Laika gondola

Lekka gondola
Od urodzenia do ok. 6 miesiąca
0-9 kg
Kolor
Sparkling Grey
  • Najbardziej przytulna gondola Łatwe wpięcie lub wypięcie 2 uchwyty do przenoszenia Idealnie dopasowana do Twojego wózka Laika

Opis produktu

Nowa gondola Laika pozwoli Tobie i dziecku pewnie kroczyć miejskimi ścieżkami od narodzin do ok. 6 miesiąca. To najbardziej komfortowa, otulająca gondola w sam raz na miejskie przygody.

Dlaczego ta miękka gondola jest idealna dla Ciebie? - Szukasz super-kompaktowych rozwiązań przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu swojemu dziecku. Chcesz lekkiej i zwrotnej konstrukcji oraz przytulnej przestrzeni dla dziecka. - Żyjesz w sercu miasta, na codzień używając transportu miejskiego, zmagasz się ze schodami i przemierzasz wąskie chodniki. - Jesteś młodym rodzicem na czasie. Chcesz by Twoje dziecko dorastało chłonąc miejską atmosferę, ale nie chcesz poświęcać jego komfortu, zwłaszcza kiedy jest noworodkiem. Uwielbiasz sprytne rozwiązania, dzięki którym nie musisz rezygnować ze swojej wygody. Z nową gondolą Laika odkryjesz najbardziej komfortową przestrzeń na bezpieczny sen Twojego maluszka. Jest także wygodna dla rodziców: łatwa do montażu na wózku Laika i jeszcze łatwiejsza w noszeniu po mieście.

Najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka: Szeroka i przestrzenna miękka gondola Dodatkowo watowany materac Daszek chroniący przed słońcem i wiatrem Wierzchnie przykrycie zabezpieczające Łatwy w użytkowaniu dla rodziców: Łatwe wpięcie lub wypięcie do wózka. Rączki do przenoszenia Lekka Po złożeniu zbiera mało miejsca Wyjmowany materac dla łatwego czyszczenia Ekskluzywny design: Perfekcyjnie dopasowana do wózka Współczesny styl Szeroki wybór modnych kolorów W czym możemy pomóc? Skontaktuj się z zespołem Maxi-Cosi w celu uzyskania porady, czy pomocy w wyborze produktu. Dodatkowo, ciesz się dożywotnią gwarancją.

Opinie