Nova 4 wheels

Na każdy z Twoich planów dobrze się składa
Kolor
Essential Graphite
  • Składanie bez użycia rąk
  • Duże koła na każdy teren
  • Dodatkowo watowane siedzisko
  • Funkcjonalny system podróżny
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Odkrywaj świat ze swoim dzieckiem i zamieniaj każdą podróż w rodzinną przygodę z wózkiem Nova - najsprytniejszą spacerówką od Maxi-Cosi. Naciśnij pedał i patrz jak automatycznie składa się do kompaktowych rozmiarów w zaledwie kilka sekund.

Nowy wózek 3w1 Nova będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

- Szukasz inteligentnej i najbardziej komfortowej trójkołówki na każdy teren.

- Często przebywasz poza miastem, lubisz piesze wycieczki i leśne drogi, więc potrzebujesz wózka, który poradzi sobie z każdą nawierzchnią.

- Lubisz płynne prowadzenie, bezpieczeństwo oraz czuć się stylowo w każdych warunkach.

Z nowym wózkiem Nova wyjście z dzieckiem to dla rodziców bułka z masłem. Rodzice mogą cieszyć się tym intuicyjnym wózkiem o absorbujących wstrząsy, bezobsługowych oponach w każdym terenie, a wygodne, ergonomiczne, watowane siedzisko sprawi, że dziecku jest przyjemnie i przytulnie, więc cała rodzina jest gotowa na każdą przygodę. Nova może być używana z gondolą Oria i fotelikami Maxi-Cosi grupy 0+, z którymi tworzy stylowy system podróżny. Skórzany wygląd rączki nadaje wózkowi Nova unikalny, nowoczesny i elegancki styl. Za pomocą dwóch kliknięć możesz wpiąć gondolę Oria od Maxi-Cosi oraz dziecięcy fotelik samochodowy, transformując wózek Nova w pełni mobilny zestaw 3 w 1 - od urodzenia do 3,5 roku życia.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Zawartość opakowania
  • Adaptery
  • Kosz na zakupy
  • Daszek przeciwsłoneczny
  • Peleryna przeciwdeszczowa
  • Pałąk
  • Klip do parasola
Najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka:
Pierwsza dodatkowo watowana i ergonomiczna specjalna wkładka
Mocno powiększany daszek
W pełni rozkładane siedzisko (+6M)
Siedzisko tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą 2 kliknięć
Regulacja podnóżka i zagłówka
Peleryna przeciwdeszczowa w zestawie
5-cio punktowe pasy Maxi-Cosi
Pałąk

Łatwy w użytkowaniu dla rodziców:
Elastyczny system podróżny od urodzenia dziecka
Intuicyjny, unikalny system składania bez użycia rąk
Bezobsługowe, wytrzymałe opony na każdy teren
Dopasowanie wysokości rączki za pomocą dwóch kliknięć
Przednie koła z możliwością zablokowania
Łatwe zdejmowanie przednich i tylnych kół
Przestronny, łatwo dostępny kosz na zakupy
Najłatwiejszy system składania bez użycia rąk
Kompatybilny z zapięciem Kersington
Tapicerka zdejmowana do prania

Ekskluzywny design:
Współczesny styl
Możliwość wymiany osi do wersji 3-kołowej
Wykończenia z ekologicznej skóry
Wybór stylowych akcesoriów
Szeroki wybór modnych kolorów

