Pearl

 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • CLOUD, getAggregateRating, 12.16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;
Topowy fotelik samochodowy dla maluchów od Maxi-Cosi montowany za pomocą systemu ISOFIX
Od ok. 9 miesiąca do 4 roku życia
Od 67 do 105 cm
9 - 18 kg
Product sku: MC5880
 • Montaż ISOFIX
 • Uprząż easy-in
 • Regulacja szelek uprzęży oraz zagłówka
 • Wielostopniowa regulacja pochylenia siedziska

Opis produktu

Jako rodzic pragniesz, aby Twoje dziecko było zawsze bezpieczne w podróży. Fotelik Pearl od Maxi-Cosi montuje się do bazy ISOFIX za pomocą prostego kliknięcia. Uprząż oraz zagłówek fotelika można dopasować do rosnącego dziecka.

Montaż

Szukasz nowego fotelika, ponieważ Twoje pociecha wyrosła z CabrioFix od Maxi-Cosi? Baza, której używasz do fotelika Cabriofix idealnie sprawdzi się również wraz z fotelikiem dla maluchów Pearl.

Fotelik Pearl musi być zawsze montowany do kompatybilnej bazy ISOFIX, inaczej nie zainstalujesz go w samochodzie. Pearl jest kompatybilny z bazą FamilyFix od Maxi-Cosi. Baza posiada złącza ISOFIX, które pasują do systemu ISOFIX, w który wyposażony jest Twój samochód. Montaż jest dokładnie opisany w naszej instrukcji obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

Po połączeniu bazy z punktami montażowymi ISOFIX możesz wpiąć do niej Twój fotelik dla maluchów. Wskaźniki umieszczone na bazie informują Cię, gdy Twój fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest poprawnie zainstalowany i możesz ruszać w drogę. Po potwierdzeniu prawidłowego montażu możesz pozostawić bazę oraz fotelik w samochodzie. Dzięki temu przed podróżą wystarczy posadzić w nim Twojego malucha i zapiąć uprząż.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Nasze innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i umożliwiają bezpieczne, rodzinne podróżowanie każdego dnia. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), regularnie testują nasze foteliki samochodowe Maxi-Cosi w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania.

Podczas testów fotelika Pearl z bazą FamilyFix ADAC przyznał temu duetowi ponadprzeciętne oceny w dziedzinie bezpieczeństwa. Fotelik Pearl posiada System ochrony bocznej, który zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała podczas uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia.

Fotelik Pearl jest bardzo łatwy w montażu. Po prostu wsuń go w bazę FamilyFix, która jest zainstalowana w Twoim samochodzie za pomocą ISOFIX. Po poprawnym montażu otrzymasz potwierdzenie.

Topowy fotelik samochodowy dla maluchów montowany za pomocą systemu ISOFIX

Fotelik Pearl od Maxi-Cosi powinien być zawsze instalowany razem z bazą FamilyFix.

Zainstaluj bazę FamilyFix w swoim samochodzie dzięki punktom zaczepu ISOFIX. Wskaźniki umieszczone na bazie informują Cię, gdy instalacja jest poprawna. Następnie możesz zainstalować fotelik Pearl od Maxi-Cosi na bazie za pomocą prostego kliknięcia i uzyskać wizualne potwierdzenie poprawności montażu. Daje to pewność, że fotelik został zainstalowany prawidłowo. Po zakończeniu montażu możesz umieścić w foteliku Twoją pociechę. Unikalny system easy-in fotelika utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu zajmuje zaledwie kilka sekund.

Uprząż oraz zagłówek można w prosty sposób dopasować, aby zapewnić Twojemu rosnącemu dziecku odpowiednią pozycję. Fotelik Pearl posiada 5 pozycji pochylnia siedziska od siedzącej aż po przeznaczoną do spania.

Zdejmowany pokrowiec

W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

Pasuje również do

Nagrody

Pearl + FamilyFix

Pearl + FamilyFix
 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • CLOUD, getReviews, 16.03ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;