Laika gondola

Przytulna gondola do miasta
0 - 6 M
0 - 9 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Dodatkowo watowana

Dodatkowo watowany materac dla najlepszego komfortu dziecka

Łatwe wpięcie

Instalacja gondoli bez żadnych problemów

Łatwe przenoszenie

Jest bardzo poręczna, dzięki czemu nie musisz wybudzać dziecka podczas przenoszenia

Składana

Po złożeniu zajmuje mało miejsca

Opis produktu

Gondola Laika Soft została zaprojektowana dla rodziców prowadzących miejski tryb życia, którzy szukają superkompaktowej gondoli dla swojego maluszka. Łatwa do przenoszenia, montażu oraz demontażu, gondola Laika Soft jest idealnym uzupełnieniem do superkompaktowego wózka Laika.

Montaż do stelaża wózka

Bez najmniejszego problemu zainstalujesz gondolę Laika Soft od Maxi-Cosi na stelażu naszej miejskiej spacerówki Laika! Dzięki wygodnym uchwytom oraz systemowi montażu na zasadzie dwóch kliknięć montaż gondoli jest prosty i przyjemny. Gondola jest kompaktowa i wygodna, a więc świetnie pasuje i uzupełnia wózek Laika.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem. Eksperci rekomendują transport noworodków w pozycji zupełnie płaskiej aż do momentu, gdy osiągną masę około 9 kg.

Dzięki naszej superwygodnej, kompaktowej gondoli Laika Soft jest to możliwe! W tej miejskiej gondoli Twoja pociecha będzie bezpiecznie przemierzać miasto w całkowicie płaskiej pozycji leżącej.

Dzięki zapięciom na stelażu wózka Laika nie ma żadnego ryzyka, że gondola się zsunie. Takie rozwiązanie zapewnia Twojemu maluszkowi optymalne bezpieczeństwo.

Wygodna gondola stworzona do miejskiego życia

Gondola Laika Soft od Maxi-Cosi utuli Twoje maleństwo do snu, podczas gdy Ty pozostajesz w ciągłym ruchu. Dzięki temu życie w mieście stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Nasza gondola jest idealnym wyborem dla rodziców mieszkających w dużych miastach, którzy korzystają z transportu publicznego i codziennie przemierzają zatłoczone, wąskie chodniki. Sprawimy, że życie w mieście stanie się łatwiejsze bez narażania komfortu lub bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Gondola Laika Soft zapewni Twojej kruszynie maksymalny komfort dzięki materacowi z dodatkowym wypełnieniem, a poręczny system składania ułatwi rodzicom codzienne sprawunki.

Gondola znakomicie uzupełnia superkompaktową spacerówkę Laika od Maxi-Cosi, a całość stanowić będzie kompletny system idealnie pasujący do Twojego współczesnego, miejskiego stylu życia! Montaż i demontaż gondoli jest dziecinnie prosty. Można ją również nosić w jednej ręce dzięki praktycznym uchwytom. Dzięki temu Twoje dziecko bez przeszkód może kontynuować swoją drzemkę.

Materac można łatwo wyjąć do czyszczenia, a więc miejsce wypoczynku Twojej pociechy będzie zawsze czyste i świeże.

System podróżny

Wybierasz się na szybkie zakupy lub korzystasz z metra, by zdążyć na spotkanie ze znajomymi? Zabierz ze sobą swojego małego odkrywcę, abyście wspólnie mogli cieszyć się wypadem do miasta.

Zapięcie gondoli Laika Soft na stelażu miejskiej spacerówki Laika jest dziecinnie proste dzięki zintegrowanym uchwytom gondoli. Teraz możesz cieszyć się długim spacerem po miejskich ulicach, podczas gdy Twoja pociecha śpi w najlepsze.

Aby wypiąć gondolę z wózka jedną ręką wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

Gondola Laika Soft oraz wózek tworzą razem perfekcyjny miejski system podróżny, a wszystko to dzięki praktyczności, kompaktowej konstrukcji oraz zapewnieniu optymalnego komfortu Twojemu dziecku!

Zobacz w akcji

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z Maxi-Cosi #myMaxiCosi