Nagrody za bezpieczeństwo dla fotelików Maxi-Cosi!

Wyniki testów organizacji Stiftung Warentest!

Poznaj naszych zwycięzców!

Niemiecka organizacja konsumencja Stiftung Warentest przeprowadza testy fotelików samochodowych dwa razy w ciagu roku. Fundacja kupuje produkty anonimowo, testuje je i publikuje niezależne wyniki. Sprawdź jak wypadły nasze foteliki pod kątem bezpieczeństwa, łatwości użytkowania i ergonomii.
Compound-image-rich-text-800x550px-Product-Winners-(no-logo)-Jade-BBC

JADE - ZWYCIĘZCA W TESTACH

Z dumą ogłaszamy, że nasza bezpieczna i komfortowa gondola samochodowa Jade zdobyła ocenę "bardzo dobry" (z notą 1,5) w połączeniu z bazą 3wayFix. Produkt otrzymał NAJWYŻSZĄ MOŻLIWĄ OCENĘ 5 gwiazdek bezpieczeństwa.

Compound-image-rich-text-800x550px-Product-Winners-(no-logo)-Pebble-Pro-BBC

PEBBLE PRO - NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE

Nasze foteliki dla niemowląt przewiozły już ponad 50 milionów noworodków ze szpitala do domu. Nowy Pebble Pro udowadnia, że jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików w swojej klasie*. Pebble Pro zdobył ocenę "dobry" we wszystkich konfiguracjach, w tym z bazą 3wayFix (z notą 1,8). Ogólna ocena dla Pebble Pro to 4 gwiazdki bezpieczeństwa.

* Wśród fotelików dla niemowląt montowanych za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa od urodzenia do ok. 12 miesiąca życia.

Compound-image-rich-text-800x550px-Product-Winners-(no-logo)-Pearl-Pro-iSize-3wayFix-BBC

PEARL PRO - 4 GWIAZDKI W TESTACH

Fotelik Pearl Pro zdobył ocenę "dobry" (z notą 2,3) w połączeniu z bazą 3wayFix. Produkt otrzymał 4 gwiazdki bezpieczeństwa.

Co to jest Stiftung Warentest?

Stiftung Warentest to wiodąca europejska i niezależna organizacja zajmująca się badaniami konsumenckimi. Jej celem jest pomaganie konsumentom poprzez dostarczanie bezstronnych i obiektywnych informacji w oparciu o wyniki porównawcze badań towaru i usług. Członkowie organizacji kupują produkty anonimowo, przeprowadzają niezależne testy i wydają werdykt wyłącznie na podstawie obiektywnych wyników. Testy fotelików samochodowych są organizowane przez kluby motoryzacyjne ADAC, ÖAMTC i TCS razem z Stiftung Warentest.

Jak testujemy nasze foteliki?

Jako jeden z niewielu producentów fotelików samochodowych w Maxi-Cosi posiadamy własne, nowoczesne centra testów zderzeniowych w Cholet we Francji i Columbus w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu możemy przeprowadzać bardziej rygorystyczne testy, od wczesnej fazy rozwoju aż po fazę produkcji.

Dowiedz się więcej o innych ośrodkach testowych

Podróżujesz z naszymi zwycięzcami?

Podziel się swoim zdjęciem oznaczonym hashtagiem #carseatparty