8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_3qrtleft
8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_3qrtleft 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_clickandgoinstallation_side 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_front 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_newborninlay_frontback 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_side 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_sideprotectionsystem_back 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_withbase_side 8558672110_2020_maxicosi_carseat_babycarseat_tinca_black_essentialblack_withtincabase_3qrtback Maxi-Cosi Tinca: Feature & Benefit

Tinca

Award image
Idealny dla wszystkich
Od urodzenia do ok. 12 miesiąca życia
Od 45 do 75 cm

Dlaczego warto wybrać ten produkt

i-Size, for improved safety

Compliant with the latest European i-Size safety standard

Lightweight design

Easy to carry due to it's leightweight design (only 3.2 kg)

Large UV protective sun canopy

Comes with included large UV protective sun canopy

Flexible travel system

Fits most Maxi-Cosi pushchairs

Opis produktu

Bezpieczeństwa nigdy nie należy traktować lekko. Ale to nie znaczy, że Twój fotelik samochodowy nie może taki być. Ważący zaledwie 3,2 kg, zgodny z normą i-Size fotelik Tinca został zaprojektowany dla wygody rodziców. Ponadto jego zgodność z normą i-Size gwarantuje zawsze bezpieczną podróż samochodem.

Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Z uwagi na lekką konstrukcję fotelik ten bardzo łatwo jest przenosić do i z samochodu. Jest także wygodny i bezpieczny dla Twojego maleństwa dzięki wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę.

Montaż:

Fotelik Maxi-Cosi Tinca pasuje do większości samochodów, tak więc nie musisz się martwić, jeśli jeździsz różnymi autami — w tym zgodnym z normą i-Size foteliku Twój maluch będzie zawsze podróżować bezpiecznie i wygodnie. Ten lekki model dziecięcego fotelika samochodowego można zamocować w aucie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub uchwytów ISOFIX. Nasza instrukcja obsługi przeprowadzi Cię przez kolejne kroki montażu przy użyciu pasa samochodowego, aby zapewnić bezpieczeństwo.

W przypadku montażu z użyciem uchwytów ISOFIX trzeba posiadać odpowiednią bazę. Przymocuj ją do tych uchwytów i pozostaw w samochodzie. Za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem przymocować nasz fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne powiadamiają Cię, kiedy fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest właściwie zamocowany i można ruszać w drogę. Fotelik Tinca można zamontować na Bazie Tinca.

Bezpieczeństwo:

Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy, gwarantując dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje. Ponadto fotelik Tinca zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. Oznacza to, że w model ten wbudowano udoskonalony materiał jeszcze lepiej absorbujący wstrząsy w sytuacji, gdyby doszło do wypadku.

Idealny dla wszystkich

Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Jest idealny rodziców, ponieważ jego lekka konstrukcja sprawia, że bardzo łatwo można przenosić dziecko do i z samochodu. Jest też znakomity dla niemowląt dzięki miękkiej wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę oraz dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu z ochroną UV. Fotelik Tinca jest kompatybilny z większością wózków spacerowych Maxi-Cosi i można go łatwo zdejmować z takiego wózka dzięki przyciskom zwalniania z pamięcią. Po całodziennym użytkowaniu fotelik Tinca bywa brudny, Twój maluch może też cierpieć na chorobę lokomocyjną — z tego względu zadbaliśmy o to, aby tapicerkę fotelika Maxi-Cosi można było łatwo zdejmować. Niezależnie od tego, co się stanie, tapicerkę tę można z łatwością wyczyścić, piorąc ją w pralce (w 30°C).

Nagrody

Produkty kompatybilne

Zobacz w akcji