Pearl One i-Size

Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 4 roku życia.
Kolor
Nomad Black
  • Bezpieczeństwo i-Size
  • System uprzęży easy-in
  • Sygnalizacja ostrzegawcza
  • Montaż systemem ISOFIX
Zobacz w innych sklepach

Opis produktu

Maxi-Cosi Pearl One i-Size to fotelik oferujący najwyższy poziom bezpieczeństwa spełniając standardy najnowszej regulacji i-Size. Posiada szwedzki test PLUS i zezwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu (do 4 roku życia).

Z systemem uprzęży easy-in oraz wielostopniową regulacją siedziska fotelik zapewnia optymalną łatwość użytkowania. Dodatkowo, stygnalizacja świetlna i dźwiękowa umieszczona na bazie FamilyFix One i-Size potwierdza prawidłową instalację bazy w samochodzie i siedziska na bazie.

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Łatwość użytkowania - Bardzo łatwa regulacja wysokości uprzęży i zagłówka - Innowacyjne rozwiązanie utrzymujące szelki w pozycji otwartej zapewnia łatwe umieszczenia i wyjmowanie dziecka - Łatwe zdejmowanie tapicerki - Tapicerkę można czyścić i prać w pralce - ISOFIX zapewnia bezpieczeństwo, łatwy i szybki montaż fotelika Komfort - 5 komfortowych pozycji położenia siedziska od siedzącej do leżącej (do spania) Bezpieczeństwo - Zgodny z europejską normą bezpieczeństwa i-Size - Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas montażu - Wysoko oceniony w testach w połączeniu z bazą FamilyFix Ogólne - 5 punktowa uprząż zapewnia bezpieczeństwo dziecku przy uderzeniu czołowym - Użytkowany z bazą FamilyFix zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania od urodzenia do około 4 lat - Optymalne bezpieczeństwo w przypadku uderzń bocznych (SPS)  •  

Instrukcje do pobrania: Ważna informacja! Z dniem 1.08.2020r. siedziba Dorel Polska Sp. z o.o. została przeniesiona na adres: ul. Inwestycyjna 14, 41-208 Sosnowiec.

Nagrody

Pearl One i-Size

Opinie Maxi-Cosi Pearl One i-Size