Laika²

Gotowość na codzienny tor przeszkód
Od urodzenia do ok. 3,5 roku życia
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Ultra-light and compact stroller with shoulder strap

Ultra-light and compact stroller with shoulder strap

Extra-padded seat

The most comfortable ultra-compact stroller with a large, high seat to cushion baby, and a soft cocooning carrycot

Ultra-compact one-hand fold

Quick to fold with one hand and easy to carry with the shoulder strap

Compatible with soft carrycot

Compatible with soft carrycot: for newborn solution

Opis produktu

Gdy wzywa Cię miasto! Odkryj Laikę 2, wózek, który łączy łatwość użytkowania, wygodę oraz bezpieczeństwo. Przygotowany na nierówne chodniki, ten lekki i kompaktowy wózek idealnie sprawdzi się w mieście. Do tego otuli Twoje dziecko niczym cieplutka kołderka zawsze i w każdych warunkach!

Lekki wózek miejski

Mieszkasz w mieście i korzystasz ze środków komunikacji miejskiej? Codziennie wspinasz się po schodach i zmagasz się z wąskimi chodnikami? Szukasz wózka, który jest lekki, kompaktowy i zwrotny? Takiego, który otuli Twoją pociechę niczym najdelikatniejsza kołderka? W takim razie Laika 2 jest właśnie dla Ciebie!

Nasz wózek jest tak kompaktowy i łatwy w codziennym użytkowaniu, że każdy spacer będzie prawdziwą przyjemnością. Jest tak lekki, że możesz go nosić ze sobą na pasku naramiennym. Zupełnie jak torebkę!

Dużo schodów do pokonania? Nie martw się, po złożeniu wózka z użyciem jednej ręki, dzięki wyjątkowo lekkiej konstrukcji, możesz z łatwością wnieść go po schodach! Zadziwi Cię również niewielka ilość potrzebnego miejsca, aby go przechowywać!

Przemierzanie miasta z Twoim małym odkrywcą będzie czystą przyjemnością!

Wygoda

Niewielki rozmiar wózka wcale nie oznacza wyrzeczeń w kwestii komfortu. Laika 2 posiada wysokie siedzisko z dodatkowym wypełnieniem, zapewniając Twojemu maleństwu przytulne otoczenie!

Wózek ma również regulowany podnóżek oraz wielostopniową regulację pochylenia oparcia.

Laika 2 posiada amortyzatory na tylnych kołach, aby zapewniać lepsze prowadzenie na nierównych chodnikach. Wózek jest ławy w użyciu dla Ciebie i wygodny dla Twojego dziecka.

Co więcej, Laika 2 od Maxi-Cosi posiada również rozkładany daszek dla optymalnej ochrony przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Bądź gotowa na codzienny tor przeszkód

Laika to miejska spacerówka, która pomoże Ci się zmierzyć z codziennością miejskiego toru przeszkód. Kompaktowa i superlekka, Laika jest łatwa do transportu i doskonale sprawdza się podczas miejskiego spaceru. Aby ją złożyć, wystarczy jedna ręka, a znajdujący się w zestawie pasek pozwala nosić ją na ramieniu.

Oczywiście nie przeoczyliśmy aspektu wygody Twojego maluszka. Wysokie siedzisko Laiki 2 posiada dodatkowe wypełnienie, dzięki któremu Twoja pociecha będzie zawsze komfortowo podróżować.

Wystarczą dwa kliknięcia, aby dodać gondolę Laika lub kompatybilny fotelik samochodowy Maxi-Cosi i zamienić Laikę 2 w doskonały system podróżny dla dzieci od narodzin aż do 3,5 roku życia.

Produkty kompatybilne