Gia

Bądź gotowy na niespodziewane
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
0 - 22 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Tough-terrain tires

Gia's tough-terrain tires and suspension give your baby the smoothest ride over any type of surface.

Extendable full-coverage canopy

The extendable full-coverage canopy will give your baby a super cozy place to ride or rest.

Extra-large basket

The Gia’s extra-large basket has all the storage space you need for a long day out with your baby, complete with an integrated parent pocket and cup holder.

One-hand fold

The easy one-hand folding system allows you to simply fold the stroller with one hand while holding your baby, or coffee, tightly in the other!

Opis produktu

Poznaj nasz nowy wózek Gia: kompaktowy, wytrzymały i przestronny! Gdy jesteś w mieście, z wózkiem Gia od Maxi-Cosi sprostasz każdemu wyzwaniu. Pomimo iż jest przystosowany do użytku już dla noworodków, Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do momentu, gdy nie potrzebuje już wózka.

Wózek miejski

Gia od Maxi-Cosi to idealne rozwiązanie dla rodziców mieszkających w mieście, którzy szukają wszechstronności, wygody użytkowania oraz komfortu!

Nasza kompaktowa spacerówka od narodzin sprosta Twojemu miejskiemu stylowi życia, ponieważ jest kompaktowa, wytrzymała i przestronna. Pomimo iż wózek jest przystosowany do użytku już dla noworodków, Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do 22 kg, gdy Twoja pociecha nie potrzebuje już wózka.

Twoje maleństwo będzie podróżowało w komfortowych warunkach po każdej nawierzchni dzięki odpowiednim kołom oraz zawieszeniu. Rozkładany daszek oraz dodatkowo wypełnione siedzisko ze specjalną wkładką zapewni Twojemu maluchowi przytulne miejsce do odpoczynku.

Całodniowa wycieczka? Nic prostszego! Dzięki pojemnemu koszowi na zakupy oraz zintegrowanej kieszeni Gia zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie potrzebne drobiazgi.

Wózek można łatwo złożyć jedną ręką, dzięki czemu drugą ręką możesz trzymać Twoją pociechę.

Wybierasz się w podróż samochodem? Gia nada się do tego idealnie. Do wózka w prosty sposób można przypiąć kompatybilną gondolę lub fotelik samochodowy Maxi-Cosi i swobodnie przemieszczać się pomiędzy samochodem i stelażem.

Gia posiada również cup holder, więc zawsze znajdzie się miejsce na Twoją kawę!

Wygoda

Wózek jest ławy w użytkowaniu dla Ciebie i wygodny dla Twojego dziecka. Posiada siedzisko z dodatkowym wypełnieniem zapewniającym odpowiednią wygodę podróżowania dla Twojej pociechy.

Dzięki rozkładanemu daszkowi Twój maluch będzie przygotowany na każdą pogodę! Rozkładane oparcie możesz dostosować do zmieniających się potrzeb dziecka.

Gdy musisz wspiąć się po schodach lub skorzystać z komunikacji miejskiej, Gia ułatwia Ci to zadanie! Wózek waży mniej niż 10 kg, więc możesz go łatwo podnieść i przenieść.

Aby stworzyć wszechstronny system podróżowania, do wózka można dodać kompatybilny fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Pamiętaj również, że Gia może towarzyszyć Twojemu maluchowi aż do 4 roku życia.

Kompaktowy, wytrzymały i przestronny

Na zakupach, podczas krótkiego spaceru po parku lub leniwej przechadzki po okolicy – dzięki wózkowi Gia od Maxi-Cosi jest się zawsze gotowym na niespodziewane!

Nasza spacerówka jest kompaktowa, wytrzymała i zapewnia dużo miejsca. Wózek jest przystosowany do użytku już dla noworodków, ale Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do 22 kg, gdy Twoja pociecha nie potrzebuje już wózka.

Twoje maleństwo będzie podróżowało w komfortowych warunkach po każdej nawierzchni dzięki odpowiednim kołom oraz zawieszeniu.

Wózek będzie przytulnym miejscem dla Twojego dziecka dzięki siedzisku z dodatkowym wypełnieniem. Twój maluch będzie również przygotowany na każdą pogodę dzięki rozkładanemu daszkowi.

Całodniowe wyjście z domu? Gia nada się do tego idealnie! Dzięki pojemnemu koszowi na zakupy Gia zapewni wystarczająco dużo miejsca na wszystkie potrzebne drobiazgi.

Aby zwiększyć użyteczność, wózek Gia można złożyć jedną ręką, wobec czego w drugiej ręce możesz trzymać dziecko lub kubek kawy na wynos.

Obok rączki wózka znajduje się poręczny cup holder, gdzie możesz włożyć swój napój. Na plecach wózka znajduje się kieszeń, która idealnie nada się do schowania portfela, kluczy lub telefonu komórkowego.

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji

Inne modele