1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_3qrtright
1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_3qrtright 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_side 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_infinitereclinepositions_side 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_hugeshoppingbasket_3qrtback 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_front 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_extendablecanopy_side 1270857110_2019_maxicosi_stroller_superurban_diza_grey_bravegraphite_easytomaneuver_front

Diza

Ultralekka miejska spacerówka
0 - 15 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Ultra lekka

Waży zaledwie 4,2 kg (z pałąkiem)

Dodatkowy komfort dla dziecka

Komfortowe watowane, zabudowane po bokach siedzisko

System składania jedną ręką

Spacerówka idealna na miejskie przeszkody!

Wielostopniowa regulacja pochylenia siedziska

Wielostopniowa regulacja siedziska zapewni Twojemu dziecku niezrównany komfort podczas spacerów

Opis produktu

Dojeżdżasz do pracy lub przemierzasz miasto ze swoją pociechą? Diza jest idealnym rozwiązaniem dla noworodków oraz starszych dzieci. Dzięki masie 4,2 kg jest lekka i łatwa do przenoszenia. Wystarczy jedna ręka, aby złożyć wózek do pozycji stojącej i trzymać go bezpiecznie przy sobie w środkach komunikacji miejskiej.

Lekki wózek

Jeśli mieszkasz w mieście i korzystasz ze środków komunikacji miejskiej, codziennie wspinasz się po schodach i przemierzasz wąskie chodniki, by dotrzeć do domu, Diza będzie strzałem w dziesiątkę. Nasz wózek jest niesamowicie lekki, ponieważ waży jedynie 4,2 kg. Dodatkowo, jego kompaktowa budowa i pionowa pozycja po złożeniu to istotne udogodnienia w życiu każdego rodzica.

Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu siedziska oraz łatwej regulacji pochylenia oparcia, Diza stawia przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo Twojej pociechy. Co więcej, wózek wyposażony jest w koszyk zakupowy, który bez problemu pomieści wszystkie Twoje rzeczy podczas miejskiego spaceru z Twoją pociechą!

Wygoda

Diza to przede wszystkim lekka konstrukcja, ale również wygoda podróżowania dla Twojego dziecka za każdym razem, gdy wspólnie wybierzecie się na spacer.

Dzieje się tak dzięki dużemu siedzisku z wypełnieniem, które spełnia również funkcję ochronną. Możliwość rozłożenia oparcia do zupełnie płaskiej pozycji oraz wielostopniowa regulacja jego pochylenia zapewnia Twojemu maleństwu odpowiednią wygodę.

Nasza miejska spacerówka przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do około 3,5 roku życia. Wśród wielu dodatkowych funkcji warto wymienić regulowany podnóżek, rozkładany daszek przeciwsłoneczny oraz osłonę przeciwdeszczową.

Niesamowicie lekki dla Ciebie i wygodny dla Twojego dziecka

Odkryj nowy wózek Diza od Maxi-Cosi – niesamowicie lekki dla Ciebie i wygodny dla Twojego dziecka.

Dzięki masie 4,2 kg Dizę można z łatwością przenosić.

Wózek można złożyć jedną ręką, co na pewno okaże się przydatne dla rodziców codziennie zmagających się z różnymi wyzwaniami w mieście. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a wózek złoży się w moment!

Twoje pociecha zawsze będzie rozkoszować się odpowiednim komfortem podróżowania dzięki dużemu siedzisku z wypełnieniem, które spełnia również funkcję ochronną. Możliwość rozłożenia oparcia do zupełnie płaskiej pozycji oraz wielostopniowa regulacja jego pochylenia zaspokajają wszelkie potrzeby Twojego maleństwa w ciągu dnia.

Jeśli jesteś pełnym energii rodzicem, który mieszka w mieście i korzysta ze środków komunikacji miejskiej, codziennie wspina się po stromych schodach i przemierza wąskie, miejskie chodniki, ten wózek będzie idealnym wyborem dla Ciebie!

Zobacz w akcji