Laika

Superkompaktowy, przytulny wózek miejski
Od urodzenia do ok. 3,5 roku życia
0-15 kg
Kolor
Nomad Sand
  • Wyjątkowo lekka i kompaktowa spacerówka
  • Najbardziej komfortowy mocno kompaktowy wózek
  • Szybkie składanie jedną ręką
  • Elastyczny od narodzin do 3,5 roku życia.
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Ciesz się miejskim życiem wraz z dzieckiem dzięki wózkowi Laika od Maxi-Cosi. Jego system składania jedną ręką jest bardzo praktyczny, a rozkładane do płaskiej pozycji siedzisko oraz miękka gondola czynią wózek Laika najbardziej komfortowym, super kompaktowym rozwiązaniem od narodzin do 3,5 roku życia.

Ten wózek 3w1 jest idealny dla Ciebie, jeżeli: - Rozglądasz się za super-kompaktowym wózkiem, który będzie zwrotny, zwinny i otuli Twoje dziecko komfortem. - Żyjesz w sercu dużego miasta, korzystasz z transportu miejskiego oraz zmagasz się na co dzień ze schodami i wąskimi chodnikami. - Jesteś młodym rodzicem na czasie. Chcesz by Twoje dziecko dorastało w miejskim środowisku, a zarazem komfortowym otoczeniu - zwłaszcza, kiedy jest noworodkiem. - Cenisz sobie sprytne rozwiązania, które zabierają jak najmniej przestrzeni, a przy tym nie tracą na komforcie. Nowa Laika to najwygodniejszy, superkompaktowy wózek od urodzenia. Jest idealny do miasta dzięki swojej lekkości oraz dla dziecka - zapewni mu komfort najwyższej klasy.

Zawartość opakowania
  • Laïka Mini, Kosz na zakupy
  • Laika Mini, daszek przeciwsłoneczny
  • Laïka Mini , Peleryna przeciwdeszczowa
  • Laïka Mini, pałąk
  • Adaptery
Najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka: Dodatkowo watowane, podwyższane siedzisko Od narodzin dzięki możliwości rozkładania do płaskiej pozycji Rozkładany daszek chroniący przed słońcem Rozkładana do dowolnej pozycji Regulowany podnóżek Peleryna przeciwdeszczowa w komplecie 5-punktowa uprząż Maxi-Cosi Wypinany pałąk zabezpieczający Łatwość użytkowania dla rodziców: Elastyczny system podróżny od urodzenia Szybkie składanie jedną ręką Lekki i łatwy do przenoszenia Pasek naramienny Kosz na zakupy w zestawie Łatwe składanie Tapicerka nadaje się do czyszczenia Ekskluzywny design: Współczesny styl Wykończenia z ekologicznej skóry Szeroki wybór modnych kolorów Wybór stylowych akcesoriów W czym możemy pomóc? Skontaktuj się z zespołem Maxi-Cosi w celu uzyskania porady, czy pomocy w wyborze produktu. Dodatkowo, ciesz się dożywotnią gwarancją.

Opinie