Nagrody za bezpieczeństwo dla fotelików Maxi-Cosi!

Wyniki testów organizacji Stiftung Warentest!

Poznaj naszych zwycięzców!

Niemiecka organizacja konsumencja Stiftung Warentest przeprowadza testy fotelików samochodowych dwa razy w ciagu roku. Fundacja kupuje produkty anonimowo, testuje je i publikuje niezależne wyniki. Sprawdź jak wypadły nasze foteliki pod kątem bezpieczeństwa, łatwości użytkowania i ergonomii.

CORAL – 4 GWIAZDKI: NAJWIĘKSZA WYGODA I NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Z dumą informujemy, że Coral, nasz PIERWSZY modułowy fotelik samochodowy otrzymał w testach ocenę „Dobry” (1,6) i ogólną ocenę 4 gwiazdek, z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK w zakresie bezpieczeństwa! Dzięki temu jest najlepszy w swojej klasie *, zainstalowany na bazie FamilyFix3. Ten innowacyjny fotelik samochodowy zapewnia największą wygodę dla Was rodziców, i otrzymał świetną ocenę (1,7) za łatwość użytkowania! * Klasa: foteliki samochodowe od 40 do 75 cm, w tym teście.

KORE PRO I-SIZE - 4 GWIAZDKI: ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

Dobre rzeczy też chodzą parami! Nasz Kore Pro i-Size otrzymał w testach ocenę „Dobry” (2,1). Dzięki podświetleniu ClickAssist i jego otwartej konstrukcji, uzyskał ogólną ocenę 4 gwiazdki, z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK za łatwość użytkowania. Kore Pro jest zatem NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE * pod względem użyteczności. Ten fotelik dla starszaków zgodny z i-Size, nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone 4 gwiazdkami (2,5) za bezpieczeństwo. * Klasa: foteliki samochodowe w tej samej kategorii w tym teście

KORE I-SIZE – 4 GWIAZDKI: ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO

I dodatkowe brawa dla naszego fotela Kore i-Size, który otrzymał w testach ocenę „Dobry” (2,1). Dzięki swojej otwartej konstrukcji uzyskał ogólną ocenę 4 gwiazdek z doskonałym wynikiem 5 GWIAZDEK w zakresie łatwości użytkowania. Wraz z Kore Pro jest NAJLEPSZY W swojej klasie *, jeśli chodzi o użytkowanie. Ten fotelik dla starszaków zgodny z i-Size, nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone 4 gwiazdkami (2,5) za bezpieczeństwo. * Klasa: foteliki samochodowe w tej samej kategorii w tym teście.

BERYL – OCENA 3-GWIAZDEK

Nasz Beryl uzyskał świetne wyniki w swojej kategorii („Zadowalające” z notą 3,4) i otrzymał 3 gwiazdki. Możesz być pewien, że bezpiecznie przewozisz swojego malucha od urodzenia do ok. 7 roku życia. Nie musisz się martwić o kolejny fotelik samochodowy przez długi czas!

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

Jak testujemy nasze foteliki?

Jako jeden z niewielu producentów fotelików samochodowych w Maxi-Cosi posiadamy własne, nowoczesne centra testów zderzeniowych w Cholet we Francji i Columbus w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy przeprowadzać bardziej rygorystyczne testy, od wczesnej fazy rozwoju aż po fazę produkcji.

Dowiedz się więcej o innych ośrodkach testowych