
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Shaped cavity

The Maxi-Cosi carrycot has a shaped cavity that prevents flat-head syndrome.

Compact fold

The Lila ShapeOfYou carrycot is compactly folded and easily stored away.

Sustainable

The carrycot reuses the pushchair’s seat frame, canopy and mattress.

Opis produktu

Chcesz, aby Twoje maleństwo czuło się tak komfortowo, jak to tylko możliwe? My również! Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy gondolę Maxi-Cosi Lila ShapeOfYou. Dzięki niej wózki spacerowe Lila CP i Lila SP można zmienić w rozwiązanie dla noworodków, zapewniając im najwyższy komfort już od pierwszego dnia życia.

Instalacja na wózku spacerowym

Masz wózek spacerowy Maxi-Cosi Lila SP lub Maxi-Cosi Lila CP? Gondola Maxi-Cosi ShapeOfYou pozwala zamienić wózek spacerowy w rozwiązanie dla niemowlaków nadające się do używania już od pierwszych dni po urodzeniu. Wystarczy wpiąć gondole na ramę wózka spacerowego i możecie wyruszać.

Bezpieczeństwo

Nasze foteliki samochodowe, wózki spacerowe i gondole Maxi-Cosi pomagają rodzinom z nadzieją patrzeć w przyszłość. Jako producent zalecamy rodzicom, by przewozili swoje dzieci w pozycji leżącej, aż do osiągnięcia przez nie wagi około 9 kg.

Ponieważ troszczymy się o bezpieczeństwo Twojego dziecka, nasza gondola ShapeOfYou ma specjalnie wyprofilowany kształt, który zapobiega syndromowi płaskiej główki. W gondoli jest również wyjmowana poduszka, która zapewnia dziecku bardziej naturalną pozycję w pierwszych trzech miesiącach jego życia. Dzięki temu możecie godzinami spacerować, nie martwiąc się o posturę i komfort dziecka.

Rozwiązanie dla noworodków do wózków Lila CP i Lila SP

Gondola Maxi-Cosi ShapeOfYou pozwala zmienić wózek spacerowy Lila CP lub Lila SP w tradycyjny głęboki wózek zapewniający dziecku komfort w podróży już od pierwszych dni po urodzeniu. Gondola Maxi-Cosi zapewnia komfort nie tylko maluchom, ale i rodzicom. Gondola Lila ShapeOfYou waży zaledwie 3,2 kg, jest lekka i łatwa do przenoszenia.

ShapeOfYou jest również wyjątkową i pierwszą w katalogu Maxi-Cosi gondolą będącą częścią systemu modułowego i dzięki temu rozwiązaniem zrównoważonym. Wykorzystuje ona ramę fotelika, daszek i materac wózka spacerowego Lila CP/Lila SP. Zamiana siedziska wózka Lila w gondolę jest bardzo prosta i chętnie pokażemy ci, jak to zrobić.

Kiedy Twój maluch podrośnie na tyle, by móc usiąść prosto, rozglądaniu się dookoła w trakcie spacerów nie będzie końca. Można wtedy z powrotem założyć siedzisko spacerówki. Wystarczy zamienić gondolę na fotelik, a pozostałe części schować na wypadek, gdyby rodzina miała się jeszcze powiększyć.

Zdejmowana tapicerka

Oczywiście gondola Maxi-Cosi może się zabrudzić, więc od czasu do czasu warto ją odświeżyć. Nie będzie z tym ma żadnego problemu! Tapicerkę naszej gondoli można łatwo zdjąć i uprać w pralce, by zawsze była czysta.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Porównaj ShapeOfYou Gondola z innymi modelami