W czym możemy pomóc?
Skontaktuj się z zespołem Maxi-Cosi w celu uzyskania porady, czy pomocy w wyborze produktu. Dodatkowo, ciesz się dożywotnią gwarancją.
Instrukcje do pobrania: Ważna informacja! Z dniem 1.08.2020r. siedziba Dorel Polska Sp. z o.o. została przeniesiona na adres: ul. Inwestycyjna 14, 41-208 Sosnowiec.
FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Jak mogę używać wózka Maxi-Cosi Nova od urodzenia?
Zalecamy używanie gondoli lub fotelika z grupy 0+ przynajmniej przez pierwsze 6 miesięcy życia. Jednak dla tych, którzy zdecyduja się na używanie siedziska od pierwszych miesięcy życia dziecka, Maxi-Cosi proponuje Baby Cocoon, który doskonale pasuje do wózka Nova. Zapewni on komfort i naturalną pozycję dla dziecka wewnątrz wózka. Dodatkowo, dziecko będzie dokładnie chronione przed wiatrem czy różnicą temperatur.
Czy w wózku Nova jest możliwa wymiana 3 kół na 4 i odwrotnie?
Maxi-Cosi daje Ci mozliwośc wyboru pomiędzy 3 a 4 kołową wersją wózka Nova, jednak zamaina nie jest mozliwa, gdyż przednia oś nie jest dostępna jako osobne akcesorium.
Jakie części są dostępne w zestawie do wózka Maxi-Cosi Nova?
Maxi-Cosi Nova stanowi kompletny pakiet. Znajdują się w nim: • stelaż wózka • siedzisko wraz z komfortowym wkładem • daszek przeciwsłoneczny • kosz na zakupy • zestaw przednich i tylnych opon (3 lub 4) • klip do parasola • peleryna przeciwdeszczowa • ADAPTERY DO FOTELIKA SAMOCHODOWEGO
Czy mogę używać parasola z wózkiem Maxi-Cosi Nova?
Tak. Parasol Maxi-Cosi można w bardzo prosty sposób zapiąć na stelażu wózka Nova. Klip do parasola znajduje się w zestawie do wózka Maxi-Cosi Nova.
Czy mogę zawiesić torbę na akcesoria na rączce wózka Maxi-Cosi Nova?
Tak. Możesz zawiesić torbę na akcesoria na rączce wózka Maxi-Cosi Nova. Maksymalna waga torby to 2 kg.
Jak złożyć wózek Maxi-Cosi Nova?
Wózek Maxi-Cosi Nova można złożyć w bardzo łatwy sposób dzięki unialnemu systemowi bez użycia rąk: naciśnij na pedał, a wózek złoży się sam!
Jakie koła ma wózek Maxi-Cosi Nova?
Koła wózka Nova zrobione sa z poliuretanu - rodzaju piankowej gumy znanej ze swojej wytrzymałości - znajduje ona zastosowanie w kołach od deskorolki czy podeszwach butów do biegania. Koła te są wypełnione pianką, nie jest więc możliwe złapanie gumy. Ponadto doskonale absorbują wstrząsy, świetnie sprawdzając się na trudnych nawierzchniach i wyboistych drogach.
Jak złożyć i używać wózka Maxi-Cosi Nova?
Aby dowiedzieć się w jaki sposób złożyć oraz jak używać Maxi-Cosi Nova, zapoznaj się z filmem instruktażowym dostępnym na naszej stronie internetowej. Jest on podzielony na części, zatem możesz łatwo przejść do fragmentu, który Cię interesuje.
Czy tapicerkę oraz komfortowy wkład Maxi-Cosi Nova można czyścić?
Tak. Zarówno wkładka wypełniająca, jak i tapicerka nadają się do czyszczenia. Rekomendujemy czyszczenie ręczne za pomocą gąbki z wodą i mydłem.
Czy wózek Maxi-Cosi Nova mogę zarejestrować do programu Dożywotniej Gwarancji oferowanej przez Maxi-Cosi?
Tak. Wszystkie nasze wózki, gondole i foteliki samochodowe podlegają Dożywotniej Gwarancji oferowanej przez Maxi-Cosi. Kiedy nabędziesz produkt Maxi-Cosi, pamiętaj, aby zarejestrować go na naszej stronie. Dożywotnia Gwarancja obejmuje wady fabryczne, w przypadkach gdy produkt był używany zgodnie z instrukcją. Gwarancja nie pokrywa zniszczeń wynikających ze standardowego zużycia lub wywołanych wypadkami.

Opinie Maxi-Cosi Nova 4 wheels