Opis produktu

Dlaczego warto wybrać ten produkt

FAQ (najczęściej zadawane pytania)
Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest wózek Maxi-Cosi Laika?
Wózek Maxi-Cosi Laika został zaprojektowany z myślą o dzieciach od narodzin do około 15 kg (ok. 3,5 roku życia). Aby zapewnić Twojemu maluchowi optymalną ochronę, zalecamy używanie wózka Laika wraz z miękką gondolą Laika od Maxi-Cosi przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka.
Czy mogę używać parasola wraz z wózkiem Maxi-Cosi Laika?
Tak. Parasol Maxi-Cosi można w bardzo prosty sposób zapiąć na stelażu wózka Laika. Klip do parasola znajduje się w zestawie do wózka Maxi-Cosi Laika.
Czy mogę powiesić torbę na akcesoria na wózku Maxi-Cosi Laika?
Nie. Wieszanie torby na akcesoria na rączce wózka Maxi-Cosi Laika jest niedozwolone. Radzimy umieszczenie torby w koszu na zakupy. Jej maksymalne obciążenie wynosi 2kg.
Czy tapicerkę oraz komfortowy wkład Maxi-Cosi Laika można prać w pralce?
Tak. Zarówno tapicerka jak i komfortowy wkład nadają się do prania w pralce. Zalecamy wykorzystanie do tego funkcji delikatnego prania, o maksymalnej temperaturze 30°C.
Czy mogę zabrać wózek Maxi-Cosi Laika na pokład samolotu?
Jest to uzależnione od polityki danych linii lotniczych oraz ich ograniczeń związanych z zasadami przyjmowania bagażu podręcznego na pokład samolotu.
Czy wózek Maxi-Cosi Laika jest kompatybilny ze wszystkimi gondolami od Maxi-Cosi??
Nie, wózek Maxi-Cosi Laika nie jest kompatybilny ze wszystkimi gondolami od Maxi-Cosi, a tylko z miękką gondolą Maxi-Cosi Laika.
Czy mogę używać wózka Maxi-Cosi Laika zwróconego przodem do rodzica?
Nie, Maxi-Cosi Laika to wózek, którego siedzisko nie może być instalowane przodem do rodzica. Taką możliwość posiada jedynie gondola Maxi-Cosi Laika - przeznaczona dla dzieci od narodzin do 6 miesiąca życia.

Opinie