Pearl Smart i-Size

Tyłem do kierunku jazdy aż do ok. 4 roku życia
Kolor
Authentic Grey
  • Bezpieczeństwo i-Size
  • Tyłem & przodem do kierunku jazdy
  • Sygnalizacja ostrzegawcza
  • Jednoczesna regulacja wysokości zagłówka i uprzęży
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Poznaj fotelik dla malucha Maxi-Cosi Pearl Smart i-Size używany w połączeniu z bazą FamilyFix One i-Size. Pearl Smart i-Size oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa spełniając najnowszą normę i-Size (R129), pozwalając na podróż tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia). Pearl Smart i-Size zapewnia rodzicom łatwość użytkowania dzięki możliwości szybkiego przepięcia fotelika z pozycji tyłem na przodem do kierunku jazdy, z regulacją do pozycji na płasko w obu ustawieniach. W dodatku, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na bazie FamilyFix One i-Size informuje o prawidłowym montażu fotelika.

Fotelik Pearl Smart i-Size jest przeznaczony do użytku w połączeniu z bazą FamilyFix One i-Size. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zgodne z normą i-Size, zezwalając na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (ok. 4 roku życia). Pearl Smart i-Size oferuje łatwą zmianę ustawienia siedziska z tyłem na przodem do kierunku jazdy oraz pełną regulację siedziska w obu ustawieniach. Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na bazie FamilyFix One i-Size ostrzega rodzica przed popełnieniem błędu w instalacji.

Łatwość użytkowania Bardzo łatwa regulacja wysokości uprzęży i zagłówka Zdejmowana tapicerka Tapicerkę można prać w pralce Zaczepy ISOFIX zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób instalacji fotelika Komfort 4 komfortowe pozycje od siedzącej do leżącej Bezpieczeństwo Zatwierdzony według najnowszej normy i-Size Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłowy montaż minimalizując ryzyko popełnienia błędu Ogólne 5-punktowa uprząż przytrzymuje mocne części ciała dziecka na wypadek kolizji czołowej Z bazą FamilyFix One i-Size można również używać fotelika Maxi-Cosi Rock, zapewniając system podróżny zgodny z i-Size już od narodzin System Ochrony Bocznej dla optymalnego bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej Może być używany zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, w pozycji do spania w obu ustawieniach  •  

Opinie Maxi-Cosi Pearl Smart i-Size